Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009/2010 - Silvestr Transporterclubu

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. bře 2009 20:50 #12195

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
My teda předběžně pokoj č. 12 v termínu 27.12. - 01.01.2010 :-"
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 15. bře 2009 20:51 #12196

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
jarku....máš naší důvěru.Hlavně jestli se tam dobře vaří... :)
Na ubytování je VW Tkomunita docela nenáročná :-"

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 00:23 #12228

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Vypadá to dobře, ta návštěva by byla super. Jesti bude čas tk se rád přidám.T
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 14:05 #12257

  • čuchy
  • Avatar uživatele čuchy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
tak my berem 11-tku :lol: a na exkurzi : příští neděle t.j 29 ???????
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 14:17 #12259

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mě 29 vyhovuje.
Jak je na tom Jarek a Monika????
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 15:06 #12262

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Ok 29 s tím budem předběžně počítat a budem se těšit.Snad tam nebude už moc sněhu a bude se tam dát jet na letních nebo zimních slikách.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 15:10 #12263

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já bych rád na motorce. Takže žádný sníh!!!

Dnes jsem byl na otočku ve Šternberku.
Není na to vypadnout z práce na motorce :-)
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 15:20 #12264

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Neprovokuj nebo naložím motorku do auta a přijedu se k tobě projet :lol:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 15:34 #12267

  • čuchy
  • Avatar uživatele čuchy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Michale my tě radši vemem :D kůli BODOVÉ TÍSNI :lol: :lol:
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 16. bře 2009 16:23 #12270

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ještě se domluvíme čuchy, ale díky za nabídku :-) :oops:
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 29. bře 2009 17:49 #13323

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Po klidné a pomalé jízdě jsme dorazili k čertovi.
Na první pohled bylo zavřeno, ale byla to jen kamufláž, aby netáhlo :-)

Výběr z čumlístu docela dobrý.
I když mě zarazilo, že měli skoro všechno i když tam moc hostů neměli a evidentně bylo po sezoně.
Jídlo super.
Ubytko ideální na přespání, čisto uklizeno atd.

Takže to uzavřu a já za sebe hlasuju ANO!

Termín na rozmyšlení je do 15.4. takže si počkejte na reakce ostatních testovacích výletníků a rozhodněte se.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 29. bře 2009 20:25 #13337

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Jízda byla opravdu klidná, dostali jsme se na spotřebu 5,3 =D> .

Děkujeme Michalovi a posádce Čuchyvwanu, že dorazili omrknout Čertův hrádek a nenechali rozhodnutí jenom na nás. Ještě jsme tam dnes kolem 19 hod. volali a paní domácí nám zodpověděla vaše otázky. Hudba je opravdu zahrnuta v silvestrovském příplatku(viz ceník), paní to při naší dnešní návštěvě trochu popletla. A co se týče druhého dotazu, tak to je taky ok, pokud chtějí hosté v restauraci posedět déle než je otevírací doba, není to problém, vše je o dohodě.
My jsme byli s jídlem taky spokojeni, paní servírka si ráda popovídá (jen za dnešní oběd už víme, že je 4 měsíce vdaná, má doma kočky,... :lol: ).
Jak psal Michal, rozhodnout se máme do 15.4., jestli Vás napadají ještě nějaké dotazy tak sem s nima.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:
Naposledy změněno: od jarek.
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 29. bře 2009 20:48 #13343

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Já bych jeden dotaz měl. Jak paní domácí vypadá, když je 4 měsíce vdaná, tak by to mohla být mladá holka :D :D :D :D
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 29. bře 2009 21:02 #13346

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Matýsku trošku to tu pleteš #-o Paní domácí a servírka jsou dvě různé osoby.A to že je někdo 4 měsíce vdaný, neznamená že mu bylo předvčerem náct.Trošku kostrbatě napsáno ale snad to rozšifruješ :-k :lol:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009/2010 - Silvestr Transporterclubu 29. bře 2009 21:29 #13347

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Takže to je stará vykopávka, která v posledním záchvěvu svrbění, ještě někoho uhnala, jo ?? :D
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.233 sekund

Login