No ještě že to prošlo cenzurou

A velkou OK! :drunken:
Moc bych chtěl poděkovat Jarkovi a Monči (Pamele) za sehnání místa a zajištění všech věcí kolem dokola. OK! =D>
V D:_)1 šem zůčastněným, protože tohle zase byla jedna mega vydařená akce.
Kopec srandy, co se jen tak prožít nedá.
I paní provozní nás chválila, že jsme velmi slušná banda, jakou tam ještě neměli!!!!
Zážitků jsem sice plný, ale jdu sebou hodit do postele a něco dospat.
Přáteléééé DDDDĚĚĚĚKKKKUUUUJJJJIIIIII!!!!!!!! :goodman: :goodman: :goodman: