Zdravim všechny transporťáky.Před cca 3a týdnama jsem se stal majitelem t4 mulťáka,nádherný auto(prostě jsem ho musel mít) .Určitě se chystáme do Brna na sraz a určitě dorazíme i na středočeský sraz.Už nemůžu dospat D:_)5
Téma bylo zamčeno.
2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.
04. dub 2011 20:36 #70266
fabulusT5 napsal: Jestli moje výpočty jsou ready podle map na seznamu tak to mam z baráku nejkratší cestou 27.1 km ale nevim kterej je to přesně kemp!!
Přestaň už do toho šťourat . Vždyť to nemá cenu. Nech se překvapit a uvidíš.