Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 15:19 #10352

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Michale s Bullym to myslíš vážně?Ono někde nechcou pesany vůbec a někde jen malá plemena což je diskriminace :evil:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 15:28 #10356

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
Bully je nenáročné spíše menší plemeno.....když má hlad,tak sežere třeba nohu od židle :lol:

Ubytování přímo na horách být nemusí...každý má auto a může pár km dojet...také pozor aby v okloí byl nějaký obchodák...předsi jen jsou mezi námi nákupuchtiví...nebo spíš nákupu chtivé.. :mrgreen:

A na psi se neohlížej...pokud by někde bylo volno a nechtěli tam hafany,tak se holt nezůčastníme......ber ohled na většinu....a ti jsou bez zvířat.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 17:35 #10369

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Většina má děti a to znamená, že zvířata. Pokud by byly ty děti tak hodný, jako Lara s Niki, tak je to paráda, takže hledej jen místa jen se zvířectvem. Já bych tam zařadil i ty místa s řetězama, kdo nevyjede, toho tam vytáhnu, takže se tímto k silvestru hlásím :-" .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 19:07 #10379

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Pokud někde obsadíme okolo 4O míst, určitě rádi přimhouří oči nad těma chlupáčama, toho bych se nebál. Já se mrknu o víkendu okolo Pece ,třeba do některého infocentra, třeba dají dobrou radu. A jestli zbyde trochu místa tak s Vámi rád oslavím příchod nového roku. T :lol:
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 19:29 #10382

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0

Mates napsal: Většina má děti a to znamená, že zvířata. Pokud by byly ty děti tak hodný, jako Lara s Niki, tak je to paráda, takže hledej jen místa jen se zvířectvem. Já bych tam zařadil i ty místa s řetězama, kdo nevyjede, toho tam vytáhnu, takže se tímto k silvestru hlásím :-" .


...pokud mě pamět neklame, byl jsi na horách také tahán :-" :goodman:
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 20:09 #10389

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
To byla vyjímečná situace, která se stávaá maximálně jednou za 10 let :-" :D
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 21:43 #10410

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Nic jineho mě ani nenapadlo :snoty: :snoty:
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 24. úno 2009 23:20 #10423

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Jsem Voki zjedav na tvé rolbařské zkušenosti. Mi si pak s Matesem střihnem kdo tě bude tahat z těch bílejch sra... :lol: :lol: :lol:
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 25. úno 2009 12:02 #10431

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
:snoty: ....ale předevčírem jsem audinu položil na bok a to jsem fakt nevyjel, museli mě vytáhnout. #-o :help
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 25. úno 2009 22:38 #10456

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Měl jsi zavolat Honzíku, bych tě v pohodě vytáhl :-" .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 25. úno 2009 22:58 #10461

  • Kacka
  • Avatar uživatele Kacka
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 94
  • Obdržená poděkování 0
Já bych pro jistotu upozornila i na ty děti. Banda andílů to zrovna není a na jednom místě vydží cca půl minuty :oops: :roll: Ale jinak to jsou hodné děti :mrgreen:
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. bře 2009 12:46 #12142

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj lidi,

po tvrdém boji jsem se dostala k počítači \:D/ a konečně vám můžu napsat pár slov k Silvestru 2009.

Haf nás požádal, jestli bychom se nemrkli po nějaké možnosti Silvestrovského pobytu "u nás" na Moravě. Hledali jsme dle stanovených podmínek: 40-50 osob, sociálky na pokoji, silvestrovský program, cenově příznivé (jako vodítko jsme si vzali ceny z loňského Silvestra).

Po důkladném průzkumu máme 1 favorita. Jedná se o Hotel Čertův hrádek, který se nachází ve Starých Hamrech. Mrkněte na http://www.certuvhradek.cz . Není to žádný luxus, je to standardní ubytování. Výhodou je tělocvična, takže když nepřeje počasí, je možné zde vypustit děti :P . K hotelu je dobrý dojezd a ke sjezdovkám to není daleko. (A paní domácí je velmi milá, alespoň zatím :-k ). Ceník a skladbu pokojů přiložíme (v případě studií je sociálka společná pro 2 pokoje). Jinak 2 malí pejsci nejsou problém, vlastní ohňostroj je taky v poho, hotel je nekuřácký, kuřáci můžou chodit ven nebo je tam pro ně vyhrazena místnůstka. Samozřejmě nejraději by byli, kdyby všichni přijeli na týden, ale chápou, že ne všichni si to budou moci dovolit, takže jsou pro ně přijatelné i kratší pobyty.

To je prozatím zhruba všechno. Dejte vědět, jak se vám to líbí a případné dotazy vám zodpoví můj tiskový mluvčí :lol: . Pokud byste někdo chtěli přijet na inspekci hotelu, budeme jenom rádi. V případě, že bychom to závazně rezervovali, je nutné do 1 měsíce od rezervace zaplatit 50 % zálohu.

Přeji vám krásný zbytek neděle. Monča (pro neznalé: Jarkova žena ;) )
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:
Naposledy změněno: od jarek.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. bře 2009 13:06 #12146

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Nevypadá to věru zle.
Jediný problém, který jsem zatím zjistil, že CDMA od O2 tak nemá signál což já kvůli práci potřebuju.
Kolegové na silvestra samo taky budou pryč, takže potřebuju být aspoň online.

Takže moje jediná otázka jestli tam mají nějaký inet případně možnost připojení pomocí wifi.
To je moje jediná podmínka.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. bře 2009 13:14 #12147

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Michale, hned na úvodní stránce píšou, že je k dispozici PC s připojením a je tam i možnost WI FI. ;)
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. bře 2009 13:16 #12148

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
:help :help Tak doma v rámci demoracie jsem dostal do nosu a byl jsem na chvilku odsunut od noťasu.Dohrál jsem Skladbu pokojů a Ceník.Internet tam mají
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.227 sekund

Login