Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: ITÁLIE - Kam se podívat?

ITÁLIE - Kam se podívat? 24. bře 2022 20:04 #205642

  • ooloo
  • Avatar uživatele ooloo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 1
Pánové zdravím. Chci poděkovat za diskuzi a tipy. V Itálii jsem byl asi 4x, ale pracovně. Jezdil jsem bourat kempy, je to už 10roků. Tehdy tam cestovky měly ještě stany. Nevím jak je to dnes. Rád bych rodinu do It vyvezl. Rád bych jim ukázal Elbu, Pisu, možná Benátky, San Marino... Můj dotaz je: Je možné v It najít ubytování bez rezervace, myslím nějaký apartmán, nemusí být u moře. V Chorvatsku jsme vždy takhle sehnali ubytko přímo na místě, ale s Itálií nemám v tomto směru zkušenost. V autě spát nechci, jsme čtyři. Do kempu také nechceme. Plán padl na srpen, jak jsem četl je to nejšpatnější termín, ale co se dá dělat. Díky za případnou odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ITÁLIE - Kam se podívat? 24. bře 2022 20:50 #205644

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Srpen je fakt nejhorší termín, protože Italové mají prázdniny. Pisa ,Benátky jsou v srpnu masakr. Mraky lidí,vedro....
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ITÁLIE - Kam se podívat? 24. bře 2022 21:16 #205645

  • ooloo
  • Avatar uživatele ooloo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 1
Ja vím, asi to to přece jen vzdám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ITÁLIE - Kam se podívat? 31. bře 2022 00:08 #205690

A proč ne do kempu?.Dá se tam pobýt i v hlavní sezoně...Ale musí se jet hodně na jihTam se dají sehnat apartmány i kempy.Například Tropea nebo Catanzaro,nebo třeba i severněji na Gargano....
Já letos taky uvažuji o Itálii.
Mám dlouho jednu představu : Jet nejdříve do chorvatského Dubrovniku ,z něj trajektem do italského Bari...a pak dále na jih až třeba na Sicílii.
Záleží kolik času máš na dvolenou.V Itálii je přes 2500 kempů.Některé (hlavně příměstské plážové bývají přeplněné),ale dají se najít i soukromé a s dobrou cenou.A téměř všude můžou vodní
psi a domácí mazlíčci.Odpoledne zajdeš do supermarketu na místní speciality + dobré a levné víno a party může začít...
A nemusí to být pouze u moře.Dá se pobýt i u některého z mnoha vnitrozemských italských jezer.například Lago Braciano nebo Lago Trasimento odkud je dokonce možné za hodku
dorazit přímestkým vlakem za mírný poplatek do Říma a užít si pizzu nebo Koloseum..:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od rasmussen.

ITÁLIE - Kam se podívat? 03. dub 2022 08:17 #205722

  • ooloo
  • Avatar uživatele ooloo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 1
No manželka o kempu nechce ani slyšet... Ano, Gargáno je pěkné. Byl jsem jsem v Rodi di Garganico a cesta do Vieste s krásnými výhledy. Ve Vieste je muzeum mušlí. Starobylá města na skále, úzké uličky.... Cesta trajektem je super nápad. Já tolik dovolené mít nebudu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od ooloo.

ITÁLIE - Kam se podívat? 23. srp 2022 20:38 #207175

Itálie - kemp Miramare u Punta Sabbioni. Není to úplně u pláže (asi 20 min. pěšky/5 minut na kole), ale zato kousek od přístavu, ze kterého jezdí lodě do Benátek. Stálo nás to asi 50 EUR na noc, chatka s klimatizací by přišla asi na 110 E (min. 5 nocí v sezóně). Lítačka na loď asi 80 EUR na den pro 4členou rodinu. Zato můžete jezdit během dne, jak se vám zlíbí. Jinak velikost kempu akorát, obchod, bazén, gril plácek a víc jsme nepotřebovali). Na placatění u vody moc nejsme, tak na pár dní na prohlídnutí Benátek a pár výletů kolem na kole to stačilo. Ten organizovaný italský chaos a vedro moc nemusím, tak jsem byl rád, když se přesunulo do Gesäuse v Rakousku.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.184 sekund

Login