Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2012 - TRANSPORTER SRAZ

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 14:43 #99425

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Tak jsem doma :) ... troufám si říct, že z hlavních srazů, to byl NEJlepší sraz jaký jsem zažil ... předpokládám, že k výbornému rautu, programu, organizaci, zázemí, spanilce, dětským soutěžím atd atd atd ... se budou pochvalně vyjadřovat i ostatní ... takže já bych rád poděkoval některým konkrétním kamarádům a "kamarádům" :lol:

na 1. místě Maršounovi a Trčkovi za akci "smršťovací folie a Balonek" .. ještě štěstí, že jsem byl mimo D:_)1 krabičku ... bo jinak bych se z ní bez pomoci nedostal .. pacholci D:_)7 :D ... ale když jsem se po půlnoci snažil dostat do Balonka, tak jsem se nakonec i pobavil :lol: ...

Dále pak děkuji Mulťovi a Klárce s rodinkou, SilverVANovi, rodince Zevlíků a jmenovitě Vašíkovi Zevlíkovi (za společnost při spanilce), Karlosovi a Vokimu za super víkend a společný pokec ;)

Rád jsem viděl "staré" a poznal i nové tváře ... pochvala a uznání letí do Brna Myšákům, za to že nenechali clubáky v nouzi na cestě a svezli je svou krabicí do kempu ... takže zase příště přátelé OK!
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 14:53 #99426

• myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak a myšáci jsou doma na Moravské vsi zvané Brno :lol:
Tento srazík byl opravdu nejpovedenější ze všech co jsme zatím poznali veliké díky tudíž letí do kanceláře klubu za organizaci a pohotovost při hledání řešení problémů,
Rádi jsme viděli nové ,ale i staré známé jenž trpí stejnou D:_)1 nemocí,
Spěšl poděkování Pepemu za VaG diagnostiku motoru našeho cvrčka .
A vlastně všem jenž přijeli a pokecali o věcech možných i nemožných.
Tak pacoši brzy opět v krabičkách se sejdeme d:_( :drunken: :drunken: :drunken:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 15:37 #99428

• myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ještě něco spešl pro Fanyho \:D/
http://www.stream.cz/uservideo/690030-fany-smoula

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 16:13 #99429

Bylo to tam úžasné moc děkuji za super zazitek =D> Škoda že sem musel hned po spanilce domu :cry: příští rok si to vynahradim :D
T4 proste miluji

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 16:29 #99430

• Fany
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
tak nam se taky srazik moc libyl a uz se moc tesime na dalsi akce d:_( d:_( d:_(
VW T4 Multivan, 2.5 TDI 75 kw r.v. 1997

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 18:12 #99431

• Zevl
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Toš taky už jsme dojeli , děkujeme všem zůčastněným za super víkend
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 18:23 #99432

Už jsme také dorazily domů.
Překrásný víkend se super lidma....
Opravdu povedné akce fólie pro Seikela, sobotní Heliový večer....

Již teď se těším na další společné akce...

Pozdrav všem účastníkům, velké poděkování organizátorům i účastníků!!! D:_)1
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 18:25 #99433

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 32
Také bych rád poděkoval organizátorům za bezvwa víkend..a jak je psáno výše...byl to dle mého nej sraz z těch 8smi hlavních co jsem byl :)
Pátek....suuuper,spanilka...paráda...sobota večer měla asi slabší učast...mno však byl v TV fotbal :)
tady je jedno noční video ze stavby foliovníku u Seikela na "zahrádce" :)
http://karlosvw.rajce.idnes.cz/VIII._sr ... 232530.jpg

a pár dalších fotek....
http://karlosvw.rajce.idnes.cz/VIII._sr ... ka_06.2012

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Přílohy:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 18:48 #99435

Byl to sice můj první sraz bohužel ještě bez Téčka ale s malou jsme si to super užili. Konečně jsem poznal osobně legendárního Maršouna :-) A KarlosoviVW děkuji za dar mini kameru kterou věnoval do tomboly a skončila u mně. Malá měla šťasnou ruku při koupi lístků do tomboly. A děkuji všem organizátorům a ůčastníkům že jsem se mohl zůčastnit i bez Téčka a že jste mně tam s vozem škoda Favorit vpustili a nepřevrátili mně ho třeba na střechu :lol:
sen: VW T4 long
Škoda Favorit 136 L 46 kW + něco navíc :-)
JAWA 350

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 20:08 #99438

• RomanD
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Tak už jsme taky dorazili domů.
Sraz byl opravdu super, byli jsme zatím na čtyřech a tento byl opravdu nejlepší. Malé mínus jen za kemp, teda hlavně sprchy v něm - Pasohlávky byly lepší. Ale vše ostatní bylo na jedničku s hvězdičkou, vše naprosto zvládnuté a opravdu vydařený víkend. Všem organizátorům a těm co se podíleli na chodu této akce patří dík.

