Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Když na lyže tak do ALP - se Zevlem

Když na lyže tak do ALP - se Zevlem 14. lis 2012 18:49 #107033

No vzhledem k tomu že tyto oblasti zatím neznáme tak vodítkem je že sme dva dospělí a 3 děti do 10 a 1- do 12. Většinou se nám moc nedaří najít ubytování páč 6 kousků po hromadě je problém, ale nejsme nároční dokážem se vejít i do 4 lůžkáču no a samozdřejmě kdyby byly sjezdovku s ohledem na děti a v dosahu. Díky
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Když na lyže tak do ALP - se Zevlem 15. lis 2012 12:48 #107099

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
No, v dosahu zamená pro každého něco jiného, pro mě třeba i 60km od střediska, pro někoho třeba před barákem zastávka skibusu a pro dalšího 10m od sjezdovky.
Je to hlavně o tom, kolik seš ochotnej za ubytko zaplatit, čím větší komfort dopravy do střediska, tím samozřejmě víc zaplatíš. My bydlíme většinou na zemědělských usedlostech ze kterých to máme ke středisku cca od 5 do 20km autem. Někde se dá dojít i ke skibusu a dojet tam ním.
My jezdíme všichni dospělí, tak to budete mít krapet levnější než my ale většinou se platí cena za apartmán (pro 4-6osob cca 50-70€/noc) + ubytovací poplatek obci (dospělý cca1,5€, dítě většinou do 15-18let zdarma) + závěrečný úklid (30-70€).
Mě osobně by se s dětmi líbilo v menším středisku s méně lidmi, se sjezdovkama středně a méně náročnýma, můj tip pro tebe je Grosseck-Speiereck, nebývá tam příliš přeplněno a dobré zázemí co se týče občerstvení i WC tak vpodstatě u každé sjezdovky, když budete chtít vidět megastředisko tak za půl hodinky skibusem jste v Obertauernu.
Dobré by to mohlo být i ve středisku Rauris, jen je trošku dál od ubytka a malinko víc lidí.
Napiš mi SZ a nějak to vymyslíme.
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Když na lyže tak do ALP - se Zevlem 30. pro 2012 12:51 #110194

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
Nechtěl sem to sem dávat zbytečně protože jsme měli plno, ale uvolnily se dvě místa, tak kdybyste někdo měli zájem budeme rádi.

3-6ledna

Tentokrát máme v plánu navštívit více lyžařských středisek v dosahu apartmánu u Města Taxenbach
Vzhledem k dobré poloze apartmánu máme v blízkosti několik velkých středisek například Bad Gastein-35km, Saalbach-Hinterglemm 30km, Dienten 20km, Rauris 15km. Po cestě tam bysme se chtěli stavit na Hauser Kaibling-Schladming, tím si ušetříme víc než hodinu lyžování a večer by jsme dojeli na ubytko. To se ještě domluvíme po cestě podle aktuálních podmínek a počasí.
Ubytování 3noci v apartmánu pro 6 osob s vybavenou kuchyňkou kousek od města Taxenbach.

Příspěvek na ubytování je 1400,-kč za osobu
Příspěvek na dopravu 1100,-kč za osobu, ale klidně můžete přijet svým autem

Děkuji za pozornost ;)
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Když na lyže tak do ALP - se Zevlem 01. led 2013 22:52 #110375

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
Hele toš teď už je z toho opravdu last minute, nechcete si někdo levně a dobře zalyžovat?

Když budete dva, tak to dáme za 2500,- oba ať se nám to aspoň zaplní.

:help
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.196 sekund

Login