Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 19:25 #46458

doufám, že všichni dojeli v pořádku stejně jako já.
akcička byla si myslím velice povedená.
jediné minus za mě, byla cenová relace - takovou nemáme snad ani u nás.
každopádně díky panu kravaťákovi za to, jak se o nás hezky staral =D>
a samo poděkování štefinovi, že všechny hladové krky nakrmil dosytosti. masíčko bylo OK!

bohužel nedorazil dvorní fotograf, ale nějaké foto snad bude...

snažím se marně vložit pár fotek, od té doby, co je nový web se mi to pěkně s.r.!!!
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 20:35 #46467

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Take by jsem chtel podekovat za super akci az na tu cenovou hladinu jak psal Stepan :-)
Maso vyborne, kazdopadne jako vzdy a co se zbytku tyce take super az na ten pomaly autobus :-D :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 20:42 #46468

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Také děkuji za super akciku, i když jsem byl bez Téčka, tak to bylo super. Organizace parádní, maso taky a poznal jsem pár nových tváří. Děkuji moc.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 20:56 #46470

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Také se nám to líbilo až na toho hostinského. Jinak všechno v pohodě.Ale to byl první sraz . Při druhém to spravidla je už uplně jiné . :drunken: D:_)5 =D>
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 21:07 #46471

Takže první resp.nultej ročník Mariánsolázeňskýho srazu je za námi.Určitě bych Všem zůčastněným chtěl poděkovat za návštěvu a vytvoření opravdu super atmosféry na srazu.Doufám,že jste všichni dojeli domů v pořádku a to horko přežili...Za mě těch mínusů je víc než jen ta cena a to,že to pivko a celkově to občerstvení nebylo tak jak jsem předpokládal a bylo vlastně dohodnuto.To mě fakt mrzí a vedět to aspoň trochu dopředu,určitě bych byl schopen zajistit tohle jinak.Každopádně jinak počasí nádhera,koupání si myslím taky O.K.Moc děkuji za pomoc Tomášovi-Štefinovi za přípravu super krkoviček a celkově za pomoc s organizací.Zpestření jízdou městským busem bylo náhodou super ne? ;)
něco málo fotek je tady :arrow: http://transporterak.rajce.idnes.cz/Tra ... .-11.2010/

Takže ještě jednou díky všem moc :!: :!: :!:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 21:10 #46472

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Ahoj tečkaři, připojujeme se ke všem, co již napsali. Pocity stejné, líbilo se nám, prostředí parádní, počasí taky a vydrželi jsme na sluníčku a pláži dnes až do 16 hod.Hostinský stál za prd.Byli jsme mezi vámi prvně a jste super lidičky =D> =D> =D> =D> =D>
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 21:11 #46473

Ahoj všichni i nám se srázek moc líbil, počasí parádní, koupání taky. Super parta lidí jako vždy a dobrá nálada. Poznali jsme i další klubáky( a já se zas pokochal longama... #-o :shock: #-o ) Jsem rád že maso chutnalo, na příště zas něco vymyslim a vylepšim. Jinak velké díky patří panu Transportérákovi za super organizaci 1.ročníku =D> :drunken: =D> Tak se mějtě
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Přílohy:
Naposledy změněno: od Štefina.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 22:09 #46484

Krásná akce, super parta. Díky Petrovy a Tomášovy.
O jízdě autobusem nemusím ani psát víme všichni jaký to byl zážitek.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 11. čec 2010 22:13 #46485

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Jizda dobra ale pinkponk jeste lepsi :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 01:57 #46487

POCHVALA organizátorum zajistily dobrý misto dobrou stravu skvěly počasí .škoda že jsem musel jet domú a nemohl tak vyčerpat cely uhrazený pobyt. :lol: :lol: :lol: . :drunken:
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 07:02 #46488

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Co dodat: vše už bylo řečeno :) skvělá akce, díky
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 08:02 #46490

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2

štěpán napsal: doufám, že všichni dojeli v pořádku stejně jako já.
akcička byla si myslím velice povedená.
jediné minus za mě, byla cenová relace - takovou nemáme snad ani u nás.
každopádně díky panu kravaťákovi za to, jak se o nás hezky staral =D>
a samo poděkování štefinovi, že všechny hladové krky nakrmil dosytosti. masíčko bylo OK!

bohužel nedorazil dvorní fotograf, ale nějaké foto snad bude...

snažím se marně vložit pár fotek, od té doby, co je nový web se mi to pěkně s.r.!!!



kdopak je ten hlavni fotograf :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 08:29 #46491

Chorche,přijeď na sraz do L.A. a uvidíš ho na vlastní oči ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 08:57 #46492

Též se přidávám s poděkováním organizátorům a vlastně i zúčastněným. Příjemně odpočinkový víkend.

=D>
Multivan T5 128kW 4motion, 4.svody
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 12:45 #46497

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15

Transportérák napsal: Chorche,přijeď na sraz do L.A. a uvidíš ho na vlastní oči ;)


...jen bych dodal - nepřehlédnš ho :mrgreen: :mrgreen:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.111 sekund

Login