Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 15. kvě 2011 23:32 #73176

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Pánové pánové, tak ubohé výmluvy, to jsem nepoužíval snad ani na základce na prvním stupni...........
Jsem zvědav, kdy sem někdo napíše, že má na skle mušky a tudíž netrefí....... :lol: :lol: :lol: :lol:
A Honzo, JaMe, že nám Madlenka nenafoukne Andulu, mě upřímně mrzí a kolektiv si bude připadat ochuzen....... :-k :-k :-k
Ale jinak se na STS sraz začínám čím dál tím víc těšit i přes to, že vwšichni odpadáte a budu tam asi sám. Sám, hvězdné nebe nad sebou, Velký vůz, Polárka, vůkol ticho, jen zpěv meluzínů na mešitách, toužebné vábení cikád, stříbřitý svit Luny a šum říčního přílivu - prostě idylka. Jen já sám a Matka příroda............ Máte vlastně pravdu - jen tak dál, nerušte mě v mém duševním rozjímání.......
Ale jsetli snad někdo náhodou dorazí, tak fakt zapaříme!!!!!!! :drunken: :drunken: :drunken: :drunken:
Howgh!!!!!!!!!!!!!
A jedéééééééém!!!!!!!!!!!!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 16. kvě 2011 00:05 #73178

  • Pepe
  • Avatar uživatele Pepe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 162
  • Obdržená poděkování 1
Jak tady Tlidi ruší účast, tak já ji potvrzuju, už aby byl pátek a d:_( :) .

Náhodou, nezúčastní se někdo z prodejců použitých dílů...? Kdyžtak prosím SZ a domluvíme se. Díky.
VW T4 Multivan 2.5 TDI AHY
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 16. kvě 2011 23:23 #73242

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ahoj Pepe, ˇjsi psán, počítáme s tebou. Původně jsi hlásil 2x T, jak to tedy bude?
A tvůj dotaz ohledně dílů - nemáme mezi sebou (alespoň o nich nevím) prodejce použitých dílů. Tady Tlidé spíš prodávají, co jim doma přebývá. Spousta inzerentů v Inzerci nejsou Tlidé, čili klubáci, ale "cizí" lidé, kteří se tu snaží prodávat díly, často asi i dost pochybného původu. A ty na srazu rozhodně nechceme.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 16. kvě 2011 23:47 #73244

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0

lada t5 napsal: že nám Madlenka nenafoukne Andulu, mě upřímně mrzí a kolektiv si bude připadat ochuzen....... :-k :-k :-k

Normálně mám strach přijet, když si tu čtu co mě mělo čekat,to mělo být to divadlo pro pobavení kolektivu? Proč se tu píšou takové věci, proč se tu nedočtu třeba vožereme Andulu ? Asi si účast budu muset ještě nechat projít hlavou a vymyslet nějakou věrohodnou výmluvu, třeba že se mi vysypali drobáky z kapsy a do neděle jsem je po parkovišti hledal, nebo že jsem k vůli mouchám na předním skle nenašel cestu :-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 16. kvě 2011 23:56 #73248

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
!!!Vožereme Andulu!!!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 17. kvě 2011 00:03 #73249

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Najednou to jde...ještě předevčírem by jste mě nafukovali D:_)7
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 08:44 #73306

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec, tak tedy žel definitivně musim svou účast zrušit, protože, jak jsem už psal prostě nějak nezvládám přípravu na státnice, který mám za týden ve čtvrtek (držte palce!!).
Dost mě to mrzí, pač jsem se těšil, že ty co neznám konečně poznám a ty co znám zas po nějaký době uvidim, ale žel musim dát přednost dokončení studia:((

Tak si to užijte i za mě!!

