Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 22:55 #30392

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Super, to bude krásná kolona, jen jsme se ještě nedomlouvali v kolik pojedeme. \:D/ .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 23:03 #30397

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Super Karlosku \:D/

Ještě jen doplním že v okolí krom už zmiňovaných odkazů je ještě pár dalších možností kde lze předvést své lyžařské,bobařské a další dovednosti.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 23:05 #30398

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
no..my to máme dle stýčka Googla 5,5h cesty...+ zastávka na oběd...Nám je to jedno v kolik vyjedem,ale asi spíš tak nějak ráno...8h cca
nebo klidně i dřív....6h...nám je to jedno...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 23:35 #30406

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Takhle brzo nemůžu vstát, ještě že to máte dál, než my \:D/ .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 13. pro 2009 23:44 #30408

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
mno..do HK asi tak 1,5h cesty..tak se nějak domluvíme,ale myslím,že by bylo good tam dorazit za světla ještě d:_(

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 14. pro 2009 11:10 #30422

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Jelikož to prozatím vypadá že bude kde a hlavně na čem lyžovat a sáňkovat \:D/ .Tak mám jeden dotaz. Kdo s přihlášených by měl zájem zůstat déle než jen do pátku 1.1.2010 :?: Třeba do soboty či neděle.Jelikož Hotel snad bude fungovat i po silvestru :mrgreen: a prskavkách tak aby se nestalo že od 1.1.2010 již na Váš pokoj bude mít někdo jiný rezervačku.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 14. pro 2009 14:30 #30433

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Pokud bude sníh a nebude žádný problém v práci, zůstávám do neděle!
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. pro 2009 21:51 #30698

FAMILY MALAMUT SE ROZHODLA,PO DLOUHÉ DEBATĚ D:_) ,ŽE PŘIJEDEM d:_( 28.12. OK! A ZDRŽÍME SE AŽ DO 2.01.2010 =D> \:D/
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. pro 2009 22:34 #30708

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Super \:D/ Hned upravuji \:D/ D:_)9

Aktuální stav:
Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj Volný
č. 2 dvoulůžkový pokoj Volný
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj HAF+ 1sl. 28.12-1.1
č.4 čtyřlůžkový pokoj Malamut-VW 28.12-2.1
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Volný
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj Andula 28.12.-1.1
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Andula 28.12.-1.1
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Kačavwella 28.12-1.1.2010
Pokoj č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12.- 1.1.
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek 27.12.-1.1.
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 27.12.2009 - 1.1.2010
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.

Dva dvoulůžkové pokoje s přistílkou a další dva dvoulžkáče jsou ještě volné.
Kdo ještě nemá plány kam na Silvestra :?: :-"
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. pro 2009 17:22 #31454

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
nebude náhodou někdo mít ssebou VAGa? Potřeboval bych zřejmě odbloknout příhřev :mrgreen: Nebo mi někdo z místních poradí VW servis někde v okolí kde bych uspěl? Ten příhřev mám bloknutý už asi týden,jen jsem neměl čas někam zajet a VW mi řekli at jim polibim :-AD(A ,že maj čas až v lednu D:_)7

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. pro 2009 19:39 #31467

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Snad Voki, prosil jsem ho aby to vzal, páč potřebuju aktivovat na palubce světýlko.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. pro 2009 22:51 #31471

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Nebo bych ti to možná mohl domluvit tady v HK v neděli. Kámoš co dělá u D:_)1 má pohotovost, tak by to třeba odbloknul. ;)
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 25. pro 2009 21:14 #31491

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
děkuji,děkuji....domluveno s Vokim =D>

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 26. pro 2009 22:02 #31538

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Takže poslední rekapitulace .
Aktuální stav:
Rozpis pokojů
Čertův Hrádek
2.patro
Studio č. 1 dvoulůžkový pokoj Obsazen Č.H.
č. 2 dvoulůžkový pokoj Obsazen Č.H.
Studio č. 3 dvoulůžkový pokoj HAF+ 1sl. 28.12-1.1
č.4 čtyřlůžkový pokoj Malamut-VW 28.12-2.1
Studio č. 5 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Obsazen Č.H.
č.6 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Obsazen Č.H.
Studio č. 7 dvoulůžkový pokoj Andula 28.12.-1.1
č.8 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Andula 28.12.-1.1
1. patro
Studio č. 9 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Peťula 27.12.- 1.1.
Pokoj č. 10 třílůžkový pokoj + přistýlka Kačavwella 28.12-1.1.2010
Pokoj č. 11 čtyřlůžkový pokoj Čuchy 28.12-1.1.2010
Pokoj č. 12 dvoulůžkový pokoj + přistýlka Voki 27.12.-1.1.
Pokoj č. 13 čtyřlůžkový pokoj Mates 27.12.-1.1.
Pokoj č. 14 dvoulůžkový pokoj Jarek 27.12.-1.1.
Pokoj č. 15 třílůžkový pokoj KarlosVW 27.12.2009 - 1.1.2010
Pokoj č. 16 dvoulůžkový pokoj Micrak 27.12.-1.1.


Po D:_)8 dohodě prohozeny pokoje mezi Peťulou a Kačavwellou(Roman bere brášku)


Dnes večer v okolí byla teplota kolem -4°C a na nedalekých sjezdovkách se lyžovalo při umělém osvětlení a lídí tam moc nebylo.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Naposledy změněno: od jarek.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 26. pro 2009 22:09 #31539

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
to spíš měl vwzít ssebou LuckyVW ségru...to by byla větší legrace :mrgreen:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.091 sekund

Login