Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto

Chorvatsko 02. čec 2015 12:14 #156934

Dobry den
V květnu jsme si zakoupili volkswagen multivan typ 7HC a chystali jsme se na dovolenou do Chorvatska. Tento klub jsem objevila až dnes, když jsem zčala pátrat, zda existuje půjčovna příčníku na VW.... Vím z historie inzerce a příspěvků, že to nemáte rádi, když se někdo přihlásí a hned něco chce, ale nejprve jsme se chtěla zeptat, zda už někdo byl letos v Chorvatsku a dokázalby mi poradit, kde natankovat, kde koupit dálniční známky a v jaké hodnotě.... Někde jsem si přečetla, že ve Slovinsku musí být známka na větší auto a nakonec ty příčniky...... Jedu já, moje dvě děti, náš pes, babička s dědou a dnes mi přišel doporučený dopis, že nám povolují vzít s sebou i dvě ďeti z ďetského domova, o které se již pět let staráme, ale mohly s námi jezdit jen po ČR.

Nemůžete mi ty příčníky prosím někdo půjčit 15 - 28.7., rakev mám. Omlouvám se, pokud to někoho rozčílí, ale mně by to pomohlo a dost usnadnilo celou naši výpravu. Děkuji všem za případné odpovědi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

chorvatsko kolik se plati 02. čec 2015 14:15 #156937

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tak, dovolil jsem si Tvůj příspěvek přesunout sem, aby nám tu nevznikalo příliš mnoho těch Chorvatsek....................

Já příčníky bohužel nemám, v tomto případě bych je milerád zapůjčil, především když čtu že bereš s sebou i děti z dětského domova.

Věřím však, že se mezi námi najde dobrá duše a pomůže................

Že, chlapi?

P.S. Ještě si doplň do profilu bydliště, ať víme z které části republiky nám tato žádost míří...................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

chorvatsko kolik se plati 03. čec 2015 09:52 #156965

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Jasný mám příčníky půjčím zavolej 602644655 jsem z Prahy
A v Croatia jsem byl muzu ti říct co a jak
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 03. čec 2015 13:08 #156968

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Super, díky kolego!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 05. čec 2015 12:43 #156996

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 558
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Ještě jednou se vrátím k poplatkům za dálnici v Chorvatsku:
Včera jsem zastavil na mýtě a slečna mi automaticky nasadila II. kategorii, tak jsem jí podal kopii TP ( mám v TP výšku 1,9 m ) s tím že jsem v kategorii I. Slečna začala studovat nějakou jejich příručku a ejhle vyšlo jí, že jsem vážně v I. kategorii. Celé to trvalo minutu a výsledek na krátkém úseku 26 Kun. Kdo bude cestovat třeba do Dubrovníku a z5 ušetří asi hodně peněz. :woohoo:
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 23. čec 2015 14:08 #157446

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Přátelé,teď jsem v chorvatsku na "dovolené" a celkem to tady jde,kromĕ toho nechutnýho vedra,cesta přes celé slovinsko bez problému a bez kontrol zdejších chráničů zákona, jen ta jejich drahá známka,jsme tu na 10 dní,tak sem koupil mĕsíční za 60€,rád jí nĕkomu ještĕ nadĕlím,kdyby byl zájem,chorvatsko taky pohoda až do cílové osady jménem medulin,kemp celkem pĕknej a uklizenej moře celkem čisté a mýtné 72 HRK
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 23. čec 2015 14:14 #157448

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Přátelé,teď jsem v chorvatsku na "dovolené" a celkem to tady jde,kromĕ toho nechutnýho vedra,cesta přes celé slovinsko bez problému a bez kontrol zdejších chráničů zákona, jen ta jejich drahá známka,jsme tu na 10 dní,tak sem koupil mĕsíční za 60€,rád jí nĕkomu ještĕ nadĕlím,kdyby byl zájem,chorvatsko taky pohoda až do cílové osady jménem medulin,kemp celkem pĕknej a uklizenej moře celkem čisté a mýtné 72 HRK
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 24. čec 2015 10:24 #157467

