Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Repro do T4

Repro do T4 11. pro 2011 11:03 #84838

• kasuh
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
Dík za fotky zrovna jsem projel celé vlákno tvého téčka máš tam i ty origo kaspy z transportera se třináctkama. Můj problém s instalací repro v zdadu je že vozím 90% času v autě postel. Takže otázka zní jak ti to hraje když rozložíš postel. Nad postel ty repráky dát nemůžů páč tam mám hlavu při spánku a mohl bych ty repro promáčknout.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Repro do T4 11. pro 2011 16:02 #84858

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 36
můžeš je dát do stropnice...to už se tu také několikrát psalo....

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Repro do T4 11. pro 2011 16:16 #84859

• kasuh
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
Já to tady přečetl všechno dvakrát..., ale budu ten stropní tapec muset sundat a podívat se jaká je tam hloubka protože ty mé šestnáctky nemají rozhodně low profil. A taky se mi nezdá že by váha repro plus gravitace byla ok pro tu papundeklovou stropnici.
A-team (Almara team)

Repro do T4 24. led 2013 04:40 #112192

Ahoj Kluci,
trochu chci zaexperimentovat s 8 ohmovým ozvučením, máte někdo zkušenosti??? radio i zesík mám na 8 ohmech ( volvo sound system pro logic), kde sehnat slušné repro aby se vešlo do dveří??? Volvo reproduktory jsou příliš velké na tapce ať vpředu tak vzadu ( mam caravelku) :-k . Jak sem koukal po netu nic moc sem nenašel.
Děkuju za rady. Kuba

Repro do T4 24. led 2013 11:21 #112204

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 36
koukni do nějakého domácího hifi....tam se používají 8 Ohm repra
Můj názor ale je,že do Téčka je 8 Ohm nedobrá volba...teda pokud tam nechceš dát třeba 12 a více repro.

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

Repro do T4 22. úno 2013 22:37 #114130

Ahoj,momentálně řeším problém s výměnou zadních reproduktorů v mé Caravelce. Mám originály ve výplni u 3. řady sedaček. Potřebuju poradit čím je nahradit s co nejmenším zásahem do originálního uchycení. V příspěvcích výše jsou sice odkazy na určité typy, ale pohužel už asi nejsou v nabídce, protože se mi je nepodařilo najít. Díky moc za radu.

Repro do T4 22. úno 2013 22:52 #114131

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 36

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

Repro do T4 22. úno 2013 23:02 #114133

karlosVW napsal: tak aktuálně třebas toto pro snadnou výměnu
1x http://www.soundshop.cz/1134-alpine-sxe-1325s.html
1x http://www.soundshop.cz/931-repro-konek ... nault.html

OK. Jde mi hlavně o to, aby sem to poskládal i s tím rámečkem, kterej drží tu krycí mřížku. Díky moc za radu.

Repro do T4 26. kvě 2013 21:01 #121873

I já jsem před chvílí řešil tenhle problém......seděl jsem vzadu v autě, sundal
kryt, vymontoval repráček a sundal z něho ten kovový rámeček...........
Ten ale na jakýkoliv jiný neorigo reproduktor nenasadím :-k
Taky bych to měl rád origo zaklopený ........ :roll:

Repro do T4 26. kvě 2013 21:03 #121874

• myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
mám v zadu od karlose doporučené repro a to se dá lehce upravit ulamovákem aby to šlo zadeklovat , jen se nebát a jít do toho D:_)23

Repro do T4 24. čen 2013 20:38 #123622

karlosVW napsal: tak aktuálně třebas toto pro snadnou výměnu
1x http://www.soundshop.cz/1134-alpine-sxe-1325s.html
1x http://www.soundshop.cz/931-repro-konek ... nault.html

Tyhle konektory si můžu obejdnat i tady nebo jen na stránkách ???

Repro do T4 24. čen 2013 21:21 #123632

• kasuh
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
poptej je na tomto emailu: info@ahcl.cz , karlos na něm reaguje rychle.
A-team (Almara team)

Repro do T4 24. čen 2013 22:19 #123642

kasuh napsal: poptej je na tomto emailu: info@ahcl.cz , karlos na něm reaguje rychle.

ok ....díky

Repro do T4 05. led 2014 21:11 #132796

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
Poradíte někdo 165mm kompa do předních dveří do 1500? má to vůbec cenu za tyhle prachy, nebo radši připlatit?

Repro do T4 11. led 2014 20:24 #133095

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 36

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

Vygenerováno za 0.209 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/