Tak, Tak, opravdu vweliké díky obou organizátorům D:_)10 =D>
vše vyšlo na jedničku a sešla se príma banda.
takže díky a určitě se budeme těšit na další lázeňský srázek.
také díky za doprovod a eskortu až na hranice hl.m. posádkám krabiček
a trpělivost.
pro vás asi nejpomalejší jízda, ale já přímo letěl jako nikdy!
Ale abych jen nechválil, bohužel se nezdařila malá pozornost pro všechny zúčasněné, za což mohu taky já a slibuji, že se pokusím toto napravit.
A závěrem bych chtěl abychom veřejně odsoudili neúčast jednoho z členů, který se ani řádně neomluvil.
3x FUJ a hanba.
Škoda, že si láďo nedorazil, bylo to fajn.
čekali jsme tě...