Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2012 - TRANSPORTER SRAZ

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 12:39 #99479

• Jakub
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Přikládám foto...
VW T4 California Coach - original Westfalia
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 12:40 #99480

• Jakub
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
a další
Přílohy:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 12:41 #99481

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 144
Jo, jo, byl to mimořádně pěkně strávený víkend :!:
Vše tu již bylo řádně pochváleno, tak snad jen díky za ten vyhranej fotbal.
Předpokládám že i to bylo zajištěno importem a hafem ;)

Dobrá byla i volba kempu, pěknej a nebýt těch stromů tak jsme se všichni upekly D:_)1
TCCT - TransporterClub Caravan Team
T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 12:42 #99482

• Jakub
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Ještě jedna chuťovka ;)
Přílohy:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 13:04 #99483

Jakube, je fakt že v uličce se první otáčel Ruda, ale zatáhla nás tam černá T4 se středočeskou značkou D:_)7 :)
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 13:10 #99484

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 38
Kdybych se rozepsal, musel bych opakovat předchozí příspěvky.
Fakt výborný víkend, pro mě i pro Terču, děkuji vwšem organizátorům a kamarádům za zábavu, azyl a Vendysovi za spoustu cajků na výtvarku. A také těm holčinám, malým klubačkám, které vlastně ani moc neznám, že většinu času vwošéfovali mojí Terču.

Jen jedno mínus ... zapomněl jsem si vyzvednout D:_)1 párečky #-o takže prosím, Jakube, nedávejte sem ty zbytečné fotky, ať na to zapomenu.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 13:17 #99485

• Jakub
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Tak to se omlouvám (Rudovi i silvervanovi).

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 13:20 #99486

• blade
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Jo tak to byla Trčkovina ráno za stěračem s marmeládou po půlce okna. :o
A já celou dobu podezříval jednoho havrana. :lol: :lol: :lol:
Ale bylo to fajn.
Ještě jednou všem díky.Bylo nám s vámi krásně. OK! OK! OK!
VW T4 CARAVELLE 2,5 TDI 75 KW - Káča
VW T4 TRANSPORTER 1,9D - Pracant

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 15:24 #99489

Tááák bolo to super rád som Vás wšetkých videl po dlhšej dobe až na to HELIUM... To ma fakt chytilo. :D :D :D A ráno som vstal a mal som plné auto rohlíkov.

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 15:27 #99490

• Chorche
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
to blade:

ja ti dam havrana D:_)7 D:_)7 D:_)7 chorche je hodnej kluk a nezlobí :lol: :lol:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 16:02 #99491

• frtan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Za rodinku Frťanů se připojuji ke chvále všem organizátorům.

Milankovi díky za rohlíky.

Bílému klubákovi T4 s plechem místo zadního skla a srazovou nálepkou na něm - udělej něco s brzdovýma světlama, nedá se za tebou jet natož v koloně. Musel jsem místo za tebou přenechat někomu jinému abych se ti nepodíval dovnitř.
Taky dík Trčkovi a spol za noční zkoušky pérování a tlumičů..
. 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle potřeby, někdy i s kuchyní

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 17:30 #99493

• ra334
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
jak jsem (NE)DOJEL na sraz:
Ahoj,
Taky bych se rád připojil k poděkování organizátorům letošního srazu.
Na to že to byl můj první sraz nevydařil se úplně podle mých představ ALE… bylo tu i pár pozitiv neřkuli rekordů o které bych se s Váma rád podělil:

Např. jsem určitě trhnul rekord ve spotřebě. Moje T4 ujela celých 420 km s celkovou spotřebou cca 10litrů ropy . to je super ne ? dále si myslím že jsem byl jediným účastníkem srazu, který nedorazil ve svém autě ale přesto se zůčastnil byť jen částečně spanilé jízdy :-)
Jak k tomu všemu došlo ???
Za vše může náš český klenot „ dálnice D1“ kterou bych tímto jmenoval za nejkatastrofálnější a zároveň nejdražší dálnicí celé EU možná i celého světa. A to už jsem po různých dálnicích něco nacestoval.
Začátek mé cesty vypadal asi takto : po 210km z toho 140km po dálnici (z těchto 140km asi 120km s omezením na 100km/hod za 300kč na 10 dní … já se snad poseru ) jsem zastavil na kafe ve Velkém Meziříčí abychom posbírali vypadlé hrnky, mapy, rádio z DINU a prostě vše co se vytřepalo po té úžasné D1 kolem BRNA
Když jsem vystoupil zjistil jsem že mám defekt na LZ kole (na T 4 poprvé) couvnul jsem tedy 50m Z5 na benzinu dofoukat, abych dojel do pneuservisu . Nafoukal jsem pneu, ale své Téčko už jsem prostě nanatočil …
[attachment=2:10b751bt]<!-- ia2 -->20120615_163005.jpg<!-- ia2 -->[/attachment:10b751bt]

