Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 15. čec 2010 09:31 #46647

to honza: tak gratulace k vwozu! ať tě vozí bez poruch
to striska: tak to je škoda...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 15. čec 2010 09:51 #46650

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

honza-VW napsal: Tak nová krabička je už od SO doma D:_)1 T4 2,5TDI 111Kw Caravelle \:D/ \:D/ tak teď už zbývá jen vyrazit k Maršounovi :drunken: na ten sraz d:_( D:_)5 D:_)1

Ty voe aní nevíš jak velkou jsi mi udělal radost, moc gratuluji k nové krásce =D> =D> =D>
Mooooooooooooooc pěkná i když není černá ;) :mrgreen: tak doufám že se v L.A. uvidíme :drunken:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 15. čec 2010 14:36 #46664

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
Klucíííí díky tak snad to bude dobrý \:D/ Není černá bohužel však víš jak jsem po ní toužil ale dělal jsem postupně ústupky a četl email od podvodníku viděl jsem asi 30 D:_)1 dobré ale i také před smrtí a nebo už po smrti ale více vám povím třeba u :drunken: Maršouna teda jestli bude kofola točená OK! Pěkný den všem d:_(
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 19. čec 2010 23:06 #46843

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tak kde je nějaký seznam přihlášených?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 10:46 #46850

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

honza-VW napsal: Klucíííí díky tak snad to bude dobrý \:D/ Není černá bohužel však víš jak jsem po ní toužil ale dělal jsem postupně ústupky a četl email od podvodníku viděl jsem asi 30 D:_)1 dobré ale i také před smrtí a nebo už po smrti ale více vám povím třeba u :drunken: Maršouna teda jestli bude kofola točená OK! Pěkný den všem d:_(

Neboj kofoly a pivka bude dost ;) jen nevim jak to bude se svíčkovou, páč loni byla i jedna speciální... :mrgreen: Však myslim :-k , že loni bylo jídla,pití dost a to za lidové ceny... Dokonce i "campovné" bylo směšné, ne? ;) Prostě žádnej luxus, ale pohoda byla :drunken:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 15:44 #46864

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
Víš maršoune kdo jede za kamarády D:_)1 a do dobré party tak je mu celkem jestli je tam WC prkenné a nebo kachlíčkové a nebo jestli je to takové nebo makové já jestli pojedu tak za kamarády :drunken: a né hodnotit co jak vypadalo.To je můj názor Howg.
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 17:05 #46875

jasně, máš to fuk.
hlavně že bude pohoda, pivečko, masíčko...

pejsci tam směj ne dle info z loňska? a říkáš levné "campovné"? tak to bude příjemná změna po ML :lol:

tak už aby očekávaný víkend nastal!
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 17:24 #46876

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Já bych snad i mohl, ale pouze z pátku na sobotu, bo v sobotu musím být v HK :-k .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 19:27 #46882

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
tak to tě tam radi uvidíme Mates :drunken:
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 20:37 #46884

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
No, my s Káťou letos taky přijedeme, bohužel ale polovičním D:_)1 , protože loni to nemělo chybu, lidi byli super a Maršoun vše do detailu zařídil. no a když jsem dostal od maršouna dobrovzdání ať přijedem, tak to nemůžem odmítnout :drunken: :drunken: no, alespoň napasu oči Téčkama #-o #-o
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 20:54 #46886

Já tedy s dovolením nepojedu, bo mám exklusivní vstupenky na motorky do Brna.
Ale potřeboval bych někoho z Práglu, kdo s sebou sveze jedny krásné zadní lampičky pro Chorcheho.
Díky..
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 21:18 #46888

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2

Mr.KOČKA napsal: Já tedy s dovolením nepojedu, bo mám exklusivní vstupenky na motorky do Brna.
Ale potřeboval bych někoho z Práglu, kdo s sebou sveze jedny krásné zadní lampičky pro Chorcheho.
Díky..

:-k :-k :-k :-k :-k :-k lampicky mojeee
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 20. čec 2010 23:51 #46900

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Mr.KOČKA napsal: Já tedy s dovolením nepojedu, bo mám exklusivní vstupenky na motorky do Brna.
Ale potřeboval bych někoho z Práglu, kdo s sebou sveze jedny krásné zadní lampičky pro Chorcheho.
Díky..

Zařídím, naložím, odvezu, předám. Nerozbiju. Nepoužiju. Ale požiju...... :drunken:
Ale Chorche tam musí přijet tou krásnou 850, co má v avataru. Moje podmínka.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 21. čec 2010 06:53 #46904

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2

lada t5 napsal:

Mr.KOČKA napsal: Já tedy s dovolením nepojedu, bo mám exklusivní vstupenky na motorky do Brna.
Ale potřeboval bych někoho z Práglu, kdo s sebou sveze jedny krásné zadní lampičky pro Chorcheho.
Díky..

Zařídím, naložím, odvezu, předám. Nerozbiju. Nepoužiju. Ale požiju...... :drunken:
Ale Chorche tam musí přijet tou krásnou 850, co má v avataru. Moje podmínka.


to bych prijel ale auto je bych ví kde :lol: :lol: :lol:
pokud pozijes kofolu tak ji mas u me :lol: :lol: :lol:
Téma bylo zamčeno.

2010 - II. MINISRAZ LANŠKROUN - 13.-15.8. 24. čec 2010 11:59 #47019

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Také bych rád přijel ale zjistil jsem že mám děravou podlahu . Takže jsem to odstavil A pracuje se na tom . Pěkně si to užijte :drunken: #-o
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.125 sekund

Login