Ahoj,
jelikož jezdím několikrát ročně, odmítám Slovincům platit za známky a ta z principu, protože proč Vito platí 15€ a já mám platit 30€. Radši jezdím objížďkou, která trvá cca 30 minut tj. 1min./1€ :P. Na cestu jsem si už zvyknul a je to celkem jednoduché, cca 6km před Slovinskou hranicí odbočím na Murreck, pak Lenart, dále Ptuj a napojuje se to na posledním sjezdu na dálnici, který už je bez známky. Opačně je to zase sjezd těsně před nájezdem na dálnici. Za 60€ půjdu radši 2x na věčeři
.
VW T6 Beervan HL 2,0 TDI 4MOT 150kw DSG objednáno- prý už vyrobeno dodáno se zpožděním pouhých 3měsíců
VW T5 Juiceivan 2.0 BiTDi 132kw,DSG, 4motion prodán
Citröen C4 Grand Picaoso EXC 2.0 BHDi automat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 25. čec 2015 12:09 #157506

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Přesně jako Juicevan, jezdím ve Slovinsku okolo. S těma 60€ se už snad pos..li :sick: Navíc když stejně tak jako tak jedete třetinu cesty po nacpaný okresce. Zdržení je cca 20 minut oproti dálnici (celá cesta přes Slovinsko mimo dálnici na trase Graz - Maribor - Zagreb je cca 55min). Navíc se v Mariboru vždy zastavím nakoupit jídlo v místním EuroSpinu :). Mají tam super ceny. Jiank poznatek z Chorvatské Cestaríny - kategorie aut se rozdělují podle výšky vozidla automatickou fotobuňkou. Kategorie 1 (osobák) je do 1,9m, kategorie 2 je nad 1,9m. Moje T4 má v TP 192cm, ale mám vzadu pružiny ze Syncra, takže to mám fest nakoplý i naloženej. První úsek dálnice (do Záhřebu) jsem jel jako Kat. 1, druhý úsek do Zadaru jsem jel jako Kat. 2 :D Zpět to bylo to samý. Asi každou cestarínu dělala jiná firma :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od durisa.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 25. čec 2015 13:10 #157507

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 558
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Já jsem projel celé Chorvatsko až do ČH a koukal jsem po "fotobuňkách" a žádné jsem neviděl. Na každém mýtě jsem tasil kopii TP a vždy to vyšlo. Dokonce jedna slečna na mýtě studovala nějakou jejich chytrou knihu a vyšlo jí že jsem doopravdy v 1. skupině.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 25. čec 2015 22:07 #157529

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
No já sem jel přes celý slovinsko až do koperu,tak se mi to celkem vyplatilo než se motat po okreskách,kdybych jel někam dolů,tak to taky vezmu kolem a m
neplatím ..
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 29. čec 2015 14:51 #157658

  • Laci
  • Avatar uživatele Laci
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 45
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
Dnes príchod do Trogiru a na mytniciach auto zaradené do druhej kategórie. Mám T5 Caravelle.
Prekvapila má maďarská známka a skupina D2. Roky využívam HU diaľnicu na osobaku a dodávke do 3.5t a doteraz som neregistroval D2-jku(do 3.5t,nad 7mist na sedenie).
Našťastie si ma pumpár všimol keď som prichádzal :)
T5 Caravelle 128kw
Landrover Discovery 2
Ford Focus 1.8tdci

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 11. srp 2015 22:51 #157981

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 657
  • Obdržená poděkování 3
Mám v tp 1,9,zkoušel jsem to s okopčeným techničákem,bohužel bez úspěchu.Prej kat II je 1,9 včetně ;) Tak jsem hnal dolů po staré.
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw
felicia kombi 1.9 D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 11. srp 2015 23:41 #157984

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Ahoj to je blbost. Je to do 1.9 vcetne chteli stebou vyjebat. Vyzkouseno xkrat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chorvatsko kolik se plati - aneb všeobecné dotazy či rady okolo tohoto 12. srp 2015 07:15 #157987

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 558
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Přesně tak. Nesmíš se nechat zblbnout. Já jsem letos projel celé Chorvatsko až do Černé hory a platil jsem jen za 1. kategorii.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od TK.
Vygenerováno za 0.173 sekund

Login