Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera...

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 16. bře 2017 09:44 #174877

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Navi CD jsou stejný ty fungují do obou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 16. bře 2017 12:23 #174885

HM takže nové radio.....
VW Multivan 2.5 TDI 128kw 2003
VW Caddy Life 1.9 TDI 77kw 2005

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 09. úno 2018 17:40 #182069

Ahoj má tu někdo navigační DVD do RN S2 DVD?Aktualní, děkuji
VW Multivan T5GP 2 0TDi 132kW+chip na 165kW(495NM) DSG Highline 2010

Naposledy změněno: od MartyB5.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 20. úno 2018 12:36 #182251

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 20. úno 2018 19:07 #182259

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Mám 2017 a moc se neliší co mám 2013
Tak 2018 se nebude lišit od té mé 2017

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 23. úno 2018 20:43 #182376

Nějak nevím co s tím, prosím o radu.Dík

xhugom napsal: gpsunderground.com/forum/forum/car-navi-...dvd-ex-v-vx-2018-v16

VW Multivan T5GP 2 0TDi 132kW+chip na 165kW(495NM) DSG Highline 2010

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 24. úno 2018 08:02 #182383

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Tak ho kup jestli ho potřebuješ
Poděkovali: MartyB5

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 26. bře 2018 13:05 #183208

• rkamis
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T5 1.9TDI 77kW Multivan HighLine 2004
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, sice se jedná o velmi staré vlákno, ale rád bych se zeptal zda jsi to vyřešil, mám teď podobný problém, RNS2 CD v němčině a pouze s německými mapami....výhledově výměna za něco novějšího, ale ještě bych řekl, že s blouetooth modulem chvilku poslouží.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 27. bře 2018 15:25 #183231

Ahoj,
vytáhnul jsem rádio RNS2. (teda si myliím, že je to ten model.)
Chtěl jsem se znalých zeptat:
- Co jsou ty samostatné konektory ( modrý,bílý a hnědý ).
- Pro co je určený ten 18 pinový samostatný konektor uprostřed stěny. To bude asi na DVD monitor, co byl na stropě, že?
- Pak je tam jedem 12 pin konektor a v popisu něco s telefónem. Jakby se dal využít?

Hledal jsem všude možně po webu a nic jsem nenašel.
Ideálně, kdyby někdo měl návod nebo schémata zapojení, klidně i v cizím jazyce. Nikde jsem nic nenašel. Možná ale jen blbě hledal. :(
Děkuji za případnou pomoc.

Přílohy:

Naposledy změněno: od Urbanec.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 27. bře 2018 16:24 #183234

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 723
Taky jsem zkusil googlit a je fakt, že nic moc jsem nenašel, přesto bych zkusil nadhodit:
- ty dva konektory vlevo dole budou anténa (rádio)
- ten modrý konektor bude GPS anténa (na rádiích, které jsem našel, byl vždycky modrej konektor GPS nebo bluetooth a tohle bluetooth nemá)
- ten 18-pin má něco společnýho se zvukem. Dá se na to připnout aux kabel a udělat z toho vstup AUX (a přehrávat třeba z MP3).

On to určitě brzy někdo vyvrátí (nebo třeba i potvrdí). Přidávám odkazy, které mě k tomu vedly. :-)
1. odkaz

2. odkaz
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 27. bře 2018 16:35 #183236

Ahoj díky za info.
Nicméně ten 18 pin samostatný konektor má popisy video switch apod..
Z toho usuzuji, že je to pro ten DVD modul, co byl u mého auta ve stropě. Ten AUX je podle mě jeden se združených 12 pin dole v hlavní zástrčce. I komponenty pro připojení USB a pod mají pro toto auto ( resp. rádio ) 12 pin konektor

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 27. bře 2018 18:57 #183238

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Jeden je na telefon to byli starý handsfree nokia atd
Druhý je na cd changer co je pod sedackou
Dva konektory vedle sebe je antena na radio
Modrý konektor je GPS
Tam jak píšeš může být monitor zadní kamera TV tuner

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 27. bře 2018 19:23 #183239

Super díky. Tak nějak jsem to tipoval ale potřeboval jsem si být jistý.
Našel jsem na Aliexpresu 12 pin převodníky na AUX a USB. našel jsem tam ale i společný s BT. Hodně o něm uvažuju páč to rádio BT nemá a ledacos by to vyřešilo. Nicméně často vozím skoro cizí lidi a tak si říkám jestli nebude na tel lepší to BT sluchátko. To musím ještě produmat.
Rádio je tím pádem vyřešené.

Ještě jednou ... Díky moc za pomoc :)

Re:Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 31. bře 2018 18:56 #183311

• rkamis
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T5 1.9TDI 77kW Multivan HighLine 2004
  • Obdržená poděkování 0
Teď jsem kupoval toto: Bluetooth AUX Adapter Car Audio Module for VW Radio CD Music MFD2 RNS RNS2 rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A...2Fitm%2F132193436996

Taky řeším jak prodloužit životnost rns2 a usoudil jsem ze BT stačí.

Poslední mapy by jsi neměl? Mám pocit ze jde sehnat 2014.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Re:Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 31. bře 2018 21:45 #183316

Obávám se, že mapy nemám.
Já koupil toto:
www.aliexpress.com/item/USB-SD-AUX-MP3-C...s.9042311.0.0.pGT6LG
Na BT jsem rezignoval, protože mám normální sluchátko. Nicméně si myslím, že když do tohoto USB slotu zapojím běžné BT s USB výstupem, co se dává do NTB ( třeba tenhle : www.alza.cz/gembird-btd-mini5-levne-d4537120.htm )
a stojí pár šupů, tak to s tím bude spolupracovat. Akorát mikrofon bude trochu blbý, páč bude aktívní jen ten z telefónu. Hlas by ale měl jít přímo z rádia. Uvidím.
Poděkovali: rkamis, psmela

Vygenerováno za 0.388 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/