Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Pioneer Avic 900 problem

Pioneer Avic 900 problem 01. čen 2011 22:45 #74155

• pavelbed1
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec všem ,tak si jezdím poslouchám a najednou nastartuju a můj avic ani necekne .Nejblbější je to ,že před 4 ma měsícema skončila záruka .A tak jsem pročetl net a co jsem nenašel.Takovejhle případů je deset na jednom foru a všichni popisujou stejnej problem prostě černá obrazovka a nic nejde.A na co jsem nepřišel v Aviku jsou Win CE což není nic světobornýho ,ale do těch nahráli borci z pioneeru svůj soft a do něj asi nahrály takovou vychytávku ,která mě můj avic kousne a basta.A řešení ??? No kup si od nás SD kartu s aktualizací map a pomocí ní si to znova rozjeď.Samo sebou se ta karta od pajonýráků nechá slušne zaplatit.No a proč to sem píšu? Abych poradil těm co chcou investovat do svého multimédia v autě nemalej peníz ,tak kupte kabky bez softu ,protože jinak Vás má ten co to naprogramoval v hrsti ,tak jako mě.A jak jsem to nakonec udělal ,abych mohl používat všechno to co jsem za drahej peníz pořídil ? Nakopal jsem tam podle různejch for a webů moc softů a laboroval 3 týdny ,než jsem jsem poskládal to co funguje a hraju -teda zatím,otázka je jak dlouho. :lol:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Pioneer Avic 900 problem 02. čen 2011 21:29 #74208

• Transportérák
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 21
Tak to jsem rád, že jsem šel od Pia nakonec ke Kenwoodu...Teda snad se mi tohle nestane :-k
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login