Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera...

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 27. dub 2018 06:46 #184268

• Dušan VW
  • Uživatel
Nazdar kolega.Chcel by som sa opýtať,ako si vyriešil češtinu do RNS2 s pomocí googlu? Ja mám ten istý problém,mám to v nemčine a rád by som to mal buď v češtine ,alebo slovenčine.Dík za radu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 12. kvě 2018 16:22 #184710

• Urbanec
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
To jako já?. Já češtinu nikde neřešil. Mám tam angl. a to mi stačí.
To USB udělátko mi už došlo, je zapojené a funguje jak má, co se hudby týče. Akorát to rádio má jen 6 pozic pro bývalý měnič a tudíž více jak 6 složek to načte. Ve složce může být tuším až 99 skladem. V každém mám něco kolem 70 a zatím stačí.
Navíc SD karty pro 6 složek můžou být malé kapacity a tyhle jsou velmi levné. Rád poslouchám na cestách mluvené slovo a klidně si koupím pár těhle paměťovek a je vymalováno.
Jsem spokojený. :)
Poslední úprava: 12. kvě 2018 16:23 od Urbanec.

Re:Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 03. říj 2018 12:47 #188718

• psmela
  • Uživatel
Kolegové, nevíte někdo, zda jde kombinovat u rádia RNS2 (Multivan T5, r. 2006) převodník MP3/USB s převodníkem na couvací kameru? A případně i BT ?
Všechno jde do stejného 1 konektoru ...takže buď jestli je nějaká "redukce-spojka" nebo vytahat piny a nadrátkovat vše dohromady??
BT bych asi uměl oželet ...ale couvací kameru a MP3 bych jako uvítal ..
Dík za rady.

Navigace RNS2, čeština, mapy, Phatbox, couvací kamera... 08. říj 2018 21:35 #188792

• psmela
  • Uživatel
Zdar kolegové,
kdyby někdo řešil update Fw. + mapy 2017 do RNS2, tak po delším boji zvítězil duch nad hmotou a vše OK.
Média DVD+R DL i DVD-R DL OK, vypalováno na přenosném USB DVD-RW Samsung.
Vygenerováno za 0.161 sekund

Login