Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Navigace RNS 510

Navigace RNS 510 04. kvě 2010 09:36 #41655

  • TOMTOM
  • Avatar uživatele TOMTOM Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Je někdo kdo umí aktualizovat mapy na navigaci RNS 510?
Poraďte jak "nakrmit" pevný disk této multimediální navigace.
Děkuji TOMTOM.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 04. kvě 2010 20:50 #41690

Teď řeším něco podobného, mám origo DVD mapy West Europe verze 6 a už je venku 6.1; lze docela dobře najít vše potřebné přes Google, ale osobně se přiznám, že ačkoliv jsem našel spoustu užitečných odkazů, včetně aktualizace firmware a tak, tak si do toho zatím netroufám :-k Sice si myslím, že jsem "aktivní uživatel PC", ale přeci jen, mohl bych něco pos... ; takže si také nechám poradit od zkušenějších D:_)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 23. kvě 2010 15:23 #42962

Nabidka: umim jak updaty map, tak updaty firmware, nastaveni do konkretniho auta, nastaveni loga, vzhledu, pin, odblok obrazu a dalsi triky s RNS 510 ..

Update mapy se provadi zasunutim DVD a spustenim navigace .. pak to trva asi 40 minut. Pozor ale na ruzna DVD z netu - uz jsem nekolik zhroucenych navigaci opravoval, ono totiz poznat "funkcni" DVD je docela problem.
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 30. srp 2010 22:46 #49195

  • medak
  • Avatar uživatele medak
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 0
Mám v multivanu RNS 510. Minulý týden jsem musel nabíjet baterku, proto jsem ji odpojil. Nyní mi radio nekumunikuje s autem. Po zadání PIN sice hraje, ale po čase mě znova vyzve k vložení PIN. Nesvítí tlačítka, nefunguje mf volant, resp. ovládání hlasitosti, navigace se neumí najít při odbočení mimo trasu a nemluví se mnou :)

Byl jsem v servisu D:_)1 , ale protože to není origo tak si asi neví rady. Mám šánci získat rady u vás ?? díky předem !
VW Multivan T5 UNITED

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 02. pro 2010 19:32 #56828

Mám ten samej problém nejde mult.volant, zvuk atd prý to bude can busem tak nevím. :? :? :? a ještě spatně chytá sygnal na radio.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 02. pro 2010 21:17 #56855

  • medak
  • Avatar uživatele medak
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 0
Můj problém je vyřešen. Opravdu byl vadný gateway, ačkoliv nechápu čím jsem mu ubližil.
nový objednán zde http://www.kufatec.de/shop/product_info ... -Free.html po namotování vše funguje, dokonce i horní třetina maxidotu, která předtím byla slepá, včetně všech tlačítek na volantu. Za rady D:_)10 díky místnímu členovy, s nickem eviz
VW Multivan T5 UNITED

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 03. pro 2010 15:22 #56908

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Děkuji bylo potěšením :drunken:
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 29. bře 2011 22:15 #69745

Tak jsem chvilku kolem těch převodníků šťoural a objevil jsem firmu, která má převodník 1,6 na 2,0 CAN BUS a umí vše včetně zobrazení šipek na Maxi Dotu, ovládání na volantu, TV Free za jízdy a pak ty další funkc co mají i ostatní. Má ještě nějakou přípravu na pozdější rozšíření o BT hands free, až to dovymyslí. Zkusím jeden objednat a uvidím jestli to skutečně bude vše běhat. Cena kolem 4500,-
T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 29. bře 2011 23:11 #69755

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
dej odkaz co to je za firmu dík
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 30. bře 2011 11:18 #69794

T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 24. úno 2013 10:27 #114201

Dobrý deň. Mám na Vás jednu prosbu, možno otázku. Nedávno som kúpil passat 3C, rok. výroby 2008, má navigáciu RNS 510. Je to dovoz z Nemecka, k rádiu ale predávajúci majitel nemal PIN. Ak budem musieť odpojiť batériu-lebo raz ku tomu bude musieť prísť, je potom možné najako znovu naštartovať rádio či navigáciu? Už som rozmýšlal aj nad tým, že keď bude batéria slabá a mám novú druhú, že kontakty novej batérie pred tým ako odpojím starú paralelne prepojím aby som zabránil strate napetia v palubnej sieti. Poradte mi, určite ste skúsenejší, bude sa s tým dať niečo takéto robiť. Za radu ďakujem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 24. úno 2013 10:33 #114202

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
Pokud je navi v autě již z výroby tak by po tobě ani po odpojení pin chtít neměla. Existuje již řada firem které ti za poplatek zjistí pin.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 24. úno 2013 19:03 #114233

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Přesně tak,u NAVI a originál rádií je tam komfortní kódování,takže po odpojení aku se sice zakóduje,ale zase si sama vyčte kód z auta a sama se odkóduje během pár sekund po zapnutí.

Pokud to ale není originál výbava,ale dovybavení bez toho komfortu,tak to kód bude chtít.
To se řeší,tak,že než aku odpojíš,tak auto připojíš nejprve na druhou aku,aby bylo stále pod proudem.
Pozor,dává se plus na plus a mínus na mínus,nikoliv obráceně.
Kód se dá v Menu zapnout/vypnout,ale musíš ho znát.
To,zda je to tedy původní výbava zjistíš snadno,použij toto téma a podívej se,zda v kódovém štítku je navi uvedena.


<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=43&t=3268 ">viewtopic.php?f=43&t=3268<!-- l -->
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS 510 04. bře 2013 23:18 #114736

Dovoluji si trochu nesouhlasit.Všechna autorádia a navigace cca od roku 2004 by měla být v koncernu VW přiřazena pro VIN, ke kterému byl již zadán PIN. Tudíž odpojení akumulátoru nehraje roli u rádií, která jsou přiřazena. Nezáleží na prvovýrobě nebo domontáži. Autorádio si přes CAN-BUS při zadání PINu uloží VIN a při každém odpojení napájení si tuto informaci ověří. Je li VIN (auto) stejný (é), tak se ihned odkóduje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.191 sekund

Login