Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 18:37 #73348

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Nemam net, tak jen nouzove z mobilu. Mrzi me vsichni, co nemohou prijet, ale to se neda nic delat, to je zivot. K ceniku - take jsem se zajimal, jak hodlaji zaradit Tecka. Od pana na recepci jsem obdrzel informaci, ze nas budou pocitat jako osobni. Vtip ale spociva v tom, ze tento recepcni o nasem vikendu ma volno. . . . . . . . .
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 18. kvě 2011 19:07 #73351

  • Pepe
  • Avatar uživatele Pepe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 162
  • Obdržená poděkování 1

lada t5 napsal: Ahoj Pepe, ˇjsi psán, počítáme s tebou. Původně jsi hlásil 2x T, jak to tedy bude? ...

Ahoj, hlásil jsem 2x T a to platí. Já + vwbentley. Dohromady to vypadá na 3 Tlidi :-)
VW T4 Multivan 2.5 TDI AHY
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 13:32 #73376

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Pro ty, kdo dorazí až v sobotu platí taky první zastávka v restauraci u paní Carawelle?
Případně od kolika hodin bude přítomna. My tudy budeme projíždět v brzkých ranních hodinách.

Byl-li by v tom nějaký problém, nemůžeme první indicii obdržet SZ, nebo e-mailem?
Protihodnotu obchodu samozřejmě přivezeme odesílateli přímo na místo :help

V pátek večer pás přeháněk viz mapky, později ustávání srážek, jen nad Prahou v noci možná bouřka. V sobotu dopoledne zatím klid, zítra budu aktualizovat.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 16:54 #73388

JaM napsal: Pro ty, kdo dorazí až v sobotu platí taky první zastávka v restauraci u paní Carawelle?
Případně od kolika hodin bude přítomna. My tudy budeme projíždět v brzkých ranních hodinách.
Byl-li by v tom nějaký problém, nemůžeme první indicii obdržet SZ, nebo e-mailem?
Protihodnotu obchodu samozřejmě přivezeme odesílateli přímo na místo :help


Zdarte klubaci,
jako clen realizacniho tymu odpovidam na tento dulezity dotaz. Pani Carawellka je k dispozici do pozdnich nocnich hodin v patek a v sobotu az od 11.00. Pokusim se zajistit, aby na stycnem miste byly indicie pripnuty na plote. Pripadne, kdo se boji, muze mi zaslat mail se zarukou dojezdu (mobility) na misto, ve kterem navod do emailu, pripadne MMS. Ze zamernych duvodu nebudeme nic zverejnovat predem, tim chceme zabranit plosne medializaci akce v TV prostredcich a usetrit vas zaberu kamer a blesku fotoaparatu. K dojezdu v rannich sobotnich hodinach buddte obezretni a sledujte dalsi info od LADA T5, sobotni (sportovne, kulturne rizikovy) program zacina jiz v 11.00.

Dalsi info ocekavejte jeste behem dnesniho podvecera.

VIDEOGUARD
mail: sulc@videoguard.cz
telefon: 775238360
Multivan T5 128kW 4motion, 4.svody
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 17:26 #73391

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
!!!!!!!!!!!Čtěte průběžně aktualizované informace v Brožuře k STS srazu na straně 12!!!!!!!!!
Honzovi JaMovi díky za optimistické předpovědi počasí. Joooo, holt když někdo umí s grafikou, dají se dělat kouzla nebo i snímky z radaru......... =D> =D> =D>
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 18:35 #73392

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Lado, nevím, kde jsi přišel k Honzoj a pro upřesnění: to nejsou snímky z radaru, jedná se o předpovědní mapu (ta první je k zítřejší 18.h, tudíž dnes by se tam radar neměl o co odrazit :-k .) A už vyšla aktualizace, v okolí STS by celou sobotu mělo být krásně, noční bouřka nad Prahou zmizela, páteční přeháňky jsem odklonil více na sever :lol:
http://www.skyfly.cz/predsrazky2.php , anebo http://www.skyfly.cz/pred_fly_sra.htm

Kuba
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 20:38 #73399

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Kubo promiň, už z toho vwšeho trochu (hodně) blbnu. A ještě to, že jsem bez netu a musím se nouzově připojovat přes mobil. Ještě jednou se Ti tedy omlouvám.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 21:35 #73410

Jeste pro uplnost prikladam GPS souradnice Restaurace nad hradem, kde kazdy obdrzi dalsi instrukce. To je pro ty, kteri na misto pojedou dle navigace. Odtamtud Vam jiz bude GPS nanic :mrgreen:

Vychozi misto pro ziskani indicie: 50°2'15.396"N, 13°52'55.471"E
Multivan T5 128kW 4motion, 4.svody
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 19. kvě 2011 22:11 #73424

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

lada t5 napsal: Kubo promiň, už z toho vwšeho trochu (hodně) blbnu. A ještě to, že jsem bez netu a musím se nouzově připojovat přes mobil. Ještě jednou se Ti tedy omlouvám.


Já se přece nezlobím a chápu, že se stresem vypjatá mysl může upnout na jediné jméno a oslovovat jím kohokoliv ve svém okolí. Také jsem to zažíval. :mrgreen: :mrgreen:

Dnes jsem mluvil s Tdiracingem, také hlásí svoji účast, sám, tentokrát bez guláše a příjezd v sobotu ;)
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 20. kvě 2011 15:09 #73455

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Nová aktualizace předpovědních map říká, že by se nad místem STS mohla zítra mezi 10. a 12h přehnat rozpadající se bouřka. Ale v takto nestabilním ovzduší, jako je tyto dny, se těžko předvídá, kde přesně se ta bouřka utvoří. Já bych to viděl tak 50 na 50 :lol:

Dnes snad od vody shora klid

edit 21:10
Nová předpověď bouřku nad Prahou ve 21h vůbec nepředpokládala, zato je zase změna na zítra. Nad STS v sobotu kolem 16.h. bouřka.
ach jo, těžký život mají meteorologové v těchto dnech... #-o
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 21. kvě 2011 23:32 #73503

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
A první obrázky v nesestříhané podobě 16ti krátkých videí jsou zde: http://www.youtube.com/watch?v=YukZLCTD ... laynext=16

Bohužel se mi uložily v obráceném pořadí a já jsem je tak i očísloval #-o
Kdyby si s tím někdo chtěl pohrát a vyrobit celistvý filmíček, moje autorská práve jsou mu k dispozici ;)

Dnes počasí i program paráda.... (a to doufám až do večera, já měl povinnosti a musel jsem odjet :cry: )
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 22. kvě 2011 16:08 #73510

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsme se vrátili z 1. STS srazu. Moc prima sraz. Všem zůčastněným děkujem, bylo to super. A hlavně bych chtěl poděkovat organizátorům STS srazu a všem co se na přípravě podíleli. Skvělá organizace. Pánové smekám. =D>

http://vokiair.rajce.idnes.cz/STS_Visnova_II/
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 22. kvě 2011 16:12 #73511

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
moooc prima prostředí..klídek,pohoda,čuník,pííívko...bezva relax OK!

http://karlosvw.rajce.idnes.cz/kemp_Vis ... lub_-_STS/

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 22. kvě 2011 19:26 #73513

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
Děkuji všem za krásně prožitý výkend a smekám před organizátorama srazu. =D>
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 22. kvě 2011 19:31 #73514

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
SUPER, PARÁDA, LUXUS, ŠPICA, BOMBA. To jsou slova, která nás napadají při vzpomínce na tento sraz. Hoši děkujem.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.161 sekund

Login