Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 02. dub 2011 22:56 #70129

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Dobře, skusím to přehodnotit ze soboty na neděli :-k bude v sobotu divadlo???
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 02. dub 2011 23:01 #70131

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
To si piš, samí kašpaři tam budou........... :mrgreen: :mrgreen:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 03. dub 2011 11:10 #70150

K tomu potoku to nemám daleko a můžu se přihlásyt již jsem poznal místo konání!!
Dorazím až v sobotu odpoledne
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 03. dub 2011 23:31 #70198

  • Pepe
  • Avatar uživatele Pepe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 162
  • Obdržená poděkování 1
Zdar, hlásím účast 2xT. Teda za předpokladu, že identifikujeme místo konání, zatím tam netrefíme :-)
Pepe
VW T4 Multivan 2.5 TDI AHY
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 03. dub 2011 23:42 #70199

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Neboj, navedení z později uvedeného D:_)9 T-Point bude dobře zajištěno.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 00:20 #70200

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
:-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Naposledy změněno: od andula.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 01:25 #70202

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Pepe napsal: Zdar, hlásím účast 2xT. Teda za předpokladu, že identifikujeme místo konání, zatím tam netrefíme :-)
Pepe

Zkus mi to trochu upřesnit - píšeš 2xT tedy dvě Téčka - ale kolik Tlidí?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 19:41 #70251

  • Dezire
  • Avatar uživatele Dezire
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
Já sice pořád nevím kde to bude ale jsme pro každou srandu tedy se zúčastníme 3+ 0,5 D-:(
takže :drunken: d:_( :drunken:
Honza - Míša - Anička - Honzik - (psíci Daysi, Dezire a Sendypes :-) )

VW T4 75kW Multivánek - i když motor by mohl být silnější :-)

Nový přírůstek - no nevím jestli jsem udělal dobře :-)
VW T5 2,5 96kW .-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 20:19 #70261

  • Dzazo
  • Avatar uživatele Dzazo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim všechny transporťáky.Před cca 3a týdnama jsem se stal majitelem t4 mulťáka,nádherný auto(prostě jsem ho musel mít) :D .Určitě se chystáme do Brna na sraz a určitě dorazíme i na středočeský sraz.Už nemůžu dospat D:_)5
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 20:36 #70266

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Doplň si bydliště a rádi tě poznáme.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 20:38 #70267

Taky se hlásím na seznam účastníků zájezdu, dorazím sám jedním vwozem :D
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 22:07 #70279

  • Pepe
  • Avatar uživatele Pepe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 162
  • Obdržená poděkování 1

lada t5 napsal:

Pepe napsal: Zdar, hlásím účast 2xT. Teda za předpokladu, že identifikujeme místo konání, zatím tam netrefíme :-)
Pepe

Zkus mi to trochu upřesnit - píšeš 2xT tedy dvě Téčka - ale kolik Tlidí?


2 Téčka d:_( a 3 - 4 Tlidi :drunken:
VW T4 Multivan 2.5 TDI AHY
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 23:32 #70309

Jestli moje výpočty jsou ready podle map na seznamu tak to mam z baráku nejkratší cestou 27.1 km ale nevim kterej je to přesně kemp!!
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 04. dub 2011 23:35 #70310

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Nech se aspon trochu překvapit, pokavad Ti nevyjdou výpočty tak to budeš mít 27,2km.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 07:40 #70316

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231

fabulusT5 napsal: Jestli moje výpočty jsou ready podle map na seznamu tak to mam z baráku nejkratší cestou 27.1 km ale nevim kterej je to přesně kemp!!


Přestaň už do toho šťourat . Vždyť to nemá cenu. Nech se překvapit a uvidíš.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.124 sekund

Login