Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Portugalsko po plážích bez campů

Portugalsko po plážích bez campů 06. říj 2011 12:45 #80216

• Vendys
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 174
Hele Espero , zbytečně se neurážej. Já si myslím ,že je úplně jedno jestli jezdím T4,T5 a nebo Hyundaiem. Jde přeci pouze o povahu lidí. Nechápu jak tě může urazit někdo kdo přispěl za více než rok 5ti příspěvky a ani není členem klubu. Ber ,že někteří lidé sem chodí pouze pro zábavu a urážky. Sám nemá ani v popisu co vlastní za auto. Takže klid a nohy hezky v teploučku.
Ps. Jediné na co tě upozorním je ,že ve tvém podpisu máš zveřejněny www stránky , které dle pravidel fóra jsou zakázané.

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG
Poslední úprava: 07. říj 2011 05:08 od Vendys.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Portugalsko po plážích bez campů 06. říj 2011 13:06 #80217

• Espero
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
xx
Peugeot Boxer 2000 Blue HDi L2H1 z 03/2018 barva červená Tiziano
Hyundai I 30 III kombi 1,6 CRDi, 103 KW 130 HP- barva modrá stellar blue metaliza
Renault R 11; 1,7i z 04/1985 - barva červená (vozidlo s průhazem historického vozidla č. 001940 od Asociace Veterán Car Clubů ČR)
Poslední úprava: 07. pro 2012 15:19 od Espero.

Portugalsko po plážích bez campů 06. říj 2011 20:53 #80258

• lada t5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Ahoj Espero, trochu bych to uvedl na pravou míru. Tady to forum se nazývá Transporter club, čímž je míněn právě a pouze VW Transporter, čili VW typu T. Tím narážím na Tvá slova o pár příspěvků zpět, kde píšeš, že to tu není primárně o typu auta. Je.
Tím ovšem nechci ani říct nebo naznačit, že sem nepatříš. Naopak - je to tu jednak o autech a také - a to hlavně - o lidech. Tudíž, pokud máš tu správnou krabičkovou dušičku a nehodláš tu dělat nějak výrazně propagaci čehosi co sem nepatří, budeš vítán. Nikdo nechceme, aby se nám z klubu stalo něco jiného, než momentálně je.
Místo Tvého odkazu v podpisu by asi bylo daleko přínosnější sem spíš dávat odkazy na Tvé články a cestopisy, které si velmi rádi pročteme a načerpáme nějaké tipy, rady, zkušenosti.
Jinak já sám jsem na Hyundai foru, najdeš mě mezi Getzařema pod stejným nickem jako tady a ani tam ani tady se nepokouším fora nějak spojovat, ani odkazy, podpisy či něčím jiným.
Doufám, že jsem to napsal dost výstižně jak pro Tebe, tak i pro někoho, komu by se Tvá přítomnost snad nezamlouvala.
Howgh.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Portugalsko po plážích bez campů 06. říj 2011 21:17 #80271

• Mates
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Láďo =D> OK!
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Portugalsko po plážích bez campů 06. říj 2011 21:33 #80275

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Pripojuji se. To jse napsal pekne

Portugalsko po plážích bez campů 06. říj 2011 22:59 #80282

No :) prostě nádhera =D> \:D/ =D> ,víme vočom to je OK! krásný fotečky D:_)1 d:_( D:_)1
Opel Cabrio 1,6 benzín,Bertone

fotečky - http://edaspekulantvw.rajce.idnes.cz/

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 07:40 #80296

• Espero
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
xx
Hyundai I 30 III kombi 1,6 CRDi, 103 KW 130 HP- barva modrá stellar blue metaliza
Renault R 11; 1,7i z 04/1985 - barva červená (vozidlo s průhazem historického vozidla č. 001940 od Asociace Veterán Car Clubů ČR)

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 07:50 #80298

• Sali
  • Uživatel
Tak to tady asi budes spravne. ;)
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 08:45 #80306

• kureci
  • Uživatel
drazi klubaci,
nechtel sem svym prispevkem nekoho pobourit, proto take ono "peace" na konci meho prispevku ;)
neregistroval sem se proto abych tu nekoho prudil, urazel, poburoval, probuh to ne, a jestli to tak nekomu vyznelo omlouvam se :oops:
jsem tu proto ze jsem si cca pred rokem splnil sen a stal se Teckarem, tedy komunity, ktera je tu jiz po nekolik generaci a dnes se jiz nebojim rict legendou! (nemohu si odpustit poznamku -espero promine- ze to hyundai s zadnym vozem nedokazal) Me tvuj prispevek cituji "Kdy by sis koupil jako já H1" v prvopocatku prisel jako by ses snazil cpat "neco" co "nekam" nepatri, navic vzhledem ke skutecnosti ze existuje hccz.cz. Proto ma rekneme neumirnena reakce, ale vazne sem to nemyslel zle ;)
ted kdyz ctu ze mate v klubu krabickaru co bys napocital na prstech jedne ruky chapu tvou pritomnost tady takze PEACE
Nechtel sem stepanovi zaspamovat paradni vlakno, ale dle vasich reakci sem povazoval za nutne se k veci vyjadrit.
Nasel sem tu spoustu uzitecnych rad, tipu a triku ktere mi zadny dealer nerekne (ma zkusenost -prijed - moc se neptej-stejne se ptas?-neprima odpoved -zaplat - odjed) a pomalinku se snazim take prispivat, nicmene koukam ze se mi to nedari az tak jak bych chtel :)
to Vendys: mazel uz by mel byt v podpisu OK!
T5 2007 128 ComfortVan

