Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Napájení rádia vs. klíček v zapalování

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 07. čen 2011 05:23 #74359

To, že to není zrovna nejideálnější je mi jasné, jen už jsem se svou elektroznalostí v koncích.... :(
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 07. čen 2011 11:45 #74376

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
tak až pojedeš kolem Řečkovic, tak se zastav, přehodíme to :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 07. čen 2011 18:47 #74399

:-" :goodman:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 21. čec 2011 18:35 #76769

  • Slifa
  • Avatar uživatele Slifa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 0
Cau panove.Zadělaval jsem si ted hudbu a mimo jinyho jsem si zapojil radio na druhou baterku pod sedačkou...chtěl jsem ho zapinat nezavisle na kličku,tak jsem ten spouštěci kablik od spinačky přidal ke stalymu + na radiu.Radio normalne vypinačem zapinam a vypinam a nikde nic nesviti,nebzuči...prostě žadnej dukaz toho,že by to mělo timto zpusobem nějak samovolně vybijet baterku...
Jestli byste me to mohl někdo objasnit..dik
Caravelle 2,4D---2,4TD...o poznání jiná jízda...2,5Tdi 111kw...nebe a dudy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 21. čec 2011 18:49 #76770

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
+ od druhé baterie musíš připojit na oba + na rádiu...ne na kabel spínačka > rádio. Na rádiu to jsou žlutý a červený kabel.
Potom ti rádio pojede mimo klíček a zapínat ho budeš tlačítkem na rádiu.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 21. čec 2011 20:57 #76781

  • Slifa
  • Avatar uživatele Slifa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 0
jo jo,ja to tak mam.Ja jsem se asi spatne vymačknul :oops: Zajima me,jestli to takhle nejak samovolne vybiji baterku,jak to tady nekdo psal...Podle me je to blbost.
Dik
Caravelle 2,4D---2,4TD...o poznání jiná jízda...2,5Tdi 111kw...nebe a dudy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 21. čec 2011 21:19 #76783

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Vybijí to stále stejně někdy "až" kolem 20mA záleží na rádiu :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 22. čec 2011 08:05 #76809

Na AHC píšou, že hlavně Alpinky rádi takhle "cucaj" proud...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 22. čec 2011 08:36 #76811

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
No na aku lze změřit odběr při vyplém motoru.
A pokud je odběr vyšší,tak na pojistkách lze změřit,co konkrétně ho vlastně saje.
Alarm,audio,HF,příslušenství,cokoliv...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 30. čec 2011 11:39 #77213

Pokud řešíte jestli autorádio cucá baterku ,pokud je vypnuté,tak věřte,že cucá.Je to tím,že vypínač -většinou už rádia nemají a je na nich nějaké tlačítko,které to rádio vypíná.A díky tomu tlačítku ,tam musí být pod napětím nějaký spouštěcí obvod co pořád cucá štávu.Další obvod co v rádiu cucá je paměť ,která je živená i pokud je rádio vypnuté.Je fakt ,že odběr těchto obvodů je minimální,ale pokud se autem moc nejezdí,tak zvlášť v zimě je i toto málo pro nedobíjenou beterku špatné.Nemluvě o tom,že v autě je takovejch cucalů mnohem víc ,již tady někdo psal a v součtu to může dát i třeba ampéru a to už není zrovna málo.Pokud chcete mrknout na to kolik si tyto zařízení berou a nemáte měřák ,tak nejjednodužší je vše vypnout a jít odpojit plus svorku na baterce a pokud se při jejím odpojení zajiskří,mezi svorkou a kontaktem baterky ,tak věřte ,že si to cucá docela dost.Protože pár milíků by moc velkou jiskru neudělalo,ale ampéry už trochu jiskří.Nezapomeňte při tomto testu na zakodování rádia !!!!! Takže bez kodu to netestujte.Pokud máte ampérmetr ,tak mezi to rozpojení vložte ampérmetr a změřte.Podle jednoduché poučky,že pokud mám 100 Ah baterku ,tak to znamená mohu cucat 1 Ampéru 100 hodin a pak baterka klekne.Pokud by řeba vše bralo 0,5 Ampér tak ta baterka bude v pohodě cca 8 dní a vdá to .Pokud budu u auta oxidovat s měřákem dám sem kolik cucá T5 v základu s alarmem a audiem a zesákem ve stanby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 12. srp 2011 09:25 #77776

