Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: vw gamma

vw gamma 01. lis 2009 17:07 #26718

• roninv
  • Avatar uživatele roninv Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Prosím o pomoc, či radu.
Vyndal jsem si z Passata origo autorádio typ Gamma a chci si ho přendat do T4. Jak ho mám zprovoznit odkodovat ?. čtyřmístný kod od autorádia mám, je připsaný na původním německém techničáku. Zapojím rádio , zapnu a na displeji se mi ukáže nápis SAFE. A co dál ?Ještě dodám že u tlačítka vysouvání kazety je symbol klíče. Ale když ho zmačknu tak se nic neděje. Jinak ten kod obsahuje čísla ktera ani nejde zadávat protože numer. tlačítka předvoleb radia jsou jen do 6 .
Poradíte mi ?
VW Transportér T4 1,9TD - 1996

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw gamma 01. lis 2009 17:57 #26719

• AlesB
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
no snad si to z kdysi dávných dob budu pamatovat. Prvníma čtyřma předvolbama zadáváš kód. Předvolba jedna - kolikrát zmačkneš, takové je číslo na dané pozici kódu.Postupně zadáš celý čtyřmístný kód a tuším předvolbou "5" ten kód potvrdíš. Snad si to pamatuju dobře.Před lety jsem dělal v servise těchto autorádií (pouze tedy Blaupunkt, ale ten systém byl stejný i u dalších značek pro VW). Pokud by to nešlo potvrdit tou pátou předvolbou, tak to bude šestou #-o

vw gamma 01. lis 2009 18:40 #26722

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A nebo možná potvrdit šipkama na lazení radia. Taky teď nevim.
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

vw gamma 01. lis 2009 19:57 #26730

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Mel by jsi to podtvrdit sipkou vpravo nebo ladeni stanic
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

vw gamma 01. lis 2009 20:06 #26732

• Dezire
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
JO jo tohle již znám také jsem si s tím užil :-)
Někdo před tebou 3x zadal špatný kód a zablokoval přístroj

Musíš nechat v zapalování otočený klíček (je možné že to bude trvat třebas 4hod) a pak se ti teprve objeví možnost zadání kódu jak říkají kluci, ale fakt to trvá :-"
Honza - Míša - Anička - Honzik - (psíci Daysi, Dezire a Sendypes :-) )

VW T4 75kW Multivánek - i když motor by mohl být silnější :-)

Nový přírůstek - no nevím jestli jsem udělal dobře :-)
VW T5 2,5 96kW .-)

vw gamma 01. lis 2009 21:54 #26752

• roninv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Díky za rady , zítra zkusím.
Jinak to rádio bylo vyndané z passata kde normálně hrálo, pak několik let uložené v krabici a ted zase poprvé zapojené. Takže je vyloučeno to co říká Dezire.

vw gamma 02. lis 2009 17:25 #26798

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Není vyloučeno to, co píše Dezire- ten čas somoodblokování běží POUZE u zapnutého radia, pokud máš na displeji nápis SAFE a nejde odstranit, mohlo by to být ono. U mýho passata mám mj tlačítka TA a TP. Musím je současně chvíli podržet, naskočí na disp. 1000 a pak můžu dát teprve kód

vw gamma 03. lis 2009 22:47 #27015

• roninv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak moc děkuji za pomoc , slo to hnedka a měl si Jaryne pravdu . TA TP současně a naskočilo 1000. Zadal jsem číslice a zase potvrdil TA TP. A funguje . Super. Díkec

vw gamma 09. lis 2009 22:06 #27441

• roninv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Nebudu začínat nové téma a pokračuji tady , protože se to vlastně týká tohohle autorádia.
Takže: Toto autorádio má vzadu celkem tři konektory:
1. napájení , zem apod..
2. výstupy na repro
3. myslím si že je to výstup pro CD changer ?!! ( snad se nepletu )

No a moje otázka zní : Dá se ještě někde sehnat nějaký origo anebo jiný CD měnič který bez problémů připojím k tomuhle rádiu , anebo můžu připojit kterýkoli a jen předělat šnůru a konektory ?. V druhém případě se ale bojím že to nepůjde ovládat z panelu autorádia. Nebo se mýlím ve všem a Vy my tady rádi poradíte ?

vw gamma 09. lis 2009 23:49 #27444

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

vw gamma 28. pro 2009 16:00 #31679

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec, nechtěl jsem zakládat novej topic, můj "problém" se taky jedná rádia gamma. Potřebuju jej vyndat - vyndaval jsem nějakou starou handsfree sadu po předchozim majiteli a potřebuju ještě vyndat pár kabelů který vedou k origo Gamma rádiu... Koukal jsem do manuálu k rádiu na ty plochý bazmeky co jsou k tomu potřeba, ale nevim jestli jdou někde přímo koupit nebo ne a s autem jsem je k rádiu nedostal... Tak buď kdybyste je někdo měl poblíž místa mýho bydliště (nebo klidně teď i MB,Liberec), nebo poradil kde se daj sehnat..

Díky Miloš
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

vw gamma 28. pro 2009 16:19 #31683

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Mám je doma, montoval jsem radio nedávno a myslím, že dokonce vím kde jsou. I když teda od jinýho radia, ale asi budou fungovat... Kuba, 777171480 Prosek
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

vw gamma 28. pro 2009 16:52 #31686

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Super, teď to mám nějaký rozlítaný, ale určitě se ti ozvu. Na prosek to mám z Brandýsa kousek:) Díky moc!!!!!

vw gamma 28. pro 2009 17:57 #31701

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
Jinak jdou koupit ve VW.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

vw gamma 28. pro 2009 18:16 #31718

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Hm, to bude možná nejjednodušší, pač stejnakv budoucnu budu rádio určitě měnit... děkuju!!!

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.219 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/