Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: USB nabíječka

USB nabíječka 07. led 2018 16:51 #181570

• MaviD
  • Uživatel
Ahoj ve spolek,
mám T5 2013 a sháním (jestli se to deda vůbec dělá) USB nabíječku na prázdné místo pro vypínač, které je pod výdechem topení na středovém panelu. Když dam nabíječku do zapalovače u popelníku tak do ní pořád někdo kope a tohle by bylo elegantní. Případně dám USB nabíječku do kastlíku před spolujezdcem. Tam to bude taky pěkně schovaný.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re:USB nabíječka 07. led 2018 23:28 #181582

• Manas007
  • Uživatel
MaviD napsal:
Ahoj ve spolek,
mám T5 2013 a sháním (jestli se to deda vůbec dělá) USB nabíječku na prázdné místo pro vypínač, které je pod výdechem topení na středovém panelu. Když dam nabíječku do zapalovače u popelníku tak do ní pořád někdo kope a tohle by bylo elegantní. Případně dám USB nabíječku do kastlíku před spolujezdcem. Tam to bude taky pěkně schovaný.
Tak ted budu resit to samy. Neprisel si na to mezitim? Nebo budu muset do krytky zabudovay nejakej cinskej kus?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Re:USB nabíječka 08. led 2018 16:42 #181595

• MaviD
  • Uživatel
Ahoj,
zatim jsem neuspěl. Na www.dx.com/cs/c/automobiles-motorcycles-...r-power-chargers-746 mají spoustu věcí do různejch aut, ale do VW nic.
Ještě poptam ofiko prodejce VW a když nepochodim tak to vyřešim zásuvkou v kastlíku www.dx.com/cs/p/qook-jhbf816001-diy-dual...-430108#.WlOQDXkiG70
Řezat do palubky se mi nechce :)
Postel i s parádní madrací je. Teď ještě zateplit a ušít nějakej kapsář na zadní poční okna (ať je kam odložit mobil a děti plišáka) a bude hotovo.

Re:USB nabíječka 08. led 2018 22:20 #181602

• Manas007
  • Uživatel
Ja to dneska dovez domu a teda tu zasuvku v supliku vymyslel idiot. Nicmene ja vyuziju jedno zaslepku v panelu a tu USB tam zabuduju, protahnu to zadem, uz to tady ve foru nekdo resil, jsou tam nevyuzite pruchodky do motoru. Jsem to mel stejne v T4 akorat teda s voltmetrem ... ten ted resit nebudu :D
Pak sem hodim fotky, tu USB zstrcku koupim tady v Praze v Braniku.. potrebuju to brzo a cekat 4 tydny se mi nechce :)
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu

Re:USB nabíječka 10. led 2018 14:33 #181628

• MaviD
  • Uživatel
Ahoj,
doufám, že tou blbou zásuvkou myslíš tu u popelníku. Asi měla plnit jen původní funkci zapalování cigaret, ale v 21. století to je trochu mimo. Já mam ještě jednu nahoře u tý odkládací misky, ale dnešní velký telefony rádí lítají, když trochu razantně přibrzdím. Jinak mít zásuvku ve schránce před spolujezdcem mi přijde OK. Když si potřebuješ jen nabít mobil, foťák, čelovku atd. a nepotřebuješ na to pořád koukat. Na chod navigace nebo tak něco to chce zásuvku opravdu někde jinde.

Re:USB nabíječka 28. led 2018 23:30 #181885

• Manas007
  • Uživatel
Ja to nakonec udelal takhle, viz foto. mel sem to stejne i v T4. Az ns to ze ne tak hezky zacisteny :)

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login