Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: ALBÁNIE

ALBÁNIE 30. srp 2010 20:35 #49178

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Moc hezký čtení. =D> Přemlouval jsem Madlenku, že se tam taky vypravíme. Už mě to přešlo. Dík :mrgreen:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 30. srp 2010 21:24 #49185

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 8
TAK TO JE SECMAZEC +

jednou jsem z Makedonie špatne odbočil a přes polnačku a les se ocitl v KOSOVE asi 6 let zpatky. zjistil jsem to až když jsem dojel na hranice a cenici na mě koukali jak na ufo jak jsem se tam dostal. Ale fotky mi to docela dost připomeli a je to fakt cely balkan stejne.krasna přiroda verzus bordel a skladka. Jinak bych Tě pasoval na zahraničniho zpravodaje D:_)8 d:_(
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 31. srp 2010 12:01 #49212

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2138
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Videoguarde na to že jsi člověk nad běžné poměry zcestovalý(aspoň co vím z doslechu) tak ač nejsem taky žádný cestopisec(spíš cestovatel) tak dle mého jsi měl raději jen napsat že jsi byl v Albánii a dát fotky a ne tady plašit lidi a ohánět se Albánskou vládou.
Pro mě jako pro cestovatele není Albánie o nic horší,nebezpečnější než další země Evropy.
Dle mého by nebyl problém i o ČR psát tak že by se sem nevydal leckterý otrlý Albánec.
Jsem rád že jsem s mojí lepší polovičkou Mončou Albánii navštívil ještě než měla možnost si zde přečíst jak to tam vypadá a chodí dle Tvého podání.
A i přesto že jsem měl být dle toho co jsi napsal loni několikrát zastřelen,okraden a možná i znásilněn tak doufám že ještě někdy budu mít možnopst Albánii navštívit ať už autem či na motorce.

A ač nejsem opravdu žádný cestopisec tak jak bude trošička času(po dovolené se pokouším vrátit do pracovního procesu #-o ) tak to co jsi zde napsal mě snad donutí sesmolit něco z naší cesty přes Albánii co jsme s Mončou absolvovali v roce 2009 .

Edit písmenko :oops: .
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: sacek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 27. zář 2010 23:47 #50875

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
No,ja sem Albanii navstivil jeste pred valkou a musim rict,ze uz tehdy na me zapusobila stejne jako na Videoguarda.Mit hlaven samopalu deset cisel od spanku neni nic moc pocit.Ale samozrejme lidi jsou zvedave stvoreni,takze kdo neveri at tam bezi a udela si svuj nazor.Jedine co je tam okouzlujici je ta zeme samotna,ty hory s jejich uzkyma cestickama pro jedno auto. 8-)
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 28. zář 2010 23:27 #50977

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Byl jsi tam před válkou? První, nebo druhou? :mrgreen:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 29. zář 2010 09:50 #50995

\:D/ před třicetiletou, ne?
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 29. zář 2010 11:11 #51003

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
V roce 92,to uz bylo myslim po tricetilete. :lol:
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 17. led 2015 19:53 #149949

  • expo
  • Avatar uživatele expo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 4
Už to sice není vůbec aktuální, ale nedá mi to.. Toto je přesně rádobyvtipný a "světaznalý" popis od někoho, kdo podle mě o opravdové Albánii ví uplné h...o a akorát tu papouškoval senzacechtivé historky ochranky. Všechno kradené, špinavé, nejsou cesty apod.. Hlavně pak oslovovat cizince česky ve stylu "a ty taky nečum debile albánský" a myslet si jaký nejsu machr. Toto fakt nesnáším! Taky se Vám nelíbí, když jsem přijedou Helmuti, Rusáci a chovají se že to tu zase zase osvobodili, nebo?
Ano, Albánii jsem si pro sebe nazval "jediná asijská země v Evropě" - je tam bordel, provoz na cestách skoro bez pravidel, určitě korupce a tak, ale taky je tam neskutečně krásně, lidi jsou většinou milí, prostě, je to tam velmi specifické a za mě rozhodně doporučuju vidět, slyšet, cítit!
Né každému to vyhovuje, to je jasné, někdo prostě radši cestuje po 5ti * hotelech a wellnesscentrech, ale pokud chcete relativně nedaleko vidět ještě divokou zemi ve své syrové kráse, neváhejte a Albánii projeďte. Projeli jsme s ženou 2009 na motorce cestou okolo Balkánu a určitě se rád zase někdy vrátím. Taková odpolední dopravní špička v Tiraně je zážitek, který se nezapomíná! Traffic Punk!!! :-) Jo a pečenou jehnětinu, jakou mají v grilech podél silnic jsem taky nikde lepší nejedl..
Doporučuju Knížku a DVD od Petra Horkého a Mirka Náplavy Albánie - Kráska se špatnou pověstí, to je fundovaný pohled někoho, kdo Albánii opravdu zná.
Takže tak..
T4 Caravelle Syncro Long
Poděkovali: sacek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 17. led 2015 22:17 #149965

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
V roce 2014 jsem jel dovolenou přes Srbsko, Makedonii, Řecko a Albanii zpět domů. Byla to suprová dovolená a na Albánce nemohu říct křivého slova. Někdy silnice komplikovanější ,ale lidi v pohodě a cizince uznávající. Strávil jsem tam týden na volno v přírodě tak v kempech/spaní v Multivanu/ a přemýšlím to letos znova opakovat. Super dovolená a mnoho zážitků spojené s krásným mořem.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 17. led 2015 23:01 #149966

  • expo
  • Avatar uživatele expo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 4
Jsem rád, že nejsem sám, kdo to takto vidí..
T4 Caravelle Syncro Long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ALBÁNIE 19. led 2015 09:50 #150010

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mám připravenou trasu do Řecka a přes Albánii. Tak trošku jako dobrodružnou vožku mezi civilizací a civilizací. Chtěli jsme vloni, ale doktoři nesouhlasili pro délku cesty. Projelo to tam dost lidí, (třeba viz. www//caravaninfo.cz), technické a potravní nadšení sporé, ale nikdo si na Albánce nijak nestěžoval. Kromě toho úvodního článku zde. Akorát nevím, kdy se k té cestě dostaneme vhledem ke známým dlouhodobým potížím. Asi to tam nebude moc vhodné pro bydlivlek, takže bychom nejspíše museli postaru s minimálním komfortem. Ale obecně, když někam jedu, pak bez předem připraveného despektu ke komukoli a čemukoli. Ale s tou naftou souhlasím, měl jsem takové info už z minula, nicméně když se vezme nafta v Montenegro, pak už na průjezd do Řecka s rezervou stačí. Nicméně výlet čistě jen do Albánie neplánuju.
A k tomu jejich údajně neznámému původu: Byli po dlouhá staletí součástí Osmanské říše jako jedna z provincií a jako stát vznikli až po 1. světové válce, resp po zániku Osmanské říše v jejím důsledku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

ALBÁNIE 19. led 2015 20:09 #150048

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Moc to a zbytečně řešíš v Albánii a vůbec na celém Balkánu jezdí rozhodně lepší a dražší auta na naftu.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.223 sekund

Login