Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vica - Itálie 2010

vica - Itálie 2010 07. čen 2010 19:30 #44321

• vica
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
V pátek 28.5.2010 jsme s manželkou vyrazili sami dva na týdení dovču bez dětí. Manželka měla narozeniny tak jsem jí to nadělil. Nabrali jsme směr Mnichov přes Drážďany. Vyráželi jsme až kolem pátý po mojí práci a dojeli jsme před Insbruk kde jsme přespali na parkovišti.Ráno po snídani jsme vyrazili směr Pisa. Po prohlídnutí Pisy a utracení pár éček jsem dojeli do kempu u Livorna kde jsme se ubytovali. Další den jsme jeli do Říma. Doprava v Římě je epizoda sama o sobě. Po půlnoci jsme odjeli a přespali na dálničnim odpočívadle. Potom jsme přes vnitrozemí dojeli na pobřeží Jadranu, do kempu v Misanu. Tady jsme se celej den váleli u moře. Ve čtvrtek jsme vyrazili do San Marina a potom až do Benátek. Přespali jsme u obchoďáku a ráno vlakem do Benátek. Odpoledne navigace napsala ,že do Čech to máme jenom 660 km a pár hodin.Ve čtyři vyrážíme směr Udine - Vilach. Kolem půl jedenáctý v noci jsme dorazili do Kaplice kde máme kamarády a přespali jsme u nich. V pátek jsme se ještě flákali u nich v Kaplici. V sobotu ráno hurá domu ,na sever. Celkem najeto 3300 km se spotřebou podle palubáku 7.4 se zaplou klimou.
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

vica - Itálie 2010 07. čen 2010 19:34 #44322

• Chorche
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
hlavne ze se vylet vydaril a za ste se v pohode vratily

OK! OK! OK! OK! OK! OK! OK! OK! OK! OK! OK!

vica - Itálie 2010 08. zář 2010 08:19 #49590

• jirada
  • Uživatel
Ahoj všem. Tak jsem se včera vrátil z cest po Sicílii a Itálii. Najezdil jsem celkem 6000 km. Auto táhlo jako divý. Přes takové množství km jsem nadmíru spokojený s průměrnou spotřebou. Na autě byly dvě rakve, auto plně naloženo, průměrná rychlost 100 km/hodinu, po celou dobu puštěná klimatizace protože vedra v Itálii byly opravdu velká každý den kolem 40 stupňů. Takže průměrná spotřeba mne hodně potěšila...činila 9,02 l...Co se týká problémů se cvakáním, tak jsem si toho moc nevšímal dle rad a opravdu vše bylo OK. Teď když se na to cvakání zaměřím, připadá mi, že už skoro žádné není. Tak buď si to sedlo, nebo je to klid před bouří....Jen co se trochu zvetím po té dlouhé cestě, tak mohu odpovídat na dotazy pokud budu vědět. Naše trasa byla - Brno, Vídeň, Gráz, Klagenfurt, Tarvizio, Udine, Bologna a dále dálnice po východním pobřeží až do Foggie. Odtud přes vnitrozemí na další dálnici po západním pobřeží na kterou jsme se napojili pod Salernem. No a potom až dolů na trajekt směr Messina. No a konec naší cesty Catanie...odtud výlety do Syrakůz, Taormíny, Etna. Po týdnu na Sicílii jsme se vrátili zpět na pevninu a zůstali na týdenním pobytu na Capo Vaticano v rezidenci Heaven. Zde jsme podnikli pár výletů po okolí - Tropea, Ricardi atd...No a odtud zpět co Brna stejnou trasou. Nejprve na dálnici do Viba Valencia a potom již stejná trasa...
VW Transporter T5 Facelift, 75 kW, 2 TDI
Škoda Octavia combi, 85 kW,1984 cm3
KIA Sportage 1,7 CRDi 4x2 85 kW

vica - Itálie 2010 08. led 2011 20:13 #60641

• Jarous
  • Uživatel
Ja jsem byl vloni taky s Italii spokojen, 12dni naprosty pohody:) vyjizdeli jsme zacatkem cervence brzo rano, smer na Znojmo-Graz-Bibione. Po 2 dnech jsme popojeli k Benatkam, do centra Benatek jsme dojeli lodi.
Dalsi zastavkou byl zabavni park Mirabilandia, spali jsme 5noci v kempu v Ravenne. Z parku mame vsichni uzasny zazitky. Potom nas cekal vylet do Rimini, kde jsme na namesti objevili uzasnou zmrzlinu. Po ceste domu, jsme se zastavili na dve noci v Rakousku (Hirschegg), trosku neplanovane delsi prochazku po kopcich Alp zakoncila boure, ktera nam vyplavila stany:D Nastesti tento kemp byl takovej rodinnej, pan nechal holky prespat u sebe v hotelu a ja s kamosem jsme to zvladli v tecku:)
Auticko slapalo super a s naftou shell v Rakousku za euro se d:_( jedna basen.

Kdyby se nekdo chtel na neco zeptat, s necim poradit tak klidne piste. Letos planujeme Francii, ale vidim to tak, ze pri zpatecni ceste to vezmem pres Italii do Alp. Je tam krasne..
VW T4 Multivan 75kW
Vygenerováno za 0.184 sekund

Login