Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 01. led 2010 18:48 #32150

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
Tááák..po 4 hodinách cesty jsme dorazily do sněhem zaprášeného Jablonce..na teploměru -4st (po cestě bylo i +7st)..
TEDY my taktéž děkujeme D:_)1 šem zúčastněným za bééézva Silvestr a společnost při dnech předcházejících a hlavně Jarkovi s Mončou za výběr destinace a "hlavního stanu"...rozložení místností bylo paráda a hlavně kulturní místnost pro nás :drunken: a tělocvična pro haranty D:_)7 byla nenahraditelná OK!

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 01. led 2010 20:04 #32156

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Také jsme se vrátili před malou chvilkou do reality špinavých ulic a zbyli nám jen vzpomínky na krásně prožitého silvestra s partou báječných lidiček. Všem děkujem za perfektní atmosféru a už se těšíme na další společné akce. Všem ještě jednou všechno nejlepší do nového roku a hodně štastne ujetých D:_)1 kilometrů. Haf a Hanka
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Naposledy změněno: od Hafa.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. led 2010 18:29 #32228

taky moooc děkujem Jarkovi a Monči za organizaci :-" =D> =D>
starostí s tím muselo bejt hodně takže D:_)1 D:_)10 D:_)10
nejvíce bych chtěl vyzdvihnout silvestrpárty :!: vweselí :drunken: byli vwšichni a tak se i vwšichni bavili což nebývá zvykem, proto nezbývá než hodnotit tuto akci za dosud
NEJLEPŠÍ OK!
ti co nakonec nejeli o hooodně přišli D:_)

Roman A Lucka
KAČAVWELLA TEAM
D:_)1 D:_)2

http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/T.clu ... -1.1.2010/
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/Silve ... 2009-2010/
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. led 2010 22:31 #32274

TAK JSME SE TAKÉ DNES VRÁTILI Z TOHO ÚŽASNÉHO SILVWESTRA. \:D/
TAKTÉŽ DĚKUJEME JARKOVI ZA ORGANIZOVÁNÍ. =D>
A VŠEM ZÚČASTNĚNÝM DĚKUJEME ZA PŘÍJEMNOU SPOLEČNOST. :drunken:
BYLO TO SSSSSSUUUUPPPPEEEERRRR.
DĚKUJEME =D> =D> =D>
MALAMUT FAMILY.
P.S. V SOBOTU RÁNO TAM KRÁSNĚ CHUMELILO.
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. led 2010 22:58 #32283

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Nám se Silvwestrovský pobyt taky moc líbil a oslava posledního dne v roce se vážně vydařila, a to jen díky vám v D:_)1 šem super lidičkám. Všem účastníkům zájezdu D:_)5 móóóóc děkujeme a těšíme se na další veselé D:_)12 akce.

Fotky :arrow: http://jarekv.rajce.idnes.cz/Transporte ... _10/#album

Jarek a Monča(Pamelka)
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 02. led 2010 23:16 #32284

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
No jo vlastně...jestli si dobře pamatuju tak i mi tam byli...a bylo to supr OK! Děkujem.
Pár fotek z těch 820 nafocených snad cenzurou projde a budu je moci zveřejnit
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 03. led 2010 18:52 #32379

  • Bebri
  • Avatar uživatele Bebri
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 196
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem. Vidím, že jste rok 2010 přivítali s velkou parádou :-D

Všem bych chtěla popřát úspěšný a spokojený rok 2010 a ať se Vám daří po všech stránkách.
VW T4 TRANSPORTER 2,5 TDI
T2b Pritsche 1,6 r.v.78
Čtyřkolka Suzuki King Quad 700 4x4
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 15:35 #32461

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
No podle fotek to tam bylo pěkný, ale prosil bych, asi za všechny, necenzurovat. Ať z toho taky něco máme :D
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 15:43 #32464

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No to já teda odmítáááám.
Cenzura je v mnoha případech nutná.
Třeba milan má novou pózu sedící-fotící u topení na zemi.
To se přece ven dostat nemůže :-)
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 16:05 #32467

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
cenzůrovat se muselo.....kdo by na ty ožralé ksichty chtěl koukat,že? :mrgreen: Pak také jsou tam fotky různě se líbajících,povalujících atd....a to také není slušné zveřejňovat... :)

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 16:07 #32468

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Podle toho co vyprave Petula budou lepsi ty cenzurovane :mrgreen: :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 16:25 #32472

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0

micrak napsal: Třeba milan má novou pózu sedící-fotící u topení na zemi.

sakra tato zajisté veselá příhoda mi nějak unikla...škoda...tak snad někdy příště :-"
a tři cenzurované fotky sem teda dám...pro představu co se tam dělo za prasečinky \:D/
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 16:28 #32473

Dostal jsem ukrutný hlad !!! :?
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 16:30 #32475

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
I ja :lol:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 04. led 2010 16:34 #32477

:lol: dyk sem vam rikal že to byl Nej Silvwestr....pro ty co nás chtějí vidět po 2 a více promilích mám jednu radu.
se ZŮČASTNIT!!!!!!!!!!
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.122 sekund

Login