Jízda byla opravdu klidná, dostali jsme se na spotřebu 5,3 =D> .
Děkujeme Michalovi a posádce Čuchyvwanu, že dorazili omrknout Čertův hrádek a nenechali rozhodnutí jenom na nás. Ještě jsme tam dnes kolem 19 hod. volali a paní domácí nám zodpověděla vaše otázky. Hudba je opravdu zahrnuta v silvestrovském příplatku(viz ceník), paní to při naší dnešní návštěvě trochu popletla. A co se týče druhého dotazu, tak to je taky ok, pokud chtějí hosté v restauraci posedět déle než je otevírací doba, není to problém, vše je o dohodě.
My jsme byli s jídlem taky spokojeni, paní servírka si ráda popovídá (jen za dnešní oběd už víme, že je 4 měsíce vdaná, má doma kočky,...

).
Jak psal Michal, rozhodnout se máme do 15.4., jestli Vás napadají ještě nějaké dotazy tak sem s nima.