Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 18. lis 2009 16:53 #28002

zabufáme a sežere nás medvěd....žádné takové, letos holt budeme doma ....
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 18. lis 2009 17:16 #28003

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Já se nebojím ani medvěda ani vlka .... :-" Pro Kočkovic :goodman: pořát platí to co jsem psal o pár stránek výše ;)
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 23. lis 2009 09:31 #28267

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Prskavky :
Uhrazeno 500,- za dospělou osobu
Micrak - 500,-
HAF - 1000,-
KarlosVW - 1000,-
Voki - 1000,-
Mates - 1000,-
Jarek - 1000,-
Malamut - 1000,-
Ivwuš - 1000,-
Andula - 1000,-
Kačavwella - 1000,-

Prosím ostaní aby mi to poslali na účet: 35-6808870217 / 0100
JK.Plyš - 1000,-
Peťula - 1000,-
Čuchy - 1000,-
Naposledy změněno: od . Důvod: Update
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 23. lis 2009 17:48 #28278

tento tejden to napravíme... :!: OK!
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 10:50 #28890

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Tak na dotaz zda by druhá silvestrovská večeře mohla obnášet jak nějaké ty mísy tak i zabíjačkové pochoutky jsme dostali tuhle odpověď "S tou druhou večeří nebude žádný problém.Hlavně ať jsou všichni spokojení :) ." Takže snad tam každý uspokojí své chuťové pohárky.
Dále nás ještě Paní Vedoucí prosí o upřesnění počtu a věku dětí.Chce být na vše připravená a vědět s čím počítat.Takže prosím o upřesnění ať můžem předat info dále.Děkuji
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 10:58 #28891

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dětí 0

Na druhou vééééču se už těším a doufám, že budu spokojený :-) OK!
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 12:22 #28895

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Děti 2 ks
6 a 10 let a Gabča je v jídle hooooodně vybíravá :-" .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 12:25 #28896

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Matýsku to jsi mohl rovnou napsat že Gabča je celá po tobě :lol:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 12:31 #28897

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
To máš recht sakra :D :D .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 12:45 #28901

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
zlosyn .... 7roků....1ks.....také není všežravec :roll:
hafani....3/2/1 rok...3ks......všežravci :mrgreen: omezováni ve výběru pochutin paničkou..tudíž jen granule :-AD(A

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 19:12 #28943

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Také jeden zlosyn.....6 let.
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 20:47 #28960

TAKŽE :JEDNA SLEČNA 10 LET
JEDNA ŠPUNTICE 2,5 ROKŮ.
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 21:15 #28965

přátelé moc moc se omlouváme, ale budeme nuceni účast na silvestru zrušit,
přišli nám do toho neočekávané nepříjemnosti :roll: :(
takže pokud by měl někdo zájem o naše místa, tak se prosím přihlašte, nerada bych s tím ostatním zúčastněným přidělala nějaké komplikace
ještě jednou promiňte :roll:
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 21:22 #28967

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
:( :( :(
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 30. lis 2009 21:49 #28969

MARŠOUNE,TO NÁS MRZÍ,ŽE NEJEDETE. :( :( :(
PRO ORGANIZÁTORY SILVESTRA:KDYŽTAK BY NÁM STAČIL TEN DVOJLŮŽÁK S PŘISTÝLKOU,KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM O TY NAŠE.
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.105 sekund

Login