Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Chorvatsko - jezdit tam vůbec?

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 22. čec 2015 19:28 #157419

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Padělání veřejné listiny. Tak to bych nikomu nedoporučoval. To si raději připlatím za mýto.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 22. čec 2015 23:15 #157432

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Vašek má pravdu.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 23. čec 2015 01:25 #157439

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Da se prece koupit i snizeny podvozek a na zaklade papiru k podvozku to zapsat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 28. čec 2015 00:15 #157605

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Vrátili jsme se v sobotu, tentokrát o skoro 5 dní dříve než byl plán. Na odjezdu jsme se zpozdili, v sobotu 11. 7. došlo k dalšímu, už 5. pokusu o vraždu mé manželky, policie to zmařila v zárodku, najatí vrazi dopadeni, ale museli jsme počkat, než proběhnou první výslechy kvůli možným identifikacím a tak jsme odjížděli až v neděli 12.7. kolem 17. hodiny odpoledne. Ve čtvrtek před odjezdem se v dané souvislosti uskutečnil jiný pokus o vraždu, skoro podařený, ale napadená osoba po několika operacích přežila, pachatelé dopadeni a přiznali se a hlavně upozornili na připravovaný sobotní útok. Byli jsme pod Dubrovníkem v Kupari, měli jsme tam základnu. Letos to bylo k nevydržení, obrovské vedro přesahující 40 stupňů, v okolí (Pelješac a kousek nahoře v Bosně u Trebinje) lesní požáry, moře klidné jako bazén v Podolí, ani kousek větru. Pes si horkem okousal chlupy na zadku až na kůži. Chorvati agresivní, slovně i činy, v kempu mi ukradli 1 matici z kola a další 3 povolili, kolo vypustili, ale naproti kempu byla pumpa, takže zrovna to poslední problém nebyl, i když byl 4 km daleko servis Hyundai, matici pro mě neměli nebo mít nechtěli, a tak jsem 6 hodin jezdil po různých železářstvích, než jsem sehnal jakousi provizorní náhradní matici, která šla namontovat a pak dojet bez problémů domů. Taky ukradli komínek od trumatiku u karavanu. není mi jasné, k čemu jim může být dobrý. Ceny někdy i více než o 100 % vyšší než vloni, hlavně pivo a jídlo. V přepočtu Karlovačko v hospodě za 76 Kč. Už to není jen o tom přizpůsobit se jim, ale také o tom, jakou kvalitu za ty peníze dostanu. Zasekli jsme se, po dohodě se ženou a programově jsme se rozhodli jim nedat vydělat nad úroveň nejnutnějších výdajů, takže jsme si přivezli zpátky skoro 20 tis. Kč po opětovné výměně peněz, což se nám stalo poprvé. Obsluha v kempu jako gestapo, zadrželi pasy a že prý je vrátí jen oproti zaplacení pobytu, že prý Češi kradou. Znemožnilo nám to cestu do Kotoru. Cesta tam přes Bosnu v pohodě, přes Jablanicu, Jajce, kolem Neretvy, Mostar a Trebinje, v některých úsecích 16% stoupání, s karavanem dost peklo. Zpátky cesta lepší, doporučuji cestu Bosnou z Trebinje na Sarajevo, vede to skoro z poloviny národním parkem, nádherné scenerie a malebné restaurace s dobrým jídlem a cenami zhruba jako u nás. Taky lidi tam příjemnější. Jak nás sleduje teď policie přes mobil manželky, kam si vrazila vlastní sledovací čip, tak "světlými okamžiky" bylo po příjezdu SMS pozdrav s přáním hezké dovolené a podpisem Vaše PČR, (analogie známého vtipu "Dobré jitro, tady Vnitro", ale v holé skutečnosti). Po přejezdu zpět do Maďarska totéž s textem "Vítáme Vás skoro doma". Ceny nafty v Bosně mezi 29,50 až 29,90, v Rakousku 29,80. V HR jsme brali jen jednou v Osijeku asi 16 litrů, cena něco přes 34,- Kč za litr. Háčko jelo jako tank, naprostá spokojenost i v těch příšerných vedrech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 28. čec 2015 08:09 #157612

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Ty jsi nebyl na dovolené ! Ty jsi přepisoval scénář k " To je vražda napsala " a dal jsi to i sem ! :ohmy:
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 28. čec 2015 09:09 #157615

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jo, takhle teď asi 4 měsíce žijeme. Já asi půjdu také k soudu. V době, kdy to ještě policie neřešila, neb nechtěla, jsem musel zasáhnout na obranu i já a vytáhl jsem proti těm gaunerům pistoli. Bylo to o Velikonocích. Potom jsem několik týdnů ženu po nocích hlídal s krabicí sám, určitým lidem jsem musel třeba vjet do cesty, aby jí nemohli sledovat nebo naopak sledovat je. Pak jsme si někdy začátkem června, když přituhlo byli popovídat s policejní inspekcí a věci se k sakru pohnuly. Mimochodem v důsledku toho, co se děje s námi bylo zřejmě odhaleno na základě povídání těch zločinců několik starých letitých vražd a také hřbitov té zločinecké tlupy. Byly tam vykopané a připravené 2 čerstvé hroby. My se ženou máme bojovnou povahu a před zlem a špatností nikdy neustupujeme.