  • Peťa
  • Avatar uživatele Peťa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 0
Rádia nežerou zase tak moc, většinou jenom pár mA. Horší je to s další elektronikou. Většinou se pohybují klidové odběry mezi cca 50mA až 130mA. Například taková Fabia 1.2HTP si bere 130mA v klidu, z toho 105mA vezme řídící jednotka motoru! Rádio, alarm s dálkou, budíky s hodinama si se rozdělí o zbývajících 25mA. Oproti tomu Toyota Yaris I si vezme cca 45mA - dálkový centrál, imobilizer, rádio Pioneer, palubní PC.
Všeobecně se dá říct, že koncernová auta mají největší klidový odběr (vyzkoušeno Fabia I, Golf, Passat, Ibiza). Samotné rádio většinou baterii hned tak nevybije, to by musel být nějaký extra žrout a na toho jsem ještě nenarazil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 31. říj 2011 09:29 #82214

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18

Peťa napsal: Rádia nežerou zase tak moc, většinou jenom pár mA. Horší je to s další elektronikou. Samotné rádio většinou baterii hned tak nevybije, to by musel být nějaký extra žrout a na toho jsem ještě nenarazil.


Ale já mám zkušenosti,že auta,která jsou v původním stavu,tak mají aku běžně 10let starou,jsou to nafty a startují i mínus 20 na brnk.

A jakmile tam někdo dodělává nějaké příslušenství,tak aku mění mnohonásobně častěji,běžně co 4roky a v extrému každou zimu,protože klidový odběr je šílený a tak snižuje kapacitu,až máš nakonec třeba jen 30% kapacity a to již na stratování v zimě nestačí,protože je tam méně i startovacího proudu.

Je to složitější,ale nejjednodušší je mít rádio na vypínání klíčkem a vše další,pokud je to možné, taktéž.

Zejména to platí pro ty,co mají auto v plné palbě a je tam tolik výbavy,že to saje jak čert a jezdí krátké trasy,a ještě jezdí manželčiným autem no a nestíhají aku dobíjet...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 31. říj 2011 09:39 #82216

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
Po připojení baterie to vždy zajiskří a to výrazně protože najíždí palubní elektronika je třeba počkat až usne a pak bude měřený výsledek přesný.Pak je třeba brát v úvahu,že při -10 je kapacita baterie o 30% nižší než v +5st.
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 31. říj 2011 16:37 #82247

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
No musim se přiznat, že jeden čas sem měl baterii "u motoru" tak drancovanou "elektrnikou",že jsem po 3dnech stání nenatočil a to i v létě! Proto jsem vše ohledně muziky a zabezpečení přepojil na baterii pod sedačkou a je klid s tím, že jsem i poupravil zapojeni muziky, zesilovace se nespinají radiem jak je normalní, ale dobijením "D+" tím pádem mohu poslouchat radio či čučet na film s minimalním odběrem autoradia.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Napájení rádia vs. klíček v zapalování 31. říj 2011 17:39 #82250

Auto1 napsal:
...A jakmile tam někdo dodělává nějaké příslušenství,tak aku mění mnohonásobně častěji,běžně co 4roky a v extrému každou zimu,protože klidový odběr je šílený a tak snižuje kapacitu,až máš nakonec třeba jen 30% kapacity a to již na stratování...



No ono hlavně do nových aut není sranda jen tak něco někam připojit, to jistě...Auto resp. el. větev pak neusne a je vymalováno. Když elektrikář ví co a jak kam připojit, pak není problém po 14-ti denním stání na letištním parkovišti natočit třeba A8 12W v počtu ŘJ atakujících 100kusů a odjet. Je běžné dnes připojovat do všech aut cokoliv (např. satelitní hlídání) a problém to není. Musí se ovšem vědět kam to napojit.... :idea:
Dá se tím dnes dost dobře vydělat a nebo taky "vydělat" bohužel.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.200 sekund

Login