Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 23:08 #70511

Dezire napsal: hrozně otravnej člověk ten fabulus D:_) D:_)12 D:_)12 D:_)12 D:_)12 D:_)12 D:_)12 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sorry beru je to překvapko jsem tu novej ale rad vím aspoň nějakou dobu dopředu kam jedu a ne že v pátek se řekne tam!
Jestli tě obtěžuju tak mně laskavě ignoruj!
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 23:16 #70512

• Mates
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Sorry, ale právě o tomhle ten sraz je a né že když to kluci aspoň trochu přiblížej, tak ty ještě napíšeš, že to máš od baráku 27 km, aby se to místo ještě víc přiblížilo. To právě nikdo nechtěl. :snoty:
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 23:21 #70513

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já to vím taky \:D/ kdyby někdo chtěl tak mu to stejně neřeknu :-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 07:51 #70518

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Ty to máš taky 27 km od baráku :mrgreen:
Pavel
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 09:37 #70526

Kdybych napsal misto konani nic bych nerekl ale napsal jsem taky jen vzdalenost a nikomu nerikam kde to bude. A slovo ,,OTRAVNEJ,, beru skoro jak urazku!!!
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 09:46 #70528

• lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Fabulusi fabulusi, není to tak dávno co jeden, který byl také chytrý a neomylný, opustil naše řady. Jak tak nyní čtu Tvé věty, hodláš ho zřejmě plnohodnotně zastoupit :( :(
Pokud se opravdu hodláš zúčastnit, nech špatnou náladu a svůj závoďák doma, ani jedno na srazy nevozíme. Děkuji Ti.
Jinak mě velmi těší že se snad uvidíme po dlouhé době i se starým dobrým jádrem naší Tkomunity - Andulou a Mr. Kočkou. Byla by to pro mě čest.
Dále bych rád uvedl jeden omyl na pravou míru - vwšichni tu píšete o mně jako organizátorovi - ale to není pravda. Ani myšlenka není moje - přišel s tím, tuším, Pukous. Na přípravě srazu pracuje daleko víc lidí než jen já a proto Vaše postřehy a komentáře nesměřujte jen na mě, ale na Přípravný výbor. Přijde mi to vůči ostatním klukům hloupé, pracují vwšichni. Jen já jsem tu ten ublafaný, který o tom píše......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 12:08 #70537

fabulusT5 napsal: Kdybych napsal misto konani nic bych nerekl ale napsal jsem taky jen vzdalenost a nikomu nerikam kde to bude. A slovo ,,OTRAVNEJ,, beru skoro jak urazku!!!

Tak se neurážej, jdi to ven rozdejchat a počkej si jako všichni ostatní na další indicie..
Věř že tě rádi uvidíme a jestli ti nebude vyhovovat tahle akce, můžeš přijet na sraz do Brna a tam už víš i termín i místo konání... To aby jsi nemohl plakat, že něco nevíš dost jasně a dost dopředu... :drunken: :mrgreen: :) d:_( D:_)9
Plyš
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 15:47 #70547

• Dzazo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj potvrzuju účast na středočeský sraz :D 1x mulťák a 2-4pasažéři jo a možná i D:_)4 .Doufám že aspoň nějakou fáborku uvidim :-k
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 18:25 #70556

• Hafa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 17
Já se také hlásím a rád se přijedu podívat na tu vaší středočeskou bojovku. Přidám rád ruku k dílu a tak to na mě nebo club hrnte. Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 21:03 #70577

• lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Nahrneme, neboj.......... ;) ;) ;)
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 07. dub 2011 21:16 #70582

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 31
Pro začátek by stačilo cca 100.000,- abychom si mohli pronajmout ten "utajovaný" plac na Venclplacu pod ocasem :lol: :mrgreen:
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 08. dub 2011 22:34 #70742

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak já tento sraz včera řešil se Štěpánem, docela mě ten nápad nadchnul a již jsem pomalu přislíbil účast, ale dnes jsem se dozvěděl, že máme koupené již delší dobu lístky do divadla,stály 700,-, takže je nechat propadnout nemůžu.
Dost mě to mrzí :cry:
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 09. dub 2011 00:30 #70747

páč sme z toho západu, tak si nás tam připište, moje maličkost + drahá polovička + prcek 2 roky (pokuď neseženem hlídání) + karavan ;) :)
VW T6 Multivan / 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 GP, Long 2,0i 103kW/ 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 Long 3,2i / V6 / manuál / 4motion / 173kW

Ducati 999R
Ducati 900SS
Moto Morini 500S
Benelli Tornado 650 SP
Yamaha XS500
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 10. dub 2011 15:47 #70821

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Jo, Štěpán mi kvůli tomu nedávno volal.. Je to teda přesně víkend před mejma ing. státnicema :-k ale možná bych se alespoň na jeden večer/noc přijel podívat:)
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 10. dub 2011 21:59 #70853

• Mates
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Láďo, tak tam připiš ještě 2 dospělí a 2 děti. Příjezd v sobotu před obědem ;) .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.225 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/