Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 25. říj 2010 18:12 #53317

taky děkuji pořadatelům D:_)10 pěknej sraz =D>
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 25. říj 2010 23:23 #53368

Sakra ty bramboráky bych si dal, ale bohužel s nachlazenou dceruškou a 4 měsíce propadlou stk se mi moc nechtělo. :(
VW T2 Doka 1,6 74 už se do ní pustím :-)
VW T3 Caravelle 1,6 TD syncro :kiss:
T3 1,6TD multivan Magnum :-)
T4 2,5TDI
T5, T6 už asi nechci :-D
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 27. říj 2010 18:26 #53490

Ahoj, moc pěkný srazík a počasí se taky vydařilo. Díky za příjemný víkend
Aleš a Irena[attachment=0:39gtf8hk]<!-- ia0 -->P1010057.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:39gtf8hk]
VW T5 1,9 TDi
VW T4 multivan 2.4D
Škoda felicia 1.3
Yamaha TDM 850
Jawa 555
Jawa stadion
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 27. říj 2010 19:20 #53493

No konečně jsem taky někdo dal nějaký foto =D> =D> OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 27. říj 2010 23:05 #53525

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Ono moc fotek není jelikož nebyl dvorní fotograf. D-:( D-:( A fotky které jsou podlehají cenzuře že?
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 28. říj 2010 08:26 #53536

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
No něco nafotil Many, tak sem pak možná něco dá. Ale jinak souhlas s Tygrem,ta cenzůra musí být :mrgreen:
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 28. říj 2010 14:57 #53562

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
par fotek mam v telefonu ale cenzura musi byt :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 28. říj 2010 21:21 #53608

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
pár fotek z Tábora
Multivan 1.9. TD 1993
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 28. říj 2010 21:37 #53614

jedna držka za druhou :roll: D:_)7 ...kua jedu trochu na tu cenzůru D:_)7 D:_)9 D:_)7 :lol:
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 28. říj 2010 21:45 #53618

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
No Romanek s pivem, to by bylo neco spatne kdyby to tak nebylo :-D
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 04. lis 2010 06:31 #54287

  • frtan
  • Avatar uživatele frtan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 433
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 12
D:_)1 OK! Pár momentek co jsem našel v telefonu. Bez cenzury! D:_)1
. Nostalgie...... 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 05. lis 2010 15:25 #54417

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
To je teda síla, jak tam Radunka sedí nad tou lampou rumu................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 05. lis 2010 15:45 #54420

Tfuj RUM to bych nepil D:_)7 D:_)7
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 05. lis 2010 15:50 #54421

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Můžu potvrdit na rum tam byly jiní adepti že? :-" :-"
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net
Téma bylo zamčeno.

2010 - 3.Mini podzimni sraz Tabor 05. lis 2010 16:14 #54423

  • Ivwuš
  • Avatar uživatele Ivwuš
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 258
  • Obdržená poděkování 0
D:_)12 D:_)12 D:_)12
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.099 sekund

Login