Ahoj lidi,
po tvrdém boji jsem se dostala k počítači \

/ a konečně vám můžu napsat pár slov k Silvestru 2009.
Haf nás požádal, jestli bychom se nemrkli po nějaké možnosti Silvestrovského pobytu "u nás" na Moravě. Hledali jsme dle stanovených podmínek: 40-50 osob, sociálky na pokoji, silvestrovský program, cenově příznivé (jako vodítko jsme si vzali ceny z loňského Silvestra).
Po důkladném průzkumu máme 1 favorita. Jedná se o Hotel Čertův hrádek, který se nachází ve Starých Hamrech. Mrkněte na
http://www.certuvhradek.cz
. Není to žádný luxus, je to standardní ubytování. Výhodou je tělocvična, takže když nepřeje počasí, je možné zde vypustit děti

. K hotelu je dobrý dojezd a ke sjezdovkám to není daleko. (A paní domácí je velmi milá, alespoň zatím :-k ). Ceník a skladbu pokojů přiložíme (v případě studií je sociálka společná pro 2 pokoje). Jinak 2 malí pejsci nejsou problém, vlastní ohňostroj je taky v poho, hotel je nekuřácký, kuřáci můžou chodit ven nebo je tam pro ně vyhrazena místnůstka. Samozřejmě nejraději by byli, kdyby všichni přijeli na týden, ale chápou, že ne všichni si to budou moci dovolit, takže jsou pro ně přijatelné i kratší pobyty.
To je prozatím zhruba všechno. Dejte vědět, jak se vám to líbí a případné dotazy vám zodpoví můj tiskový mluvčí

. Pokud byste někdo chtěli přijet na inspekci hotelu, budeme jenom rádi. V případě, že bychom to závazně rezervovali, je nutné do 1 měsíce od rezervace zaplatit 50 % zálohu.
Přeji vám krásný zbytek neděle. Monča (pro neznalé: Jarkova žena

)