Miloš
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 10:37 #73313

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Brožura k STS srazu:

Přátelé + kamarádi = Tlidé, píši vám podrobnosti a instrukce k STS srazu. Bohužel mi včera klekl internet a pružné UPC mi pošle technika již v úterý. Naštěstí kolega Silvervan mi poskytl azyl, tudíž vám můžu napsat od něj.
Při příjezdu na STS sraz je nezbytně nutné se dostavit do restaurace Nad hradem http://www.restauracenadhradem.cz/ , kde si u obsluhy vyžádáte paní Caravellu. U ní si vyžádáte mapu s instrukcemi, jak se na STS dostat. Vzhledem k tomu, že žijeme v těžké době a nic již není zdarma, je třeba dát paní Caravelle malý dárek ( lízátko, bonbony, sbírku básní, klíčenku, pár bot, rodinnou fotografii, fotku Michaela Jacksona, LP desku Ljuby Hermanové apod. ). Prostě bártrový obchod - vyměníte s ní nějakou maličkost za onu mapu. Po té se slušně rozlučte a řiďte se právě obdrženými pokyny.
Zde je ceník ubytování:
Dospělý35 Kč
Děti od: 6 do 15 15 Kč
Malý stan 35 Kč
Velký stan 35 Kč
Obytný přívěs 50 Kč
Obytné auto 50 Kč
Osobní auto 35 Kč
Motocykl 20 Kč
Elektrická přípojka 40 Kč
Chatka obyt. přívěs od 280-380 280 Kč
Pes 40 Kč
Mobilní dům 480 Kč
Denní poplatek za osobu 10 Kč

Toto zaplatíte při příjezdu v recepci. Dále od vás budeme vybírat 350 Kč na dospělého jako vstupné na akci, děti zdarma.Peníze si, prosím, připravte přesně, neboť na bankovky vyšší hodnoty nevracíme. :lol: :lol: V ceně je páteční i sobotní konzumace piva a nealka, sobotní jídlo. Po skončení srazu zde zveřejníme vyúčtování, kde nedoplatek uhradíme my, organizátoři, a přeplatek bude použit k nákupu věcí do tomboly na hlavní Tsraz v Brně.
Co s sebou?
Půllitry!!!!!!!!!!!
prodlužovačky + rozdvojky
jídlo na pátek - bude oheň a gril k dispozici
věci na převlečení - riziko pádu do vody při nehodě v sobotním programu
repelent - komari, klistata
židličky na posezení u ohně
Toť snad vwše, v případě nouze tel. na mě je 608 710 985, na Štěpána 602 250 543. Klidně volejte, signál tam není........ :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:


Důležité upozornění: Pokud se chcete zúčastnit hlavního sobotního sportovně - dobrodružno - rizikového programu vhodného jen pro silné nátury a děti, je nutné dorazit na místo STS srazu do 10.00 Hlavní program bude startovat mimo STS!!!!!!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Naposledy změněno: od lada t5.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 10:47 #73315

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
=D> =D> =D>

Fakt mě čím dál více sere, že se této akce nemůžu účastnit :-(
Všem přeji příjemný víkend a hezké překvapení a prožitý zážitek.....
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 11:01 #73317

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Poprosím pana Administrátora, aby nepoužíval vulgarismy................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 13:55 #73329

  • Dzazo
  • Avatar uživatele Dzazo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj tak tohle bude parada :drunken: D:_)12 \:D/ :D :lol: :-" ani snad nedospim.Akorád mám dilema.Volal mi kámoš,že slaví v sobotu narozky a bude točit praaaaasééé.No budu se muset rozhodnout,ale v pátek určitě dorazim.Zatim čaooo
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 14:17 #73331

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
No konečně pořádná informace k místu konání :lol:

Zdá se, že tedy dorazíme v sobotních poledních hodinách ve složení d:_( D-:( D:_)4 D:_)4 . A čím přijedeme, to nechám jako překvapení OK!

Jinak dle předpovědi mají být místní bouřky, ale tím si nenecháme zkazit náladu že?

Budu to sledovat a v pátek podám podrobnější a aktuálnější info.

Kuba
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Naposledy změněno: od JaM.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 17:47 #73345

Já se musím ze srazu odhlásit z technických důvodů :roll:
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 17:58 #73346

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Ještě mi není jasný ten ceník ubytování. Všichni máme v TP "osobní automobil", ale různými dodělávkami se z toho stávají "obytná auta". No a když my tam máme sprchu, chybí nám ve vybavení už jen WC do označení "mobilní dům"! :mrgreen:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 18:01 #73347

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

lada t5 napsal: Přátelé Klidně volejte, signál tam není........ :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:


Takže bude Gambáč? :mrgreen:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.177 sekund

Login