Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 27. bře 2011 21:22 #69456

  • kahiss
  • Avatar uživatele kahiss
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Jo jo děkuju štipačky mám a izolačku taky někde najdu. #-o
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 29. bře 2011 20:27 #69720

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
tak dneska poprvy bezel motor. tak to ted musím rychle odrezit a proštípat drátky. a snad to už stihnu dojet D:_)1 busem d:_(
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 30. bře 2011 23:25 #69853

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 01. dub 2011 08:13 #69957

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Ahoj, taky se rád přijedu podívat. S termínem nemám problém, mohu,jak první tak druhý. Jinak Vás zdravím
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 01. dub 2011 11:07 #69968

Takže pánové, bohužel ten druhej termín je na Luxoru LUXOR FEST jako každej rok a tak tam bude docela fakt rušno.Je to po celej víkend a střídají se tam kapely viz. http://stula.super-radio.cz/foto/luxor_2010/

Navrhuji tedy udělat naše klání v termínu prvním.Ne, že by jsme tam nemohli ale zřejmě bychom se moc nevyspali...
Takže musím srazík zvolit na termín č.1 tedy na 8-10.7
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 01. dub 2011 23:02 #70018

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
ok D:_)10
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 02. dub 2011 09:04 #70043

Všechny Vás rádi uvidíme Petr a Tomáš D:_)12
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 20. kvě 2011 09:56 #73436

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Taky se stavím , vyhovují oba termíny
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 20. kvě 2011 10:42 #73438

Rádi tě uvidíme ;) Jinak už je jen ten první termín...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 29. kvě 2011 11:44 #73877

Zdravím všechny T-lidičky.Včera proběhlo oficiální otevření sezóny v Autocampu Luxor a společně s Tomášem jsme nemohli chybět.
S majitelem kempu jsme dohodnuli detaily našeho srazu a tak Vám přináším další informace.
Cena pro pobyt v kembu byla pevně stanovena na 300,-Kč/noc/T-auto a to včetně el.přípojky, tzn. Ten kdo přijede již v pátek platí do neděle dvě noci tj.600,-Kč a ty z Vás co dorazí až v sobotu budou platit 300,-Kč. V ceně nehraje žádnou roli počet lidí resp. Je jedno jestli dojedete v jednom a nebo v sedmi lidech.

El. přípojek je opravdu dost a jsou po cca 5 metrech od sebe , takže 50m. prodlužky nebudete potřebovat. Další detail ohledně el. přípojek je v rozvodných skříních klasická zásuvka a tak odpadá problém s nedostatkem redukcí.Ty co byly v Táboře vědí :mrgreen:

Placu přímo u lesa na naše D:_)1 krabičky je rezervováno opravdu dost.
Chatky na tento termín jsou již bohužel teď plně obsazené :(

Toalety a sprchy budou plně k dispozici po celou dobu pobytu.

Jinak počasí a super nálada s fajnou stravou od Tomáše je objednáno a tak se na všechny moc těšíme.

Postupně se ptejte co koho bude zajímat a já informace budu postupně doplňovat.
Zdraví Petr a Tomáš :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 07. čen 2011 23:29 #74428

Cau lidi.
Sice v ten termin mam planovany navrat z chorvatska ale pokud mi to vyjde tak se rad zarazim. A diky za pozvani od tecek z pumpy na dobry
(cervena a modra T4) dikes upresnim pozdeji
:drunken: Fabulus :drunken:
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 14. čen 2011 09:41 #74661

  • frtan
  • Avatar uživatele frtan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 433
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 12
Špatný termín, zase se nezúčastním. :snoty:
. Nostalgie...... 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 14. čen 2011 09:55 #74662

Tak to vypadá, že nakonec budu moct dorazit.
Vyměnil jsem si pracovní akci s kolegou, abych mohl na naši fajne akci.
Za mě jen klasická otázka, doufám, že Colombo se smí také zúčastnit?!
A že H2O je v blízkosti?
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 14. čen 2011 12:03 #74666

  • Pelda
  • Avatar uživatele Pelda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 314
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Taky se tam chystám ;) .
Multivan 2,5 TDI 75KW + chipPRODÁNO
Multivan GENERATION 2,5 TDI 111kw
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 14. čen 2011 17:43 #74674

No Štěpáne, že pochybuješ. Vody pro Kolomba bude víc než dost.Ta první bude od nás asi cca 70m stačí kouknout na mapu v prvním příspěvku.Jinak všude les a zase les (viz. příloha)

Jinak je mi líto, těch co jim to nevyjde ale bohužel takovej je život. Mě letos nevyšel ani STS a ani Brno páč jsem hákoval v práci a na jeden den já nemůžu. To bych nestihl vystřízlivět :lol:

Jinak všechny prosím, co by chtěli přijet ať to zde uvedou. Jde o prostor v kempu a rozmístění. Potřebujeme s Tomem znát cca počet +- aut. Děkuji za pochopení

PS: už se moc těšíme na všechny D:_)1 blázny...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.116 sekund

Login