Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: instalace orig,. rádia + navigace vw do t4

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 12. bře 2011 17:20 #67922

  • major1
  • Avatar uživatele major1 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím.Koupil jsem originální navigaci VW do své Caravelly a dneska jsem ji chtěl nainstalovat.Vyndal jsem staré rádio a bohužel zjistil,že se tam ta navigace nevejde.Je tam nějakaká plechová příčka,přes kterou tam tu navigaci nezandám.Nemáte prosím někdo zkušenost,zda se dá ta příčka vymontovat?děkuji za radu.major

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 12. bře 2011 17:34 #67923

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
no vymontovat nejde pač by se ti zhroutila palubka ale jde stim udělat toto
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 12. bře 2011 19:18 #67931

  • major1
  • Avatar uživatele major1 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Díky ale do toho se nedám.Dám navi na prodej.Proč to ty němčouři nedělaj univerzální?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 12. bře 2011 20:08 #67935

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
tak ono to tam jde nacpat,že.... :roll: ale musíš být trochu zručný a vykuchat 2 ofuky nad tím + upravit okolní plasty.Samozřejmě,výměna nebo úprava rámu palubovky je "profesionálnější".
Jo...ale určo bych nic nepodstupoval kvůli tak nedokonalému rádiu jako je origo CDčková VW navi :snoty:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 14. bře 2011 20:31 #68085

  • major1
  • Avatar uživatele major1 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Díky za radu,řezat se mi do toho nechce.Auto jsem zrovna koupil,a má plno jiných "nedodělků".Pokud by měl někdo v t4 nainstalovanou jinou navi a rádio tak prosím dejte vědět příp.foto.dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 15. bře 2011 12:46 #68123

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Jéé, to je fotka mojí palubky :lol:
Pravda, nějaká ta práce s tim teda je. Mára na tom něco strávil.
Tobě jde o navi a velkou obrazovku a abys nemusel řezat palubku?
Tak v tom případě si pořiď 1DIN rádio s navigací s vyjížděcí obrazovkou.
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 15. bře 2011 21:17 #68151

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
hned sem si vzpomněl že ti to dělal Marek ale najit ten tvuj zapomenutej topic celkem mazec :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

instalace orig,. rádia + navigace vw do t4 15. bře 2011 22:49 #68161

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Jojo, to si dobrej. Hned jsem si řikal, že jsi asi nešel uplně na jisto a že to muselo chvilku trvat OK!
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.124 sekund

Login