Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 20:12 #46511

Všechny zdravíme :) ,před chvílí jsme dorazily d:_( D:_)1 d:_( ,tož děkujeme za přijemně strávený víkend :drunken: ze super lidičkama OK! v pěkném lázenském prostředí \:D/ .Díky organizátorům =D> :drunken: :drunken: =D> Fotečky budou viz na rajčeti.Pozdravujeme do Tábora a děkujeme Jarušce za kafíčko :D D:_)2 D:_)5
Opel Cabrio 1,6 benzín,Bertone

fotečky - http://edaspekulantvw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 21:18 #46516

TAKTÉŽ SE PŘIPOJUJI K PODĚKOVÁNÍ,BYL TO SUPER VÍKEND =D> ,SUPER ŠTEFINOVO MASÍČKO OK! ,SUPER LIDI ;) ,UŽ SE TĚŠÍM NA PŘÍŠTÍ M.L. SRAZÍK Č.2,
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 21:26 #46518

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
Taktéž se připojujem s poděkováním,a už se těšíme na další ročník \:D/

P.S. když D-:( Karolínka na dálnici za Plzní zjistila že už D:_)5 domů,tak byla tak smutná že vydržela plakat až domů :?
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 12. čec 2010 21:52 #46523

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2

Transportérák napsal: Chorche,přijeď na sraz do L.A. a uvidíš ho na vlastní oči ;)


to vis ze se tam prijedu mrknout vzyt to mam kopcem OK! OK!
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 13. čec 2010 18:50 #46555

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tady je pár fotek
Multivan 1.9. TD 1993
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 13. čec 2010 18:53 #46556

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak se mi to nějak nepovedlo
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 13. čec 2010 19:00 #46558

vždyť to řikám, že to nějak blbne a fotky vůbec nejdou vkládat!
a já tam mám zrovna 2 pro pana otce Pukouse...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 13. čec 2010 19:57 #46565

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1

štěpán napsal: vždyť to řikám, že to nějak blbne a fotky vůbec nejdou vkládat!
a já tam mám zrovna 2 pro pana otce Pukouse...


:o :o :o :shock: :shock: :shock:
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 13. čec 2010 20:04 #46567

Také bych rád poděkoval organizátorům i vwšem zúčastněným za super vwíkend D:_)12
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 13. čec 2010 23:30 #46582

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tak jo, tak teď já. Právě jsem se vrátil z cesty po jižní Evropě, kterou jsme začali právě srazem v M.L.
Za mě - vše OK. Pravda, ceny mohly být mírnější, občerstevení také mohlo vypadat jinak. ALE - Petr tomuto srazu věnoval určitě nemalé úsilí, vzorně se o nás všechny staral a co mohl, zajistil na výbornou. Že holt něco nevyšlo úplně dle jeho či našich představ, není možné mu klást za vinu. Náš milý kravaťák dělal co mohl, a za to mu patří můj velký dík a poděkování. Lidé byli super, ostatně jako vždy, počasí naprosto luxusní, koupání jak u Balatonu.........
Za mě tedy OK! OK! a chci touto cestou za sebe Pertovi ještě jednou poděkovat!!!! Bude-li další M.L. sraz, rád přijedu znovu. Město krásné, fontána zpívala jak vzteklá....... :lol: :lol:
Něco málo fotek zde: http://ladat5.rajce.idnes.cz/2010_Trans ... ske_Lazne/

P.S. Nesmím ovšem zapomenout na Štefinu, o jehož Steacích se mi ještě dlouho bude zdát.......... Díky moooc!!!!!!!!!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 14. čec 2010 07:55 #46589

Ještě jednou bych Vám všem chtěl moc poděkovat.Moc si toho vážím.Třeba Edík jakou vážil dlouhou cestu až k nám do lázní a od Ládi jako vždy moc krásně a dojemně napsaný ;) Atmosféra byla fakt super \:D/ Jestli bude druhý M.L. sraz,určitě bude pár věcí vypadat úplně jinak.Zklamání nebylo ale jen v cenách a nebo o jídlech.Kdepak třeba nakonec byl pan Marsounek :?: :?: :?: D:_)7 Štefina pije tu kofolu,co pro něj měl snad ještě dnes....
Každopádně už teď se na Vás všechny moc těším na dalším letošním srazu třeba u toho pána z L.A. a nebo určitě pojedu Podmitrov...Mějte se fajn a ještě jednou moc moc díky :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 14. čec 2010 08:14 #46592

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
jak to tu pročítám tak mě čim dál tim víc mrzi že sem nemohl jet, ale příští rok se budu snažit dorazit. pokud to zdraví a finance dovolí tak tam budu. :drunken: OK!
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 14. čec 2010 21:43 #46618

Ahoj všichni. I já díky za kladné reakce na maso. Poprvé jsem dělal maso v takovém množství, ale vypadá to, že chutnalo. Příště bude vylepšený, to si pište! \:D/ Jo jak píšeš Péťo kofolu mam teď pořád, ono vypít 20l to je věc :D No a to se pan Kofolák ani neozve v čem byl problém že nedorazil :snoty: :snoty: :snoty:
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 15. čec 2010 00:24 #46626

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Pan Kofolák sice opravdu nedorazil, ač měl, ale navíc měl tu nebetyčnou drzost mi nejen že nebrat telefon, ale ani se více neobtěžoval zareagovat na zmeškaný hovor. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam...............
Asi někde něco důležitého fotil, možná tajný recepis na výrobu kofoly v domácích podmínkách........... :-k :-k :-k :-k [attachment=0:54hxvyxp]<!-- ia0 -->Fotka3851.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:54hxvyxp]
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 15. čec 2010 07:12 #46639

...možná tajný recepis na výrobu kofoly v domácích podmínkách.... :lol: :lol: =D>

No jinak prej opravdu nějak začala u Maršouna váznout komunikace a to nejen ohledně Kofoly :-k
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.173 sekund

Login