Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 10. čec 2011 22:08 #76133

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Musím říct, že jsme se kvůli tomuto srazu rozhodli zkrátit naši rádoby dovolenou a přijet se na vás podívat, ale po překvapení které nás doma čekalo jsme to museli přesunout až na příští rok a tímto se tedy omlouváme a těšíme se za rok.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 10. čec 2011 22:18 #76135

Tak, Tak, opravdu vweliké díky obou organizátorům D:_)10 =D>
vše vyšlo na jedničku a sešla se príma banda.
takže díky a určitě se budeme těšit na další lázeňský srázek.
také díky za doprovod a eskortu až na hranice hl.m. posádkám krabiček
a trpělivost.
pro vás asi nejpomalejší jízda, ale já přímo letěl jako nikdy! :lol:

Ale abych jen nechválil, bohužel se nezdařila malá pozornost pro všechny zúčasněné, za což mohu taky já a slibuji, že se pokusím toto napravit.

A závěrem bych chtěl abychom veřejně odsoudili neúčast jednoho z členů, který se ani řádně neomluvil.
3x FUJ a hanba.

Škoda, že si láďo nedorazil, bylo to fajn.
čekali jsme tě...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 00:18 #76137

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0

milanko 99 napsal: Takže aj ja sa pripájam k poďakovaniu oranizátorom byť som to mal trochu dalej aj tak to bolo všetko superrrr.a moj slub ohladne zrazu v SK platí !!! :drunken: :mrgreen:



Milanko uz se tesim az bude sraz na slovensku a sem zvedavej kde to bude?Ale ja nepiju. :drunken:
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 06:56 #76138

Byl to krásný víkend, všem zůčasněným díky, a hlavně Petrovy a Tomášovy.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 08:39 #76140

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak tady je ten odkaz na ty anteny .
http://www.eltasat.cz/anteny-tv-i-dvb-t ... -venkovni/
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 11:49 #76145

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Já také musím poděkovat. Byla to super akce a rád si ji příští rok zopakuju :)

Smekám před organizátory OK!
Clubový administrátor D:_)9
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 12:05 #76146

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Mně se na západě taky moc líbilo, i když jsem dorazil jenom na chvíli, popovídal jsem si, dal výborné masiko, ale ta cesta zpátky. Nejdřív jsem nemohl tu stříbrnou "potvoru" natočit (nechápu proč :?: - děkuji předem za odpovědi, že je to T5) a pak jsem u Boru vjel do bouřky a jel v ní až do Berouna, byla stejně rychlá jako já #-o chvílemi jsem nemusel ani svítit.

Rád přijedu znovu, pánové T a Š =D>
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 16:37 #76162

  • friťák
  • Avatar uživatele friťák
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 209
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Taky bych chtel podekovat organizatorum,a vsem co tam byly diky za krasne straveny vikend,a uzasna cesta domu s doprovodem marsouna a matyska
T4 MULTIVAN 2.5 TDI 111KW,T2 1,8 51KW V REKONSTRUKCI http://sajmone4.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 21:05 #76175

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Ahoj, všechny zdravím a musím se připojit ke všem poděkování za organizaci a vydařený sraz.Počasí vyšlo parádní, kofola výborně chlazená,maso bomba i sobotní panáková smršť dobrá.Děkujem Peťovi a Tomášovi.Jste fajn parta,všichni OK! OK! =D> =D>
jenom mala poznámka. Dnes jsem byl s transporterákem malinko načipovat mého busíka. Jede líp. hmmmmmmmm gut. D:_)11 D:_)11
Nesmím opomenout poděkovat Tomovo partnerce Za ranní umytí nadobí po našem večeru. Tak díky, díky D:_)10 D:_)10
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 11. čec 2011 21:28 #76177

Tak, konečně jsem se dostal k PC. Chtěl bych opravdu z celého srdce poděkovat všem zůčastněným co si udělali ten čas a přijeli. Když to teď tady čtu, fakt mě to moc těší, že se akce líbila a moje a Tomášovo starost nebyla k ničemu. Tak doufám, že ty co přijeli z veliké dálky snad nelitovali.
Jinak pochopitelně móc veliké poděkování letí na ředitelství do Brna za návštěvu a hlavně zapůjčení trampolíny pro ratolesti a večerní projekci.
V sobotu jsme tu panákovou :drunken: smršť trochu rozjeli ale stejně se mi nepovedlo to mé tělo nějak ožrat a že jsem se tedy snažil :mrgreen:
Když tedy bude u Vás zájem o třetí ročník budeme se snažit tu pomyslnou laťku zase zvednout o kousek výš.
Vězte, že už dnes mám domluveno pár novinek a vylepšení, co k tomu přispějou. Žel si je musím nechat jako překvápko.

Dámy a pánové, drazí kamarádi ještě jednou opravdu veliké díky za návštěvu. Moc si toho ceníme.Petr a Tomáš.

PS: Milanko můj slib platí...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 12. čec 2011 19:27 #76221

Jinak něco málo fotek na : http://transporterak.rajce.net/Tclub_sr ... -10.7.2011

D:_)12
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 12. čec 2011 20:50 #76230

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
Těším se za rok nebo dřív :lol: :lol:
Krásné foto a vzpomínky.
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 12. čec 2011 22:03 #76242

Krásný večer vwšem!

Tom je na rybách,takže využívám volné chvilky u PC a taktéž tímto všem děkuji za příjemné setkání! Všechny jsem ráda viděla a velmi se omlouvám,že jsem se nemohla věnovat každému tak,jak bych chtěla..Všichni jistě rozumíte. Obdivuji Tomáška,s jakou pečlivostí a láskou připravoval gulášek a masíčka D:_)10 =D> Celkově se nestačím divit tomu,s jakou vervou se Petr s Tomem pustili do takové akce. Kluci,povedlo se vám to!!! OK!

Děkuji Kumi za pochvalu,ráda jsem Vás poznala! Jistě se brzy i s celou rodinkou uvidíme :)

Mějte se Jarka
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 12. čec 2011 22:27 #76243

Taky moooooc děkujeme za krásně strávený víkend :drunken: v lázenském příjemném prostředí OK! všech zůčastněných D:_)1 T šílenců :) ,za dobroučké papaníčko ,pohodičku....díky =D> D:_)1 a za hezkou malou spanilku na nedělní obídek d:_( D:_)5 :D s pozdravem s jižní moravy....
Opel Cabrio 1,6 benzín,Bertone

fotečky - http://edaspekulantvw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 13. čec 2011 16:14 #76273

sím se omluvit za mou neučást pozdní návrat z dovolené a k tomu si mati zlomyla nohu a ja jsem se o ni musel doma postarat. Doufam, že příští rok mi to již vyjde!!!
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.218 sekund

Login