Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 18. úno 2011 21:03 #65715

Takže pokračování srazu lázeňáků je tady :!:
Jedná se o druhý sraz příznivců D:_)1 krabiček všeho druhu v lázeňském městě Mariánské Lázně.
Oproti tomu prvnímu nastane pár změn a to asi zásadních.
Stravu bude připravovat vyhlášený svým kulinářským uměním Mr.Štefina OK!
Dále bude pravděpodobně změna místa tohoto klání a to o cca 2 km do přírodního auto kempu Luxor, který nabízí ubytování v chatkách nebo možnost stanování či caravaningu v klidném prostředí, v těsné blízkosti Mariánských Lázní.
Jako při prvním setkání bude i v tom druhém opět pamatováno na Vaše D:_)4 pro které je připraven les v těsné blízkosti kempu s možností přírodního koupání jak pro ně tak pro nás.
Termín je předběžně určen na červenec jako loni a to na 8-10.7.

Odkaz na kemp je zde :arrow: http://luxor.karlovarsko.com/?cap=6420

Mapa zde :arrow: http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s ... 55200@z=14

Takže zbývá vše dohodnout ke spokojenosti Vás všech.Těšíme se Transportérák a Štefina D:_)10

Jinak zde budu průběžně podávat další informace o tomto srazu ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 18. úno 2011 21:20 #65716

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
V tomhle termínu nemůžu :cry: #-o :cry: :(
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 18. úno 2011 21:25 #65717

Mates tak to je škoda.Dýl to ale bejt nemůže páč Štefina jede na velké moře na sever a tak jedině dřív ale nevím nevím aby bylo teplo na koupání...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 18. úno 2011 21:26 #65718

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
To se nedá nic dělat. Přece se to nebude kvůli jednomu celý šibovat. :(
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 19. úno 2011 00:03 #65756

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Mně se tam moc líbilo, pokud Osud neurčí jinak, moc a moc rád přijedu. Hlavně na Štefinosteaky.......... ;) ;) ;) ;)
Určitě tam od Transportéráka dostanu ten pískač proti hlodavcům \:D/ \:D/ \:D/
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 19. úno 2011 11:13 #65779

Doufám, že nebudu nic mít a že se 2 ročníku budu moci zúčastnit!
mám to chápat tak, že pejsci jsou vítáni a mohou se pohybovat bez problémů po areálu campu i v blízkosti př. koupaliště, dokonce snad i přímo v něm?
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 19. úno 2011 16:11 #65791

Láďo pro ten pískač teda zajedu ;) .Já tam ještě cestu neměl. Jinak Štěpáne s tím přírodním koupalištěm to je silný slovo.Když koukneš na mapu jsou tam dva rybníky...
Hafani tam můžou být bez obav všude i po kempu.
V tom menším rybníku se normálně v létě koupu v pohodě jen tam není pozvolnej přístup pro děti jako na loňském Lidu.
No a ještě jedna technická,Štefina jede na sever koncem Dubna a tak připadá na tenhle sraz ještě alternativní termín na 22-24.7. Tak dáme asi hlasovaní jako loni.
Takže Mates má možnost ;)

8.-10.7.2011
Seznam přihlášených:

- Kobližek
- Pokous
- LadaT5
- Štěpán + Colombo
- Radunka
- Honza VW
- Kumi
- Edík s Irčou
- Many
- Fabulus T5
- Pelda
- Matysek
- Malamut VW
- Tygr :?: (možná v sobotu)
- Maršoun :?: (když prej trefí)
- Štefina
- Transportérák
- Blanka




Druhý termín zrušen, pro pořádání LUXOR FESTU
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 19. úno 2011 18:59 #65814

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Super, pokud vyhraje druhá možnost, tak se budu moci zúčastnit. \:D/
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 20. úno 2011 13:18 #65925

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
Pokud vyhraje 2 termín, tak bych taky přijel.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 20. úno 2011 20:14 #66024

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
Mě zatím vyhovují oba termíny \:D/
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 20. úno 2011 20:17 #66026

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Tohoto srazu se nemůžu zůčastnit je mě líto pánové :(
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 20. úno 2011 20:23 #66029

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
První termín je lepší,ale zvládnu oba.je to co bych kamenem dohodil a zbytek dojel vlakem :lol:
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 21. úno 2011 20:58 #66139

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1

Tygr napsal: Tohoto srazu se nemůžu zůčastnit je mě líto pánové :(



A sakra :-k nebudou bramboráky :cry:
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. úno 2011 13:07 #66223

A ani vajíčka k snídani :( ale i přes to to politování hodné nedopatření mi vyhovují oba dva tyto termíny d:_(
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. úno 2011 14:27 #66237

No je to škoda, že Tigřík nedojede :( Jinak Tomáš Vám to vynahradí gulášem a grilovačkou...To jsem si zcela jist ;) \:D/
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.188 sekund

Login