Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 25. bře 2011 22:34 #69195

Lada T5 + 1 + 0,5
Pukous +1+ D-:(
silvervan + 0,5 + 1 + D-:( -6měsíců
Transportérák + bohužel sám :(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 25. bře 2011 23:01 #69203

To již není tak nepeé označení ale západ bydlím také na západ od vencplacu ale nevim jestli po R6 nebo D5 potřeboval bych vědět aspoň toto upřesnění abych se mohl téže zaregistrovat!!
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 26. bře 2011 18:29 #69260

žádné další a bližší specifika se nedovíš.
nevím co je za problém, od václaváku pojedeš na západ...
jestli se rozhodneš jet na sraz, může ti snad být úplně jedno, jestli pojedeš o 40km západně nebo jihozápadně nebo severozápadně.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 26. bře 2011 19:17 #69280

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
jestli jsem to dobře spočítal a je to sudý víkend, mohli bychom přijet ve složení JaMaOaMadvapsi. Tedy dva dospělí, dva kluci a dvě fenky d:_( D:_)12 D-:( D-:( D:_)4 D:_)4
Ještě mě čeká přemluvit Madlenku D:_)7
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 26. bře 2011 19:55 #69296

No ještě, že jsi to nakonec rozepsal...četl jsem to asi třikrát a marně hledal kolik Vás teda nakonec pojede :lol:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 27. bře 2011 15:27 #69395

Přijedu se podívati na Vás, ale bez téčka :( :( :( ,neb ho nestihnu dodělat, takže dorazím s ostudou v korejske 1203 :help :help
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 27. bře 2011 18:34 #69407

Jakube, pořád lepší "nějak" než "nijak" :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 27. bře 2011 19:09 #69416

no chlapci, 18. máme termín, takže :-k ....uvidím na poslední chvíli
VW T6 Beervan HL 2,0 TDI 4MOT 150kw DSG objednáno- prý už vyrobeno dodáno se zpožděním pouhých 3měsíců
VW T5 Juiceivan 2.0 BiTDi 132kw,DSG, 4motion prodán
Citröen C4 Grand Picaoso EXC 2.0 BHDi automat
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 27. bře 2011 20:20 #69428

Jakube v pohode ja snad behem dubna uz konecne po roce Tecko koupim
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 28. bře 2011 15:54 #69610

aspoň nejsem sám :lol: :lol: :lol:
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 28. bře 2011 21:45 #69646

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Pro lepší přehlednost jsem umístil seznam Tlidí, kteří se chtějí zúčastnit do prvního příspěvku.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 28. bře 2011 21:57 #69652

Kdy bude zveřejněno místo konání abych se případně stihl přihlásyt!!!
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 28. bře 2011 22:01 #69654

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Člověče, ty s tím nedáš pokoj. #-o Pochop už konečně, že se Láďa a ostatní snaží udělat trochu jiný sraz, než všechny ostatní a jedním specifikem je právě to místo utajení, takže se to místo prostě dopředu nedozvíš. Chápeš to? Ber to jako hru z pionýrských táborů a né plánovanou socialistickou dovolenou.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 28. bře 2011 22:05 #69655

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Správně, "nechápavým" po lopatě ;)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 28. bře 2011 22:25 #69658

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Po celé D1, R6, R10, R7 budou rozvěšeny růžové krepákové fáborky. :idea: :idea: :idea:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.130 sekund

Login