Pane Peťule, já jsem ani nepředpokládal, že by se tato vydařená akce neopakovala, takže s mojí maličkostí se může počítat pokud nenastane nějaká nenadálá situace. D:_)12
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez
Téma bylo zamčeno.
2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7.
14. úno 2011 15:03 #64757
jsem na tom podobně jako Radunka a další.
určitě rád přijedu d:_( , když nebude práce.
přimlouval bych se za červencový termín, jako v loňském roce D:_)12
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.
2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7.
23. bře 2013 11:02 #116731