Zdravím všechny T-lidičky.Včera proběhlo oficiální otevření sezóny v Autocampu Luxor a společně s Tomášem jsme nemohli chybět.
S majitelem kempu jsme dohodnuli detaily našeho srazu a tak Vám přináším další informace.
Cena pro pobyt v kembu byla pevně stanovena na 300,-Kč/noc/T-auto a to včetně el.přípojky, tzn. Ten kdo přijede již v pátek platí do neděle dvě noci tj.600,-Kč a ty z Vás co dorazí až v sobotu budou platit 300,-Kč. V ceně nehraje žádnou roli počet lidí resp. Je jedno jestli dojedete v jednom a nebo v sedmi lidech.
El. přípojek je opravdu dost a jsou po cca 5 metrech od sebe , takže 50m. prodlužky nebudete potřebovat. Další detail ohledně el. přípojek je v rozvodných skříních klasická zásuvka a tak odpadá problém s nedostatkem redukcí.Ty co byly v Táboře vědí
Placu přímo u lesa na naše D:_)1 krabičky je rezervováno opravdu dost.
Chatky na tento termín jsou již bohužel teď plně obsazené
Toalety a sprchy budou plně k dispozici po celou dobu pobytu.
Jinak počasí a super nálada s fajnou stravou od Tomáše je objednáno a tak se na všechny moc těšíme.
Postupně se ptejte co koho bude zajímat a já informace budu postupně doplňovat.
Zdraví Petr a Tomáš :drunken: