Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 13. bře 2011 21:53 #68008

  • friťák
  • Avatar uživatele friťák
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 209
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ D-:( (na 50%)
Tomas4+1
T4 MULTIVAN 2.5 TDI 111KW,T2 1,8 51KW V REKONSTRUKCI http://sajmone4.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 13. bře 2011 22:59 #68013

Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ D-:( (na 50%)
Tomas4+1

Medwjed
octavia 1.9 tdi
multivan T4 2.5 tdi
Tabbert Comtesse 490
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 10:33 #68038

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ D-:( (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 12:27 #68047

  • Bebri
  • Avatar uživatele Bebri
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 196
  • Obdržená poděkování 0
Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (já bych vám nestačila? :D )
VW T4 TRANSPORTER 2,5 TDI
T2b Pritsche 1,6 r.v.78
Čtyřkolka Suzuki King Quad 700 4x4
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 14:00 #68053

  • frtan
  • Avatar uživatele frtan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 433
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 12

Bebri napsal: Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (já bych vám nestačila? :D )

FRŤAN ( pouze veliký a na 61 % )
. Nostalgie...... 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 17:50 #68068

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Určitě taky dorazím na terminu nezáleží . Borovičku a slivovici nepiju . Rum ano , jenže na podzim jsem to přehnal tak tentokrát jenom pivko
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 19:31 #68076

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (stačis nam TY :D )
Frtan
Many
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 19:33 #68078

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Tak na první (pokud se nic ne :-AD(A ) by jsme dojeli D:_)5 s brachou OK! ;)
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 14. bře 2011 20:16 #68081

  • Lu-cas
  • Avatar uživatele Lu-cas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 265
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (stačis nam TY )
Frtan
Many
Lu-cas+1+0,5(1 pes)
T4 GENERATION black 111kw
T4 2.4D Kombi Long withe-prodáno
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 16. bře 2011 15:00 #68186

Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (stačis nam TY )
Frtan
Many
Lu-cas+1+0,5(1 pes)
Štěpán + Colombo
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 16. bře 2011 15:18 #68188

Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (stačis nam TY )
Frtan
Many
Lu-cas+1+0,5(1 pes)
Štěpán + Colombo
Transportérák
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 16. bře 2011 17:53 #68197

Trcek +++
Pan Divoky + 1
Vejnysek +?
Pukous+1+ (na 50%)
Tomas4+1
Medwjed
Maršoun
Bebri + nikdo (stačis nam TY )
Frtan
Many
Lu-cas+1+0,5(1 pes)
Štěpán + Colombo
Transportérák
Radunka +?
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 24. bře 2011 17:10 #68988

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Tak bohuzel diky spatne komunikaci a nedorozumneni je v tento termin kemp Karvanky zadany tak proto budeme muset bud srazik presunout na termin 6-8.5 2011 a nebo zmenit misto.

Proto se ptam, kdo by byl pro tento termin??
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 24. bře 2011 17:47 #68994

Já osobně s posunutím termínu problém nemám ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - 4.Minisraz Tabor IV. 6-8.5 24. bře 2011 19:41 #69018

  • friťák
  • Avatar uživatele friťák
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 209
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
mne je to celkem jedno prizpusobim se vetsine ;)
T4 MULTIVAN 2.5 TDI 111KW,T2 1,8 51KW V REKONSTRUKCI http://sajmone4.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.125 sekund

Login