Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se.

Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se. 11. čec 2017 00:05 #178240

Ahoj všem, upustil jsem od Řecka tak se chci zeptat co myslíte Italie na divoko ? Nějaké rady a typy? Nechceme platit moc za kempy atd. Dočetl jsem se že Kalabrie docela dobrý ale Sever horší a horší. Nějaké typy třeba kam se podívat nebo na osamocené pláže ? Co uprchlíci :dry: ? Další věc, nejede někdo z vás někam ? :P My by jsme se přidali pokud to bude k moři máme 1.9td starší T4cku predelanou. Díkec Téčkaři.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se. 15. čec 2017 21:29 #178349

  • sandy
  • Avatar uživatele sandy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
ahoj na polodivoko jsme byli jen jednou v chorvatsku na ostrove pag mini nudistickej kemp svaty duh stali jsme 3 metry od more sociálky cisty cena smesna mohu doporiucit ale je tam pisek všude proto jsme tam jeli ze byli deti maly aby jsme netrnuli strachy kde se na kamenech rozbijou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se. 16. čec 2017 08:13 #178355

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 558
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Z jakého důvodu jsi upustil od cesty do Řecka ?

V Itálii to bude s kempovaním na divoko asi v pohodě. V poslední době tam kempuje na divoko dost turistů. Hlavně těch hodně opálenejch. :woohoo:
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se. 16. čec 2017 21:24 #178374

Přitelkyně jede poprvé Tčkem do zahraničí a nechce tak daleko. Takže jsem to musel trochu upravit. Těch opalených se docela obávám

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se. 19. čec 2017 10:08 #178445

  • VWenca
  • Avatar uživatele VWenca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 58
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 6

Lukas.lakomy1 napsal: Ahoj všem, upustil jsem od Řecka tak se chci zeptat co myslíte Italie na divoko ? Nějaké rady a typy? Nechceme platit moc za kempy atd. Dočetl jsem se že Kalabrie docela dobrý ale Sever horší a horší. Nějaké typy třeba kam se podívat nebo na osamocené pláže ? Co uprchlíci :dry: ? Další věc, nejede někdo z vás někam ? :P My by jsme se přidali pokud to bude k moři máme 1.9td starší T4cku predelanou. Díkec Téčkaři.


Zdar, my mame Italii docela dost procestovanou. Na motorce jsem spal po cely Italii ve stanu, většinou u lesa, pole, nebo na vinicich. Nikdy jsem nemel problém, nikdo me nevyhodil. Jestli nechcete k mori, tak doporučuju Toskansko. Montepulciano a Montalcino jsou nejslavnejsi města co se tyka vina. Da se tam dobře najist i napit vybornych vin a jsou to krasy historicky mesta. V e vetsine mest (jsou na kopcich) byva před historickym centrem odstavne parkoviste za par korun. Vetsinou tam není moc plno a stoji tam prave obytnaky par dni. Takze tam se v klidu vyspite. Jestli by jste chteli k mori, tak to natahnete přes Pizu na Livorno. Hned nad Livornem je spousta peknejch kempu. Uprchlika jsem tady na severu zatím nevidel ani jednoho.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Itálie na divoko. Rady, typy. Přidal by se někdo ? Nebo jede někdo někam přidali by jsme se. 19. čec 2017 20:37 #178460

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
Do Itálie jsme koukli minulý rok a přidávám se ke skupině,že spaní v Téčku nadivoko v pohodě,nicméně,nechtělo se mi daleko,tak jsme to vzali přes Francouzské Alpy,sjeli k Pise na šikmou věž,kousek odtud chvíli na pláž a zase pěkně do Francie,tam bylo trochu čistěji :) .Ale uprchlíci nahoře žádní. Škoda,teď v pátek míříme jižněji,směr Portugal.
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od vwbentley.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.212 sekund

Login