Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. dub 2009 09:56 #13602

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Jarku,něco dvoulužkového s přistýlkou,od 27.12,do 1.1. jo a TV......děkuji :D
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. dub 2009 15:35 #13609

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Tak tady je aktuální stav.

Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj JK.Plyš
č. 2 dvoulůžkový pokoj JK.Plyš
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj
č.4 čtyřlůžkový pokoj
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12,- 1.1.
č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 3-4 noci
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.

Lidičky dny utíkají jak voda.Kdo další má zájem :?:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. dub 2009 15:54 #13612

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Děkuji =D>
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. dub 2009 12:55 #14163

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7

micrak napsal:
Termín na rozmyšlení je do 15.4. takže si počkejte na reakce ostatních testovacích výletníků a rozhodněte se.

Tak co bando.Nehlásí se ještě někdo na Silvestra 2009/2010 :?: .Termín se nám blíží a ještě je pár pokojíčů volných.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. dub 2009 22:18 #14178

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Jarku někam mě napiš 2 + 3 haranti od 28.12.Asi sem - Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka. Děkuji
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 14. dub 2009 06:02 #14181

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Aktuální stav:
Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj JK.Plyš
č. 2 dvoulůžkový pokoj JK.Plyš
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj HAF
č.4 čtyřlůžkový pokoj
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Ivwuš
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Kačavwella
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj Andula 28.12.-1.1
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Andula 28.12.-1.1
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Micrak - Honza
č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12.- 1.1.
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 3-4 noci
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 14. dub 2009 07:19 #14182

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Zkusím to napsat ještě z druhé strany
Volné ještě zůstalo :


Čertův Hrádek
2.patro
Studio č.4 čtyřlůžkový pokoj
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 07:44 #14235

  • Ivwuš
  • Avatar uživatele Ivwuš
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 258
  • Obdržená poděkování 0
Tak když nováčci nejeví moc veliký zájem, tak já se teda hlásím 8-) Prosím Jarka o rezervačku pokoje (dle nabídky studio 5 či 6 :idea: ) ... díííííííííky
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 08:29 #14238

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Upravil jsem já, pokud nevadí.
Jarek má před očima černé kruhy :-) 8-)

Přidal jsem i Romana.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 08:44 #14239

  • Ivwuš
  • Avatar uživatele Ivwuš
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 258
  • Obdržená poděkování 0
Jasně Míšo že neva \:D/ kujůůůů
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 11:14 #14243

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dovolil jsem malé stěhování :-)
A přidal jsem kámoše, když nechce nikdo z čelnů tak pojede můj kámoš co byl s náma v HR.

Pokud by s tím měl někdo problém tak stačí říct!
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 21:02 #14272

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Díky Micráčku za pomoc :goodman: Ale včil jsem s toho vola akísi zmetěný :shock:
Takže budeš jak na pokoji č.9 tak i na č.16 :?:
A ještě bych poprosil ty přihlášené co nemají uvedený počet nocí o doplnění (aspoň přibližně).
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 21:13 #14273

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jarku sebe jsem tam na ten druhý pokoj napsal aby bylo jasný, že to patří ke mě není to nikdo z clubu.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 21:28 #14274

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
OK.Takže je teda ještě volný pokoj č.4 čtyřlůžkový pokoj.A když by mněl ještě někdo další zájem tak můžem uvolnit pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj.Na chajdu to máme kousíček a když by se bumbalo tak si zajistím odvoz.
Koukám že noví členové co byli na minisrazu v Táboře jsou ještě víc plaší a stydliví než já #-o :mrgreen: že se nikdo další nehlásí :-"
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. dub 2009 21:39 #14277

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Žádný takový že někomu budeš něco uvolnovat, celé si to sehnal a budeš spát doma?
Musíš to brát jako dovolenou :-)
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.131 sekund

Login