Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: HF Sada

HF Sada 19. bře 2010 07:24 #39131

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Taky mám Nokii CK 7W a jsem s ní spokojenej. Funguje na 100 % .
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HF Sada 19. bře 2010 12:09 #39135

  • koudak
  • Avatar uživatele koudak
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Záleží na tom jakej telefon používáš.
- Parrot CK 3100 - velmi dobrá volba - univerzál, chodí téměř se vším, snadná aktualizace SW
- Parrot CK 3000 Evolution - jednodušší a levnější řešení - nemá display - jinak fuguje taky celkem spolehlivě se všemi modely tel.
- Nokia CK-7W - stará dobrá spolehlivá klasika, ovšem pouze pokud používáš tel.Nokia, s jinými značkami má často problém.Já osobně ji používám už od doby kdy se objevila v prodeji, zatím nemám potřebu měnit za jiný model.Nyní už se doprodává za velice slušné ceny.
- pro novější Nokie je doporučená Nokia CK-100 - novější model, v podstatě nástupce CK-7Wčka, taky dobrá, má navíc mluvené menu v ČJ.
-Nokia CK-15W rozhodně nedoporučuju - často problémová, kouše se, pomalá,zbytečně komplikovaná...
Prostě chce to zvážit, jakym stylem jí chceš používat, pokud převážně na telefonování, tak zvolit co nejjednodušíí model - v jednoduchosti je síla a spolehlivost.
Jsou pak třeba u Nokie i Parrotu i další "multimediální" modely s přehrávačema a připojením všeho možnýho, ale to už bych radši zvolil nějaký lepší radio s Bluetooth.
Tož asi tak.... d:_(
T5 Multivan´08, 1.9 TDI 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.131 sekund

Login