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 09:01 #80307

• Espero
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
xx

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 10:53 #80314

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
S tou manzelkou jsme na tom skoro stejne. A proto tecko neridi :-(

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 10:59 #80317

• kureci
  • Uživatel
jeste mi tak napada, abych nevypadal jako uplnej vyhranenec, ja osobne uvazoval o nove H1, byla by nová za cenu 3leteho tecka, jenze v zime s tou zadokolkou na listakach nic moc, navic ta variabilita interieru taky zoufala...

mimochodem tata mel prvni generaci accent ktereho prodaval pri 180 000km bez problemu, respektive auto po technicke strance bez problemu ten prodej byl slozitejsi. Ted ma SantaFe najeto 50 000 a nic, je spokojenej
T5 2007 128 ComfortVan

Portugalsko po plážích bez campů 07. říj 2011 11:57 #80324

• Espero
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
xx
Poslední úprava: 07. pro 2012 15:20 od Espero.

Portugalsko po plážích bez campů 10. říj 2011 11:59 #80621

• štěpán
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
No, nejsem tu pár dní a nestačím se divit. :-k
Proto prosím moderátora, aby veškeré příspěvky, které se nevztahují k Portugalsku, tipům na přespání, zkušeností, dotazů a podobně vymazal nebo přesunul do jiného vlákna.
Kuřecímu se nedivím, že napsal to co napsal, protože přípěvěk typu: "kdyby si měl H1..." tadyopravdu není na místě.
Abych se přiznal, měl jsem již rozepsanou odpověď ale pak sem ji raději smazal.
Po tvém (espero) vysvětlení chápu, proč pátráš po netu a hledáš podobné lidi, nicméně doporučuji ti fora typu caravan, caravanlife a jiné.
Tím nechci říct, že bys to tu měl opustit. Zde najdeš jistě také inspirace dost a dost a pokud dáš do správného topicu odkazy na tvé cesty, určitě si je rád přečtu.
Děkuji všem za pochopení.

Štěpán
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Portugalsko po plážích bez campů 05. říj 2012 11:02 #104650

• kasuh
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 15
Zdravím všechny, doufám že se Štěpán nebude zlobit že to tady trochu oživím.

Včera jsme se vrátili z měsíční cesty po západní Evropě. Na přibližnou mapku se můžete kouknout tady: http://ukaz.to/portugalskotc

ujeli jsme 7752 km
naftu jsem nakoupil za 18 500kč
poplatky za dálnice směr tam:70 euro (pouze za Francii, Španělsko a Portugalsko jsme jeli mimo dálnice)
poplatky za dálnice směr domov:40 euro (naprosto pohodová cesta, díky Štěpáne)
auto šlapalo jak hodinky a průměrná spotřeba byla 7,05 l/100 km (po dálnici se jelo cca 110km/h, po okreskách 90km/h.
Nejlevnější nafta Španělsko, Portugalsko a Francie cca 1,4
Spali jsme všude na divoko kromě Valencie a Lisabonu (kemp 15 a 21 eček), nikde nás nevyhnali, nebudili ani, nebuzerovali. Bylo po sezóně takže pláže poloprázdné. Byli jsme sice na jihu a víte co se o jižních národech říká co se týče bordelu, ale ve srovnání s Řeckem bylo všude vzorově uklizeno.
Co mě, ale na cestě nejvíc dostávalo byla obytná auta mladých Španělů a Francouzů, koupí náklaďák, dají do něj sporák, postel, gauč, dva psy, holku a jedou na výlet po Evropě, fakt masakr nejvíc.

nejlepší místa:
1. pláž Borderia (Portugalsko)
2. jezero Lagoa de Óbidos, kiterský ráj (Portugalsko)
3. Tarifa, pláž Cassa de Porro, kiterský mega spot (Španělsko)
4. jezero Leucate, kite spot (Francie)
5. celé západní pobřeží Algarve a Alentejo
6. městečko Sintra
7. jezero Lac de St. Pardoux (Francie)

fotky dodám později
Přílohy:
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)
Poslední úprava: 08. říj 2012 08:38 od kasuh.
Vygenerováno za 0.193 sekund

Login