Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Maďarské termály

Maďarské termály 01. říj 2018 22:04 #188683

  • TK
  • Avatar uživatele TK Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Přidávám tip na výlet do Maďarských termálů Pápa. www.thermalcamping.de
Tento prodloužený víkend jsme se rozhodli pro návštěvu termálu v Maďarsku ve městě Pápa . Je to cca 460 km od Prahy a cca 40 km od Gyoru. Kemp je krásný, prostorný s neskutečnými - čistými sociálkami. Každé karavanové stání má cca 100m2. V ceně ubytování je permanentka do termálu, který je hned vedle kempu. V provozu jsou 3 kryté bazény + jeden venkovní, restaurace atd. Cena za ubytování v rámci výjezdu karavanclubu vyšla na 660 Kč na noc - auto, karavan, 2 osoby, 2 psy, el. přípojka + permice do termálu. Akceptují ACSI kartu. V sezóně je v provozu dalších X venkovních bazénů + tobogány a další atrakce.


Budova sociálek.....




…...karavanové stání




.....termál




Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od TK.

Maďarské termály 02. říj 2018 13:34 #188691

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
To vypadá moc dobře,provoz kempu je celoročně?
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 02. říj 2018 21:38 #188706

  • TK
  • Avatar uživatele TK Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
To jsem nezjišťoval, ale není nic jednoduššího než se podívat na jejich web.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 02. říj 2018 21:58 #188707

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
My jsme chtěli tyto 3 dny také do termálů v Maďarsku, ale omarodil mi kluk, měl masivní řiťolití a nemohli jsme odjet, tak jsem dokončoval nátěry spodku na veteránu, abych mohl příští týden vyrazit na první veteránskou akci s rekonstruovaným Renaultem 11. My jsme chtěli jet do Györu, ale jen na den ale plný, neboli se 2 noclehy tam, pak to vzít do Esterhomu, do Visegrádu a přes Gabčíkovo zpátky do do Bratislavy a domů. Halt až někdy jindy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 03. říj 2018 21:02 #188724

  • TK
  • Avatar uživatele TK Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40

Zezi napsal: To vypadá moc dobře,provoz kempu je celoročně?


Kemp není celoroční a je uzavřen od 15.1. do konce února.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 30. dub 2019 13:08 #191938

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Před asi 2 hodinami jsem se rozhodl k uskutečnění následujícího výletu počínajícího zítra, 1.5. 2019:
Třeboň setkání bydlíkářů organizované na Caravan24.cz v kempu naproti Schvarzenberské hrobce. Tam budeme do pátku dopoledne. Te´d je tam ještě 25 míst volných.
V pátek dopoledne přes Znojmo a Břeclav - Kúty odjezd do Györu v Maďarsku, kde chceme být v sobotu a v neděli v termálech Rába Quelle, spát tam budeme nadivoko (víme kde). V pondělí pomalý přesun do Visegrádu přes Komarom a Estergom, tam prohlídka hradu a spaní do úterý nadivoko (víme kde). V úterý pak zpátky přes Slovensko, Štůrovo, Komárno, Gabčíkovo, Bratislava, tam spaní nadivoko pod Děvínem (víme kde) no a ve středu návrat domů. Samzřejmě, lze to zkrátit a jet domů rovnou už v úterý přímo z HU, kdyby něco.
Takže kdyby se chtěl někdo přidat, ať dá vědět a dorazí zítra do Třeboně na ten bydlíkářský slet a pak se pojede v pátek dál.
Ceny toho Rába quelle jsou špičkové - za rodinnou vstupenku od 9 do 21 hodin zaplatíte na den 8 650 Ft, což je 701 Kč.
Můj syn o tom výletě v tomto okamžiku ještě neví. On totiž má nařízené ředitelské volno ve škole 4 dny mezi svátky a tak jsem musel jako správná matka samoživitelka narychlo vymyslet, co s tím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 30. dub 2019 21:27 #191947

  • TK
  • Avatar uživatele TK Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
My jsme byli 18. - 22.4.také v termálech Pápa a také to bylo super. Navíc cena (také organizovaný caravanclubem) 2x člověk, 2x pes, auto, karavan, el. přípojka a neomezená permanentka do termálu 810 Kč na den.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 04. kvě 2019 20:41 #192024

