Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Holandsko + busík

Holandsko + busík 11. úno 2009 21:52 #9107

  • JiCh
  • Avatar uživatele JiCh Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem T-čkařům. Chystám se na 10 dnů do Holandska (5/6 2009) a na poslední chvíli jsem se rozhodl, že by se to dalo spojit s pořízením Busíku. Tak jsem se začal dívat co se dá sehnat . Moc se nevyznám, na busíka mám cca 120 t Kč a čím víc čtu, tím jsem z toho zmatenější. Je vůbec šance v této ceně sehnat něco slušného a Chci T4 Caravela nebo Multivan pro 2 dovolená/spaní ...alternativně pro 6 jízda. Takže budu vděčný za jakoukoliv radu s nákupem i tipem na cestu (kempy, zajímavostti..).
Tak díky za tipy a rady

Jo s tím nákupem to myslím vážně...pokud by měl někdo tip na T4 Caravella / Multivan 2,5 TDI (nebo výborný 2,4 D) dejte vědět.
Díky
JiCh

Dědek II - (T4-Multivan/2,5 TDi/1998)
Dědek (T4-Multivan/2,4D/1994)- prodán

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Holandsko + busík 07. bře 2009 00:32 #11361

  • Doubi
  • Avatar uživatele Doubi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 3
No určitě se dá sehnat, ale ještě bych být tebou počkal jednak ceny by mohli jít ještě krapet dolů a pošetřil bych ještě nějakou kačku tak okolo 180tis už koupiš řekl bych hezkej kousek..Pokud to chceš na pohodový cestování tak bych šel raději do pěkné 2.4D než koupit nějakou vybydlenou 2.5TDi..Ale je to náhoda chce to hlídat, ale jak jsem již psal raději bych ještě počkal..Hlídej pravidelně inzerci pěkná auta jsou rychle pryč.. ;)
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.147 sekund

Login