Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 09. pro 2009 21:01 #29967

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
hoši,hoši....co se to děje? Takhle se odhlašovat... :-k D:_)7

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 09. pro 2009 23:16 #30000

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Takže další rekapitulace D:_)9 . D:_)7
Aktuální stav:
Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj Volný
č. 2 dvoulůžkový pokoj Volný
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj HAF+ 1sl. 28.12-1.1
č.4 čtyřlůžkový pokoj Malamut-VW 29.12-1.1
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj Andula 28.12.-1.1
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Andula 28.12.-1.1
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Kačavwella 28.12-1.1.2010
Pokoj č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12.- 1.1.
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek 27.12.-1.1.
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 27.12.2009 - 1.1.2010
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.

Takže kdyby měl někdo zájem tak dva dvoulůžkové pokoje s přistílkou jsou volné+ další dva dvoulžkáče

Edit:Team Kačevwela přesunut na pokoj č.9
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Naposledy změněno: od jarek.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 11. pro 2009 11:31 #30108

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Prskavky vyzvednuty D:_)
Ale prej to nemáme zkoušet v testovacím řežimu :-(
Takže musím počkat až na v D:_)1 ás

Tak už se těším.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 11. pro 2009 12:44 #30113

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
=D> \:D/
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 11. pro 2009 16:08 #30120

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Sakra už se těším, jak mně zas bude bolet za krkem :D .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 11. pro 2009 19:04 #30135

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Si k tomu můžeš lehnout :mrgreen:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 11. pro 2009 22:15 #30159

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Mates napsal: Sakra už se těším, jak mně zas bude bolet za krkem :D .

Co? Trefila tě? :mrgreen: :mrgreen:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 12. pro 2009 08:30 #30185

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Nikoho noc netrefilo, ale om myslel že ho bolelo za krkem, tím že musíš 15 minut koukat nahoru.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 20:33 #30350

TO TAK DLOUHO NEVYDRŽIM JEDINĚ KDYŽ SE NAHNU S FLAŠKOU :drunken: :D :lol:
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 21:54 #30366

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Tak dnes jsme se protáhli D:_)5 přes Čertův Hrádek a omrkli jsme pár okolních sjezdovek.Např.: http://www.skibila.cz/
http://www.lyzovani.cz/vleky-sjezdovky- ... y-645.html
http://www.skimezivodi.cz/index.php
http://www.skisachovka.cz/index.php
Dnes po 14 hodině se v okolí pohybovala teplota okolo -5 až -7°C.Na všech sjezdovkách jely sněžná děla na plný výkon.

Dále jsme zapoměli napsat že účast nahlášených Psíků D:_)4 bez nároku na lůžko není problé ;)

Stále jsou ještě nějaké pokoje na Čertově Hrádku volné :-" Takže jestli má ještě někdo zájem strávit příchod Nového roku s Transporterclubem nechť se přihlásí.Už se nám to pomaličku blíží \:D/

Takže další rekapitulace D:_)9 .
Aktuální stav:
Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj Volný
č. 2 dvoulůžkový pokoj Volný
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj HAF+ 1sl. 28.12-1.1
č.4 čtyřlůžkový pokoj Malamut-VW 29.12-1.1
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj Andula 28.12.-1.1
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Andula 28.12.-1.1
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Kačavwella 28.12-1.1.2010
Pokoj č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12.- 1.1.
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek 27.12.-1.1.
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 27.12.2009 - 1.1.2010
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.

Takže kdyby měl někdo zájem tak dva dvoulůžkové pokoje s přistílkou jsou volné+ další dva dvoulžkáče

Edit:Team Kačevwela přesunut na pokoj č.9
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:
Naposledy změněno: od jarek.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 22:06 #30368

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Super, že bych taky vytáhl ty svoje čertovi prkýnka ? Už se těším sakra. Ty sjezdovky vypadají vhodně i pro nelyžeře, takže pro děti super bezpečné a já můžu na takovém plácku machrovat s carvingovým obloukem :D
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 22:38 #30379

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
asi nebude vadit kdybychom přijeli o jeden den dříve,že?
Pak bychom se zřejmě připojili k minikoloně ...Mates..Voki..pokud pojedete spolu..

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 22:48 #30384

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Karlosi určitě ne ;) \:D/ Ale když by jsi to dal vědět dopředu tak by to bylo super :-"

Matýsku tož to budeš s Carvingama větší Macher než já :x Mám ještě Sudovky #-o :(
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 22:49 #30386

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
ok...tak tedy hlásím přesun příjezdu na 27.12.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 22:51 #30388

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
hoši a pokud bych jel z kopce já...tak po mě by už mohli jezdit ostatní na snowboardu na U rampě :lol:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.113 sekund

Login