Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: COUVACÍ KAMERA

COUVACÍ KAMERA 18. kvě 2015 07:33 #155219

U číňanů někdy bývá možnost přehodit obraz na reverzní když se přeruší drát (jenom smyčka) z kamery (bývá to bíý nebo zelený drát - jeden reverzuje druhý vypíná barevný čáry). Ale je to jen u některých viz odkaz...
www.aliexpress.com/item/New-high-quality...ries/1501895749.html

jinak já mám obraz z kamery ve zpětném zrcátku a naprostá spokojenost.

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

COUVACÍ KAMERA 18. kvě 2015 22:25 #155242

• stiold
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
Taky máš ale prohozenu levou a pravou soudě podle SPZ.

COUVACÍ KAMERA 19. kvě 2015 07:17 #155253

No to mám, já nad tím ani nepřemejšlel, ale takhle mi to připadá správně, vidim to zrcadlově, prostě jako v zrcátku. Takže to co je na monitoru v pravo to je v pravo.

COUVACÍ KAMERA 26. zář 2016 17:43 #170641

Ahoj, já mám tuhle malou šikulku www.tonystore.cz/couvaci-kamery a jsem spokojen. Při couvání zachytí doopravdy vše. A cenu má velice velice nízkou. 170° úhel. voděodolná, un iverzální. Tak kdyby něco tak zkuste ;)

Re:COUVACÍ KAMERA 26. zář 2016 21:21 #170644

Přesně ta samá je na ebay za 150,- kč . Plus za pár kaček jsem tam koupil display, který jsem si zabudoval do palubky.

COUVACÍ KAMERA 04. říj 2016 14:02 #170765

• stiold
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
Přesně tak jsem to udělal i já.
Jinak pozorovací úhel 170° nemá ani omylem, bohužel. Koupil jsem i jinou, která je bez IR diod a ta má pozorovací úhel větší. Pokud dáš nad SPZku kvalitní LEDky, IR by potřeba nebyly. Já jsem to nakonec nepředělával.

Naposledy změněno: od stiold.

COUVACÍ KAMERA 05. říj 2016 06:31 #170780

Co je zač to zrcátko? Takové by se mi taky líbilo :)

COUVACÍ KAMERA 05. říj 2016 07:10 #170781

Je to zrcátko s 4,3 palcovým displejem. Když nesvítí funguje jako zrcátko. Napájení 12V a dva AV vstupy. Když se na některém objeví signál zapne se monitor (kamera je napájená ze zpátečky = rozběhne se při zařazení). Má nožičky na nacvaknutí na stávající zrcátko, takže montáž bez problémů. Jen pozor na to, že zrcátko je pak težší, takže jestli je unavenej kloub, může časem cestovat dolů (u mě se to ale neděje)
Objednávka z číny (aliexpress) cca 20 USD zrcátko a 10 USD kamera.

COUVACÍ KAMERA 05. říj 2016 22:48 #170796

Nelíbí se mi nandavání na původní zrcátko, přijde mi to takové ošklivé.... nedalo by se nějak nandat na původní nožičku?

COUVACÍ KAMERA 06. říj 2016 06:34 #170799

Neviděl jsem takové které by se dalo přímo montovat, ale neřikám že není, možná by se dalo něco pohledat.

Jinak kamarád to na T4 vyřešil přilepením kabelové průchodky, která se dá utáhnout na tu kuličku na které se točí originál.

Průchodka (ale netuším jaký průmer, prostě akorát :) :

Držák:
Přílohy:

Re:COUVACÍ KAMERA 06. říj 2016 07:15 #170800

Lcd v zrcátku jsem měl původně, ale vadilo mi zaostřovat na ten obraz proti světlu předního okna. V palubce se na to kouká mnohem příjemněji.

COUVACÍ KAMERA 22. pro 2017 08:28 #181340

• Danko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já si za pár šupů koupil a nainstaloval celého parkovacího asistenta hlavně po tom, co mi mého stařičkého transportéra přítelkyně při couvání trochu pocuchala.

COUVACÍ KAMERA 28. úno 2019 22:24 #190931

Ou, pěkný, a jaké odsud by jste mi doporučili: https://www.2din.cz/autodoplnky-parkovaci-asistenty/ ??

COUVACÍ KAMERA 01. bře 2019 08:29 #190937

• litchi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Ja koupil před 2 lety toto:
www.jabloshop.cz/ps-062a-ii-parkovaci-snimace
Naprostá spokojenost.

COUVACÍ KAMERA 08. led 2020 23:11 #195944

...naskytl se mi problem s prijmem wifi signalu z kamery. Je mozne ze kdyz je ant.kamery uvnitr (u zamku zad.dveri,kamera je nad spz) okolo je kovoveho materialu dosti, ze signal je horsi? Za volantem wifi signal nechytnu..?
Zkusenost?

Vygenerováno za 0.258 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/