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Do Maďarska jsme nedojeli. V opravovaném úseku silnice mezi Benešovem a Olbramovicemi ve středních Čechách jsme narazili do v cestě trčícího pruhovaného „žbrlení“, které mělo vyznačovat jízdní pruh, ale kdosi ho tam dal tak ležérně, že zúžil pruh až k neprojetí pro můj vůz široký 2,6 metru. Porazili jsme to žbrlení pravým zrcátkem. To se prorazilo skrz naskrz, což by ještě nebylo to nejhorší, ale úlomek proniklý dovnitř vevnitř poškodil elektrické vedení, vytrhl nějaké dráty a něco se tam zkratovalo. To, že nešlo ovládat zrcátko, by nebylo to nejhorší, ale po příjezdu do Třeboně, kde jsme měli v plánu pobýt první 2 dny cesty v kempu, se ukázalo, že jsou problémy se zamykáním vozu, který nešel zamykat a tento vůz nemá zámek mechanický, jen elektrický. Takže přímo z Třeboně jsem zjišťoval, kolik bude stát oprava a bylo mi řečeno, že cca 10 tisíc. To všem znamenalo věc oznámit na pojišťovně, i když budu platit spoluúčást 5 tisíc. Do opravny to povezu k Domanskému v Praze na Stodůlkách v úterý 7.5. Proto jsem se rozhodl v cestě nepokračovat a vrátit se domů, neboť s nezamykatelným vozem se do zahraničí jet nedalo. Naštěstí k jinému poškození vozu nedošlo, karoserie vyvázla bez poškození.
Tentokrát jsem rozhodnutý zjistit, kdo je investorem opravy a rozdíl škody vymáhat právní cestou, protože to, jak tam ty vodící překážky byly umístěné překračují všechny meze a bylo jich tam povalených velmi mnoho. Jak to tam vypadalo ukazuje fotka z úseku, kde se mi to stalo.
Jinak jsme v Třeboni strávili příjemné 3 dny, navštívili zámek, město a měli se v mezích možností dobře.



Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 04. kvě 2019 21:00 #192026

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Desítku za dírku v zrcátku a výměnu pojistky? To je slušný......
Jinak ta nehoda bude nejspíš :neprizpusobeni rychlosti jízdy stavu a povaze vozovky si myslím
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 04. kvě 2019 21:03 #192027

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Je to škoda, že vám to nevyšlo, já čekal recenzy na termaly a prd
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 04. kvě 2019 21:14 #192028

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
To nebude pojistka, mně se to po mnoha pokusech zamknout podařilo a pak to chvíli šlo, jenže jsme vůz zamkli a pak to zase pro změnu nešlo odemknout. A pro změnu asi půl hodiny jsem odemykal. Nevím, jak může být zrcátko propojené se zamykáním, ale nějak je.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 05. kvě 2019 10:14 #192031

  • TK
  • Avatar uživatele TK Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Než to dávat do servisu pokusil bych se vyměnit jen zrcátko které se dá koupit do 2500,- Kč na S-bazaru. Pokud by to bylo jen zrcátkem ušetříš 2500,- na spoluúčasti. S tím že budeš požadovat náhradu po stavební firmě nebo po ŘSD asi moc úspěšný nebudeš.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 05. kvě 2019 11:06 #192033

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No jo, jenže já to mám v záruce a nechci o ní přijít, i když by šlo asi jen o malý kousek záruky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 05. kvě 2019 11:34 #192034

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
pokud koupíš identické zrcátko a necháš si ho někde vyměnit,tak nevidím důvod,proč by Jsi měl přijít o záruku,když to nikdo ani nepozná ;)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Maďarské termály 10. kvě 2019 22:35 #192152

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dnes jsem v 17 hodin dostal SMS, že vůz je opraven a od pojišťovny přišel krycí dopis. Jenže jsem už byl z Prahy v Berouně a tak jsem se nevracel a dohodl telefonem, že to vyzvednu v pondělí 13.5. Cena opravy je 10 564,- Kč, pojišťovna bude hradit 5 564. Docela se mi to tak i hodí, jedu v pondělí na servis s mým veteránským Renaultem (výměna svíček, výměna řemenů, oprava-výměna šroubu olejové vany a oprava výfuku, má akorát 160 tisíc najeto a budou mi to dělat v opravně na Hyundaje v Hloubětíně u Hujera) a neměl bych zpět domů vůz. Budu se z práce v pondělí aspoň vracet Boxerem. Původní zrcátko mi vrátí, já ho nechám zrepasovat-zavařit (u firmy, co mi repasovala plasty na veterána - dělají špičkově), pak ho nastříkám na černou matnou a budu mít výměnný díl. Neměnili jen zrcátko, ale i plastový trojúhelník před zrcátkem, který byl škráblý. Ten ale budu stříkat bez opravy, je to jen povrchový škrábanec a jen proto, aby vypadal stejně jako to zrcátko.

Takže v sobotu bude vůz zprovozněný a budu se moci odpoledne stavit na STS u Křivoklátu s krabicí jako novou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.348 sekund

Login