Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 10:36 #70326

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

fabulusT5 napsal: Jestli moje výpočty jsou ready podle map na seznamu tak to mam z baráku nejkratší cestou 27.1 km ale nevim kterej je to přesně kemp!!

Nechci tě nějak strašit - ale o kempu nikdo nemluvil.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 10:57 #70327

Já bych dohady o místě konání už nechal definitivně být. D:_)7
Myslím, že se všichni účastníci dozví v čas, (v den konání).... :lol:

Nyní potřebujeme pro naše potřeby znát alespoň přibližný počet aut a účastníků.
Proto bych chtěl za nás poprosit i ty, kteří se normálně účastní menších srazů a již teď vědí, že nemohou, aby nám to dali vědět.

Děkuji za pochopení a hezký den
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 10:59 #70328

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Láďo, smaž si tady ty poslední příspěvky, ať se to udrží v utajení. Kolega to zřejmě nepochopil, že to utajení lokace je právě tím lákadlem za dobrodružstvím a bude do toho stále ďoubat. Tohle mi hlava fakt nebere. :snoty:
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 11:20 #70330

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ano, skutečně jsem byl donucen něco smazat. Člověk by snad nabyl dojmu, že máme mezi sebou nedospělé jedince.......... :x :( :x :( :x
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 12:13 #70331

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Vždyť to tady všechno zůstalo :shock:
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 12:18 #70332

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Už jsem si to promazal, Láda do mých příspěvků nemohl.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 14:21 #70336

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ja to, bohuzel, nemohu moderovat. Mohu smazat jen sve prispevky. :-k
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 05. dub 2011 14:25 #70337

Již den předem začnu kroužit po středočeském kraji a tak doufám, že mi pak někdo zašifrovaně udáte souřadnice abych mohl své T vozidlo nasměrovat tím správným směrem :mrgreen: Tímto děkuji a určení kraje konání mě naprosto postačuje.Láďa to má jistě dobře promyšleno a tak bude srandy kopec =D> :drunken: =D> Už se móóóc těším ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 14:59 #70438

Ucastnim se s rodinkou :)
2 dospeli, 2 deti
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 15:28 #70441

  • Dzazo
  • Avatar uživatele Dzazo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem omlouvám se že se ptám,ale potřeboval bych vědět kolik bude startovný na Brněnskym srazu.Díky za info
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 18:30 #70456

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 45
Láďo já tedy 50 na 50 a kdyžtak na jeden den,neb nevím jak dopadnu až mě budou pitvat. D:_)2
Pavel
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 20:45 #70489

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
Tak já poslušně hlásím že dorazíme v počtu Pukous+Pukousová+Pukousková D-:(
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 20:56 #70494

Ládíku, ty kluku ušatá....plánuješ to moooč hezky. Moc držím palec. Slíbit nic nemůžu, ale když se nenastane žádná komplikace, tak přijedu na večerí sodoffku. (nebo kofolu???) :)
No a kdyby jsi potřeboval nějakou pomoč, tak telefon máš. D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 21:13 #70499

  • Dezire
  • Avatar uživatele Dezire
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
hrozně otravnej člověk ten fabulus D:_) D:_)12 D:_)12 D:_)12 D:_)12 D:_)12 D:_)12 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Honza - Míša - Anička - Honzik - (psíci Daysi, Dezire a Sendypes :-) )

VW T4 75kW Multivánek - i když motor by mohl být silnější :-)

Nový přírůstek - no nevím jestli jsem udělal dobře :-)
VW T5 2,5 96kW .-)
Téma bylo zamčeno.

2011 - I. Středočeský T Sraz = STS 20. - 22.5. 06. dub 2011 21:20 #70502

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Když to ta má pelešina dá, tak taky rád dojedu. Místo mi je celkem jedno, ale Laďo nech si zaplé "latitude" D:_)10 ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.110 sekund

Login