Tak jo, tak teď já. Právě jsem se vrátil z cesty po jižní Evropě, kterou jsme začali právě srazem v M.L.
Za mě - vše OK. Pravda, ceny mohly být mírnější, občerstevení také mohlo vypadat jinak. ALE - Petr tomuto srazu věnoval určitě nemalé úsilí, vzorně se o nás všechny staral a co mohl, zajistil na výbornou. Že holt něco nevyšlo úplně dle jeho či našich představ, není možné mu klást za vinu. Náš milý kravaťák dělal co mohl, a za to mu patří můj velký dík a poděkování. Lidé byli super, ostatně jako vždy, počasí naprosto luxusní, koupání jak u Balatonu.........
Za mě tedy OK! OK! a chci touto cestou za sebe Pertovi ještě jednou poděkovat!!!! Bude-li další M.L. sraz, rád přijedu znovu. Město krásné, fontána zpívala jak vzteklá.......

Něco málo fotek zde:
http://ladat5.rajce.idnes.cz/2010_Trans ... ske_Lazne/
P.S. Nesmím ovšem zapomenout na Štefinu, o jehož Steacích se mi ještě dlouho bude zdát.......... Díky moooc!!!!!!!!!!