Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Zapojení autorádia v garáži

Zapojení autorádia v garáži 11. říj 2018 17:17 #188845

Zdravím,
snaha najít tohle téma v historii fóra byla neúspěšná, proto zakládám nové téma. Netýká se to to nijak “téček”, nicméně věřím, že se zde najde někdo, kdo těmto věcem rozumí více a lépe než já.. zbylo mi v garáži zánovní rádio Kenwood KDC-170Y a pár nevyužitých repro. Chtěl bych si vyrobit ozvučnici, do které bych vsadil 2 páry neznámých repro (4 ohm), plus ke každému bude připojen jeden horn ((každá dvojice (repro+horn) bude zapojena zvlášť do jednotlivých výstupů z rádia na ISO konektoru (FR, FL, RR a RL)). A přes zadní cinch výstup bych ještě rád přidal na 2 pásmový zesilovač: VK-238 400W (2x50W RMS), 1 pár 3pásmových repro: Blaupunkt GTx 693 (Max power 2x135W). A teď proč sem píšu..: chtěl bych to rádio napojit na 230V skrz trafo: MEAN WELL CLG-150-12A. Bude to fungovat a je tohle zapojení v pořádku? A na jaký zdroj by jste zapojili výše zmíněný zesilovač..? Mám k dispozici zdroj ze stolního PC: EC 400W (PFC) model 300XXV. Dalo by se to takto vyřešit? Pokud ano, kam co zapojit a jaké úpravy zdroje budou potřeba? Děkuji předem za odpovědi!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.200 sekund

Login