Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Dovolená 2016

Dovolená 2016 01. čec 2016 09:06 #168537

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Přes všechny peripetie, které letos prožívám, jsem se dnes nakonec rozhodl, že s nejvyšší pravděpodobností 8. 7. ale mohu trochu i posunout v řádu dnů, vyrazím na expedici do Albánie, celkově tak na 12 dní. Letos po mnoha dlouhých letech úplně sám, ale zvyky se měnit nemají, ať se děje co se děje.
Trasa tam: 1 397 km – Suchdol n. L, Gmünd, Stockerau, (A), Bratislava Petržalka, Rusovce (SK), Györ, Szekesfehérvár, Mohácz, (H); Osijek (HR); Sarajevo (BiH), Podgorica (MNG), Shködra, Lezhö a dále k moři na pláž.
Na pláži jsem rozhdnut zaparkovat a pár dní přespávat v Kim-Ir-Čongovi a místo jsem vybral tak, že v blízkosti jsou 2 restaurace či bary, (pro elementární denní zázemí). Jinak do nejbližšího města na nákupy bude asi 12 km daleko.
Trasa zpět: 1 524 km - Shködra (A), Bar, Sveti Stefan, Budva, Kotor (MNG), Dubrovnik, Metkovič (HR), Mostar, Jablanica, Jajce, Prijedor, Kozarska Dubica (BiH); Vrbovec, Križevci, Novi Marof, Čakovec, Mursko Središče (HR); Lendava (SLO); Szombathely, Köseg (H); Oberpullendorf, Wiener Neustadt, St. Pölten, Krems, Zwettl (A); České Velenice a domů.
Trasa je vedena tak, aby byla pokud možno zajímavá (chci m.j. navštívit v Sarajevu muzeum Fr. Ferdinanda dËste, který tam byl, předevčírem to bylo 102 let, zavražděn a jiné atrakce) a rovněž tak, aby nebylo nutné brát naftu v Chorvatsku neb mě Chorvati s..ou a nechci jim proto dát vydělat peníze. Chorvatsku se však při cestě vyhnout nelze, protože přes Rumunsko by to byla zajížďka. A také je vedena místy, kudy se běžně do těchto končin nejezdí. Ani kilometr cesty nevede po dálnici, je to zbytečné, protože sama cesta je cílem, tak proč polykat kilometry, že?
Náklady na naftu odhaduji na 7 600,- Kč celkově.

Takže jestli někdo byste chtěli, přidejte se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Dovolená 2016 01. čec 2016 10:42 #168538

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Až budeš projíždět Černou Horu mě se líbilo v Sutomore tak tam pribrzdi když budeš chtít
Odsud je už Albánie na dohled

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od rstd.

Dovolená 2016 01. čec 2016 18:14 #168544

Doporucuji jih francie povance . levy breh delty reky Rhone . jede se tam prez odsolovaci jezera. . když prijedete na místo tak si zaparkujete na piscite plazi je tam spousta odstavenych karavanu ale nikdo nikde. taky veky raj na zemi :cheer: :cheer: :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená 2016 03. čec 2016 00:22 #168556

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jo jo, v Provence jsem byl už 2x.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená 2016 03. čec 2016 19:35 #168561

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

Touny bee napsal: Doporucuji jih francie povance . levy breh delty reky Rhone . jede se tam prez odsolovaci jezera. . když prijedete na místo tak si zaparkujete na piscite plazi je tam spousta odstavenych karavanu ale nikdo nikde. taky veky raj na zemi :cheer: :cheer: :cheer:

Tohle místo:

Známe.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená 2016...Alpy -Rakousko.. 31. srp 2016 22:25 #170039

  • WIK
  • Avatar uživatele WIK
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 141
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Tak, já také s malou troškou do mlýna, tuto sobotu jsme se s rod. vrátili z krásných míst Gmunden , Hallstadt a Dachstein . Necelých 6 hod. s malými přestávkami ,po krásných dálnicích -spousta nových tunelů ,výjezd s republiky -přes Dolní Dvořiště - Linec- Gmunden- Hallstat- Gosau -Bad Ausee- a okolí s dalšími jezery atd. V každém místě dostatek parkovacích míst , místy placených ,ale dostatek míst i u jezer a na krajnicích. Skoro všude atrakce pro děti, hřiště vše volné a dosti míst i v okolních vesnicích . Městečko Hallstadt je napsáno na seznamu UNESCO ,a to je snad nejvíce navštěvované... a světe div se - nejvíce je tam Číńanů ,vše fotí lezou na soukromé pozemky atd. a dle místních si prý v Číně stavějí to samé městečko se vším všudy.. holt rarita. Díky super počasí po celou dobu se dalo koupati i ve vyšších polohách a v potocích-či říčkách . Po výletě na vršky pohoří Dachsteinu- kde je ledovec krásně viditelný ,pěkné cesty a horské chaty-restaurace ..a za lanovkou je hospůdka s českým personálem a kde točí v nejvyšším místě -prý v Evropě ...Plzeńské pivko a číšník Petr tam už po několikátou sezonu pracuje. A málem bych zapomněl v Hallstadtu má rest. ,,kuchař Pohlreich ,mám to na fotce a i jako mnoho dalších míst a také ,,našich,, kolegů VW -vé ,,krabiček,, jezdí jich tam požehnaně ,nějaké jsem nafotil-T3,4 a 5-tek spousta. Pozdravil jsem jako člen cz. klubu -ve vedlejším penzionu ,,traktorové,,veterány ,kteří jeli na sraz k sousednímu jezeru a dal pár čs. piveček na cestu-byli moc vděčný a prý se ,,ozvou,, nějakou fotkou a pod. Až vše roztřídím pošlu ev. Ondrovi do kanceláře . Při cestě zpět jsem viděl směrovku na letiště Hostín, ale byl jsem přehlasován ....prý až příště a sám.Basta. Viděl jsem už fotky z této akce a velmi dobré. Tak snad jindy ...zdraví klubák WIK. Ahojka a hezké dny přeje všem kolegům . Sl. D.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená 2016...Alpy -Rakousko.. 04. zář 2016 17:54 #170107

  • WIK
  • Avatar uživatele WIK
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 141
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
..TAK V PONDĚLÍ POSÍLÁM PÁR FOTEK ONDROVI, SNAD TO ,,ZAVĚSÍ,, PO SKENOVÁNÍ NA STRÁNKY, JE TAM I PÁR STARŠÍCH VW AUTÍČEK, JEZDÍ JICH TAM OPRAVDU MOC... URČITĚ PRO EV. ZÁJEMCE BY TAM BYL NĚJAKÝ VYSNĚNÝ ,,KOUSEK,, -STAČÍ SLEDOVATI TAMNÍ INZERÁTY . Tot´ vše WIK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená 2016 07. zář 2016 17:09 #170201

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Kamarád organizuje malý poznávací zájezd do Izraele, týden vyjde na 30tis (letenka, jídlo, vstupy, autobusy, hotel...) a vypadli mu dva lidi. Nemáte někdo zájem? Odjezd 17. 11.

Já už tam byl...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.235 sekund

Login