Po marném boji s pojistkama, relátkama a prointernetěném kreditu kvůli zjištění přičiny závady na svém mobilu jsem se rozloučil ze srazem a zavolal odtahovku .Pak mě ale napadlo najít nějaké číslo na VW fóru aspoň na Ondru s nadějí že mě pošle nějakou pomoc. Ondrovi se nakonec podařilo kontaktovat MYŠAKA který vyrazil s velkým zpožděním z BRNA a trochu nechápavě jedouc kolem odtahové služby s mým autem zastavil aby se přesvědčil jestli tam ještě jsme. Byli…. A tak jsme se rychle seznámili s 1 členem CLUBU a poprosil ho jestli by nás nehodil s manželkou na Hlubokou.

[attachment=1:10b751bt]<!-- ia1 -->20120615_170742.jpg<!-- ia1 -->[/attachment:10b751bt]
Nakonec jsme tedy dosáhli cíle i bez našeho MULŤÁKA ale hrozně mě to mrzí.
Ondra nám zajistil spaní v pokoji i bez rezervace díky :-) a sraz jsme si i bez auta náležitě užili

Po srazu ,Náležitě vybaven všemi dostupnými teoriemi o opravě nestartujícího Téčka jsem byl dopraven Myšákem z5 do Velkého Meziříčí k mé nepojízdné T4. Tam už na mě čekal kámoš s tažnou tyčí. Po vyčerpání všech možností od pojistek, kontroly a proklemování podávacího naftového čerpadla, výměně relátek, kontroly pojistek, imobilizéru a kdovíčeho ještě, jsem byl ovšem potupně s nepořízenou odtažen 210km na tyči mým kamarádem Renaultem TRAFIC zpět na Bystřičku. Tu potupu asi nikdy nerozchodím.
[attachment=0:10b751bt]<!-- ia0 -->P1040968.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:10b751bt]

Děkuji tedy Danovi s Renckem za ochotu a odtah na Byndu.
Díky MARŠOUNOVI za rady ohledně elektriky, Láďovi Boučkovi za relé č 53, FANYMU za relé č 109, PEPEMU za konzultaci ohledně elektroinstalace, Ondrovi za zprostředkování dopravy na Hlubokou a MYŠÁKOVI, jeho ženě i bíglici Báře za ochotu nás transportovat tam i Z5 ze srazu.
Kdo se chce dozvědět co autu vlasně bylo a jestli se mě ho podařilo opravit ať mrkne na příslušné vlákno
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.p...=21&t=1442&start=285 ">viewtopic.php?f=21&t=1442&start=285<!-- l -->
VW MULTIVAN T4 2,5 TDI, rv. 2001, 75kw+chip
Přílohy:

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 17:38 #99494

• Idefix
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
TimTomovi děkují VWšem za krásný víkend. Moc jsme si to užili OK!
Velké poděkování posíláme Kumiho rodině za dvoudení adoptování našeho syna :goodman:
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 17:57 #99496

• Chorche
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
tak také přidávám nejaké fotečky D:_)9 D:_)9

http://chorche1980.rajce.idnes.cz/8_roc ... 17.6._2012

2012 - TRANSPORTER SRAZ 18. čen 2012 19:36 #99497

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
No, konečně jsem se dostal k PC a neusnul u něj :)

Jak to tu tak pročítám, tak už asi nic psat nemusim, protože vše už bylo napsáno.
Srázek byl si dovolím říct nejlepší co jsem si s transporterclubem prožil, takže velké díky Tomášovi, Ondrovi a zástupcům importu za luxusní srázek. Děkuji D:_)10

Jsem moc rád, že jsem poznal nové Txichty i když si už nicky nepamatuji :drunken:
už dlouho jsem se tak nenařechtal a bylo mi malinko líto dětí kterým jejich tátove v noci vyžahli flašku s heliem :mrgreen:
Těším se už na příští ročník a musím si poznamenat 2 a více kusů balící folie,páč jedna na T5 nestačí :-(

Fotečky jsem nahrál zatim sem: http://www.facebook.com/groups/320289608002601/
je tam místo i pro další fotky které moc rádi okomentujeme :-) :drunken:
pro antifacebookaře jsem je nahrál i sem: http://marsounvw.rajce.idnes.cz/ ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Naposledy změněno: od Maršoun.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.224 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/