Mr.KOČKA napsal: já tedy potvrzuji, že nepojedeme!!!
A protože je to letos až na druhé straně republiky, tak se ani nepřijedeme podívat.

To je škoda že to už dnes zavrhuješ.Ale kdyby jsis to do konce roku rozmyslel tak bych pro tvou Kočičí rodinku s noclehem něco vymyslel i třeba k Pendolínu bych pro Vás skočil
Ještě jsem si vzpomněl.Při debatě s paní Čertovou jseme se bavili že není problém pro rodinky s malými mrňousi zajisti mikrovlnku přímo na pokoj pro ohřáti mléka či jiných pokrmů...
Večer se pokusím vyrobit seznámek do kterého se budou postupně doplňovat Účastníci expedice.