Tak dnes jsme se protáhli D:_)5 přes Čertův Hrádek a omrkli jsme pár okolních sjezdovek.Např.:
http://www.skibila.cz/
http://www.lyzovani.cz/vleky-sjezdovky- ... y-645.html
http://www.skimezivodi.cz/index.php
http://www.skisachovka.cz/index.php
Dnes po 14 hodině se v okolí pohybovala teplota okolo -5 až -7°C.Na všech sjezdovkách jely sněžná děla na plný výkon.
Dále jsme zapoměli napsat že účast nahlášených Psíků D:_)4 bez nároku na lůžko není problé
Stále jsou ještě nějaké pokoje na Čertově Hrádku volné :-" Takže jestli má ještě někdo zájem strávit příchod Nového roku s Transporterclubem nechť se přihlásí.Už se nám to pomaličku blíží \

/
Takže další rekapitulace D:_)9 .
Aktuální stav:
Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj Volný
č. 2 dvoulůžkový pokoj Volný
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj HAF+ 1sl. 28.12-1.1
č.4 čtyřlůžkový pokoj Malamut-VW 29.12-1.1
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj Andula 28.12.-1.1
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Andula 28.12.-1.1
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Kačavwella 28.12-1.1.2010
Pokoj č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12.- 1.1.
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek 27.12.-1.1.
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 27.12.2009 - 1.1.2010
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.
Takže kdyby měl někdo zájem tak dva dvoulůžkové pokoje s přistílkou jsou volné+ další dva dvoulžkáče
Edit:Team Kačevwela přesunut na pokoj č.9