Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 14. čen 2011 18:11 #74675

Já se omlouvám Petře,
pak sem se juknul na první str. a vše vwiděl :shock:
Jinak mapku si dávat nemusel, ale blíž je ještě nějakej menší rybníček...

Nic méně budu jako první nahlášený a to:
štěpán + D:_)4 + 1? (ať na to 6kilo nejsem sám, že jo)

tak se budu těšit
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 14. čen 2011 19:27 #74676

jj v pohodě ;) Tak třeba pro ostatní a všeobecnej přehled...
Jinak po D:_)8 s Mr.Štefinou je zajištěná i točená Kofola pro Maršouna a spol.
Pivo bude Gambrinus 11° v naší režii a v místní restauraci mají Bernarda...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 16. čen 2011 01:24 #74715

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Dovolil bych si tímto přihlásit pana Ladu T5 s chotí. Děkuji.
P.S. Doufám, že Štefina to pořádně rozbalí s masem? Jedu tam jen kvůli tomu......... :lol: :lol: :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 16. čen 2011 16:17 #74730

Poslušně hlasím, taky se přidáme a přijedem.1+1na.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 16. čen 2011 16:45 #74732

O.K. pánové, píšu si vás tedy OK!
Masa bude dost o to strach nemám :lol:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 16. čen 2011 21:29 #74747

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
přijedu taktéž :lol: Nevím jenomna čem :cry: bus ještě KO Nubiru paní rozštípala tak bud babička zelená nebo LUPO malý D:_)1 Wůz :lol:
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 17. čen 2011 21:50 #74792

koblížek :arrow: něco někomu vem a přijeď... ;)

jinak díky za dnešní návštěvu u mě v práci Malamutovi a dopisuji ho na seznam přihlášených OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 20:22 #75086

zdar zdar my bychom prijeli budeme dva ja a zena.kam se mam zaregistrovat na ten sraz????????????????? d:_(
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 20:43 #75088

Právě si to udělal, budeme se tedy těšit :drunken: ;)

Jinak tedy malá rekapitulace oficiálně přihlášených do Lázní...

8.-10.7.2011
Seznam přihlášených:


- Kobližek
- Pokous
- LadaT5 příjezd v sobotu
- Štěpán + Colombo
- Radunka
- Honza VW
- Kumi
- Edík s Irčou
- Many
- Fabulus T5
- Pelda
- Matysek
- Malamut VW
- Maršoun :?: (když prej trefí)
- Štefina

- Transportérák
- Blanka
- Lupo příjezd v sobotu
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 21:05 #75092

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
Přijedu až v sobotu na snídani rovnou z práce. Akorát se zastavím doma pro D:_)4 .
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 21:07 #75094

Ahoj, tak jsem tě taky dopsal ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 21:10 #75095

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Petře mě si můžeš škrtnout budu mít moc práce s přípravou stěhování bohužel :(
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net
Naposledy změněno: od Tygr.
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 21:13 #75097

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ja se take neutrhnu drive nez v sobotu.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 21:28 #75101

Vlastíku tak to se nedá bohužel nic dělat...škoda :(
U Ládíka taky upraveno.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - Sraz Mariánské Lázně II. 8-10.7. 22. čen 2011 22:52 #75117

A já ještě taky nevim jestli dorazim.....
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.109 sekund

Login