PS: ještě pozdrav pro účastníka, kterému se podařilo část zpáteční spanilky odvést na opačný směr do nějaké uličky :) . Nakonec jsme snad všichni za Budějicema spanilku dostihli, přesto, že už jsme museli stát na všech červených na semaforech.

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 20:12 #99439

• Peťa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak už jsme taky doma, cesta byla ale úmorná. Horko a absence klimatizace dělá svoje :-)
Chtěl bych za celé naše osazenstvo poděkovat za perfektní sraz. Pátečný večer byl úžasný... od rautu, přes Hamlety a úžasné bubenicko-taneční vystoupení, sobota a spanilá jízda taky naprosto vynikající + krásně zakončený sobotní večer potulující se bandou s héliem a prkénkem :lol: Chudák Maršoun před nima zdrhal co mu síly stačily :help :drunken: Ani jsme se nedozvěděli, jestli jste Transportéráka vzbudili nebo ne, jak bylo v plánu #-o

Bude k dispozici záznam spanilé jízdy, fotky z náměstí atd.?

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY ZA PERFEKTNÍ SRAZ.

PS. omlouváme se za rušení nočního klidu "nasraným prasátkem" :-" (kempující v poslední části kempu budou vědět)

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 20:25 #99441

Tak i za nás, i když na dlouho bez Tčka musím moc a moc poděkovat organizátorům, bylo to skutečně něco vyjímečného OK! A spanilou jízdou a srocením na náměstí jste fšichni na dlouhou dobu překonali fše, co se tu za posledních několik desítek let konalo (no, možná by se něco našlo, ale nepamatuji se na to :-k )
Přál bych vám fšem slyšet ty komentáře kolemjdoucích a kolemstojících. Nejhůře to asi nesla nevěsta, která se očividně moc těšila z tho, jak je náměstí prázdné a jaké bude mít fotky (čekali jsme na vás od cca 11:20 a opravdu to tak bylo).
Už se tedy těšíme na fšechny krásné fotky a videa a na příští sraz. =D>
Ještě jednou díky a na brzkou viděnou :drunken:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 21:02 #99443

• farao
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jsem už tak 3 hoďky doma....proběhla grilovačka VW čabajek...mňam... a to nejdůležitější je maximální spokojenost a radost z pěkného ale opravdu pěkného víkendu =D> =D> =D> .....pátek neměl chybu OK! .... sobota organizačně prostě super i díky policii D:_)10 ...zvlášť pochvala...no a sobota taktéž na jedničku,,,kdo chtěl tak se bavil :drunken: ......Klubáci kondom dolů OK!
Byl to můj druhý sraz chlapi jen tak dále \:D/ \:D/ =D>
Tímto zdravím spoluhodujíci i kolonu tvořící Pepu z Holomoca+1/2 a RomanaD+1/2 :drunken:
T5 kombi 2005 1.9 TDI 77Kw dovoz
BMW 1200GS 2007 dovoz mňam
Peugeot 106 44kw 2001 dovoz nákupní kabelka
Yamaha Aerox 70ccm(letos motor tuning) 97kg/9koní
Trek fuel ex 9.9 karbenátek
Fabia 1,9 sdi kombi 47Kw 2001 od nova zlaté auto

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 21:15 #99445

Peťa napsal: Tak už jsme taky doma, cesta byla ale úmorná. Horko a absence klimatizace dělá svoje :-)
Chtěl bych za celé naše osazenstvo poděkovat za perfektní sraz. Pátečný večer byl úžasný... od rautu, přes Hamlety a úžasné bubenicko-taneční vystoupení, sobota a spanilá jízda taky naprosto vynikající + krásně zakončený sobotní večer potulující se bandou s héliem a prkénkem :lol: Chudák Maršoun před nima zdrhal co mu síly stačily :help :drunken: Ani jsme se nedozvěděli, jestli jste Transportéráka vzbudili nebo ne, jak bylo v plánu #-o

Bude k dispozici záznam spanilé jízdy, fotky z náměstí atd.?

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY ZA PERFEKTNÍ SRAZ.

PS. omlouváme se za rušení nočního klidu "nasraným prasátkem" :-" (kempující v poslední části kempu budou vědět)

Pak jsem nosil bombu já a ještě teď mi bolí rameno....
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/

2012 - TRANSPORTER SRAZ 17. čen 2012 21:36 #99446

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Kua ta bomba mi dala, mam na ramenu bouli jak cert jak jsem ji porad hazel na rameno.

Chtel bych take podekovat za skvele zorganizovany sraz.
Rad jsem poznal nove lidi a myslim ze jsme si uzily spousty srandy a nejen s heliem ale i nocni nakup s Hafem v jeho pekarstvi :-D
Diky patri i jmenovcovi ze nam zavcas (asi po pul flasce helia) poradil ze se musi pres balonek a ne rovnou z hadicky :-D

Fotky radeji davat sem nebudu :-D :-D
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.217 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/