Jak jsme se vraceli z HR, (nevydržel jsem na D1 poskakovat na panelech, to auto mě vyloženě bolelo a u Bíteše jsme to ohli doprava a jeli po pěkných cestách přes Žďár n. S a Havlíčkův Brod a pak z Kolínské centrem Prahy, i když to bylo asi o 30 km delší), tak v sobotu kolem 7. ráno na Kotlářce v Praze se vedle nás postavil v levém pruhu na křižovatce T5 červené barvy s nápisem vašeho klubu a s číslem středočeským. Posádka na nás koukala jako by si nás chtěla ochočit. Já na ně asi dost nerudně, protože jsem v té době měl najeto prakticky non stop kolem 1 200 km z Bosny od Sarajeva přes Maďarsko a tak trošku jsem se už cítil po 21 hodinách jízdy dost neosobně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 01. srp 2015 09:44 #157738

A nyní zpět k Chorvatsku. Promiň Espero.
Jedu v neděli 9. 8. asi kolem 7 - 8 h ráno z Brna směr Zadar. Nejede někdo taky v tu dobu?
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 01. srp 2015 13:04 #157743

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Jedes prez Madarsko je to lepsi cesta. My jezdime vždy vecer v Brandysa v 18-20hod a prez noc. Jsou prazdne silnice a v Madarsku jsem jel 200km sam po dalnici.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 01. srp 2015 22:46 #157746

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114

ranostaj napsal: A nyní zpět k Chorvatsku. Promiň Espero.
Jedu v neděli 9. 8. asi kolem 7 - 8 h ráno z Brna směr Zadar. Nejede někdo taky v tu dobu?

Třeba se potkáme-my též v neděli,ale v 19.oo-20.oo z Pv dvě auta,stejný směr,jen jiné městečko.
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 02. srp 2015 09:16 #157752

Hm, to je na mne pozdě, na noc už to v mém věku nedávám.
A kam jedete, my přesně na Biograd, mám tam rezervaci apartmánu. Pláže na Pakoštane, výlet asi Zadar, Šibenik, možná Split. Rodina tam nikdy nebyla, já před 40 lety ...
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 02. srp 2015 10:09 #157757

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Doporučuji navštívit Plitvická jezera. Je to na celý den ale stojí to za to. Pokud pojedeš Gratz, Maribor, Zadar , Biograd tak to máš skoro po cestě.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 02. srp 2015 10:42 #157758

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Bývalý skorošvagr tam má koupený domek,takže přijedu k nim,zaparkuju a do 20.8. nesedám za volant-už to tam znají,tak nám vše prý rádi ukáží a provezou. Navíc je zbytečné jezdit dvěmi dodávkami a ještě má i 30ti koňový člun na výlety-tak to bude asi jediné,kde si stoupnu za volant :cheer: Budeme v Karin Gornje.
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 02. srp 2015 11:26 #157760

Hm, já nevydržím zase sedět 10 dní na jednom fleku. Možná bychom mohli udělat spřátelený výlet, ale google nevygooglil polohu ... Pokud by Ti nevadila návštěva, dej přesnější polohu. Jinak asi 22. 8. v Olomouci, podle Tvého odjezdu ... :-)
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 02. srp 2015 17:22 #157764

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Jel nekdo tuto cestu ?Jsou nake zkusenosti
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko - jezdit tam vůbec? 03. říj 2015 16:34 #159346

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Po letošní delší dovolené, kterou jsme rozdělili na tři díly, kdy jsme procestovali 12 zemí Evropy a strávili v zahraničí cca 50 dní dávám se spožděním malý report. První díl dovolené jsme proflákali u moře s našimi kamarády na Istrii. Druhý díl jsme procestovali Chorvatsko, Bosnu a Černou horu. Z těchto dvou dílů dovolené jsem hodně zklamán, proto že jak jsem dříve psal z chování chorvatů jsem zklamán a určitě se do Chorvatska jen tak brzy nevrátím. Třetí a nejlepší díl dovolené byla cesta Slovensko-Maďarsko- Rumunsko-Bulharsko-Řecko a z5 přes Makedonii a Srbsko. Po této cestě musím říct, že jsem se zamiloval do Rumunska jak 13ti letý kluk do sousedovic 18ky. Rumunsko je krásná ikdyž chudá země. Nejvíc mě dostali lidi, kteří jsou proti chorvatům slušný, srdečný, uctivý a neskažený západním stylem života kdy se kouká jen na to jak turisty obrat o peníze. To samé platí o bulharech a řecích ikdyž v Řecku to už nebylo takové jako v Rumunsku. Poslední díl dovolené jsme byli 3 týdny mimo ČR a najezdili jsme 5500 km. Za tuto dobu se mi nestalo, abych měl jakýkoliv konflikt, aby mě někdo chtěl oškubat o peníze nebo abych se setkal s tím, že jsem někomu na obtíž jako v Chorvatsku. Prostě mě to utvrdilo, že do Chorvatska už nééééé. Navíc do Řecka např. do profláklé Leptokarye je to 1600 km a zaplatíte při měsící pobytu na dálničních poplatcích tam a z5 cca 70 eur. Oproti tomu jen měsíční dálniční známka na Tčko ve Slovinsku za 60 eur. Ceny PHM ( krom Makedonie kde je nafta za 25 Kč ) a potravin v supermarketech jsou srovnatelné s ČR. Ceny kempů v Řecku jsou nižší nebo stejné jako v CHorvatsku. Za kemp jsme platili 15 - 21 eur a standard stejný. Tak že příští dovolená je Rumunsko včetně moře nebo rovnou Řecko, ale už určitě néééé Chorvatsko !
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od TK.
Vygenerováno za 0.285 sekund

Login